.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 135
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456

    Оня ден си ходим и що да видя.

    Круйзвам си аз из китна и мъглива София по централен тарикатски булевард и що да видя яз - в едно каше две фуражки сгащили две расти.
    \/ Как разбрах че са ги сгащили ли? - Ми мноо просто - висяха си по гащи наркоманчетата. Даже кецовете на Глобе им бяха конфискували. А климатичните условия бяха повече от перфектни за плаж, добре че са му хубави гумите на БМВто че вятъра за една бройка да ме изкара от пътя... но както и да е. Най ме беше яд че не останах да гледам последвалата романтика в тъмната уличка между органите на реда и братята от гетото. Охх вазелинче дано са имали...
    Но въпреки разигралата се драма е добре че има такива моменти да ми напомнят че куките вършат все пак няква работа освен да пречат и да лапат кинти.
    2т. системно

  2. #2
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Ееми така е.. Който не внимава заминава :>
    Както ни каза преди доста време един 25 годишен алпинист:
    "Ей момчета.. И не забравяйте - ушевия е прост и дебне".. Т'ва като го имаш в предвид винаги, може да си спестиш някое и друго хващане :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  3. #3
    Антираста
    Guest
    Баси доброто! Гадни расти!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Браво на полицията.

  5. #5
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Ключовата дума е централен.
    Как мое да праиш зулуми е т'ка централно ..

    А иначе..хах,кви сте такива оптимисти,
    те полицайчетата също са у бизнеса.
    Ква файда,че са хванали некви расти дето
    след 2 години ше им мине гъзарията и ше се
    осъзнаят така или иначе..

    Just because you're paranoid doesn't means cops aren't after you.
    Или нещо такова.Не съм по дългите изречения.
    Така че би керфул.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    горките.. мн гадно..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  7. #7
    Guest
    radvaite se oligofreni ! kakva tochno rabota vyrshi nashta mila "miliciq" tova li sa metodite kato nqmash 50 leva da im butnesh si izbivat kompleksite kato te syblichat gol ? =D>

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Е как ква работа върши - прочиства града ни от пропаднали парцали.
    2т. системно

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Е как ква работа върши - прочиства града ни от пропаднали парцали.
    Da zemat i tebe da te ochistqt.
    Pushish treva - ti si narkoman, piesh alkohol - normalen si. Oprai se malko ve i procheti nqkoq knijka da vidim koe e po vredno i dali trevata e narkotik ili alkohola

  10. #10
    Guest
    prochistva samo ot tiq deto nqmat pari da si platat nai golqmite parcali si plashtat i progresirat zatova cqlata darjava e na tova dereje skoro edin fr go hvanaha na centralna gara s nqkolko grama amfeti i direktno sa mu kazali 50 leva. platil si e i nqma problemi tova li e dobre svyrshenata rabota ?

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Е как ква работа върши - прочиства града ни от пропаднали парцали.
    Da zemat i tebe da te ochistqt.
    Pushish treva - ti si narkoman, piesh alkohol - normalen si. Oprai se malko ve i procheti nqkoq knijka da vidim koe e po vredno i dali trevata e narkotik ili alkohola
    Ми майка ми е главен фармацевт и е доктор клинична лаборатория - прочела е някъде грубо 300 учебника свързани с лекарства. И некакси браточка не пуши трева ама пък си пийва по некоя сливенска перла като сме на ресторант. Та явно знае много добре кое е по вредното а именно тревата и другите лайна. И кво стана са браточка, ти излзе наебан в гъза ми се струва щото тия лафове прочети някоя книжка не може да ми ги казва никой КАМОЛИ пък некъв насран и ебан наркоман дето повтаря 3ти клас и са му изпопадали сичките зъби заради тревата ама го е срам да си признае че е отрепка и майка му е дигнала ръце от него, затва пича си е втълпил че алкохола е по вреден от тревата и по тоя случай реди козове наредбез да му дреме на чурката. Аа и ощенещо - не съм близвал алкохол вече 3тагодина.
    2т. системно

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    prochistva samo ot tiq deto nqmat pari da si platat nai golqmite parcali si plashtat i progresirat zatova cqlata darjava e na tova dereje skoro edin fr go hvanaha na centralna gara s nqkolko grama amfeti i direktno sa mu kazali 50 leva. platil si e i nqma problemi tova li e dobre svyrshenata rabota ?
    По голям бизнес от това да зимаш парите на наркомана няма - и за дълърите и за полицаите. Като го вкараш в затвора кво постигаш - нищо. Поне му земи парите да мизерства и да го пребият мутрите накрая за неплатени борчове. -И положението оправено.
    2т. системно

  13. #13
    /wan`a`doo/
    Guest
    Samo da kaja 4e ne ot trevata padat zubi...

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    ае кфо се праиш е.. ти като не пушиш тфа не значи че тия които пушат са наркомани.. ти нормален ли си бе?! няма кфо да си говорим ти си мисли кфот си искаш.. ама не е тей.. някой беше казал мн добре: по-добре да пуша и да летя, отколкото да пия и да палзя' аре палзи и ти..

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Е как ква работа върши - прочиства града ни от пропаднали парцали.
    Da zemat i tebe da te ochistqt.
    Pushish treva - ti si narkoman, piesh alkohol - normalen si. Oprai se malko ve i procheti nqkoq knijka da vidim koe e po vredno i dali trevata e narkotik ili alkohola
    Ми майка ми е главен фармацевт и е доктор клинична лаборатория - прочела е някъде грубо 300 учебника свързани с лекарства. И некакси браточка не пуши трева ама пък си пийва по некоя сливенска перла като сме на ресторант. Та явно знае много добре кое е по вредното а именно тревата и другите лайна. И кво стана са браточка, ти излзе наебан в гъза ми се струва щото тия лафове прочети някоя книжка не може да ми ги казва никой КАМОЛИ пък некъв насран и ебан наркоман дето повтаря 3ти клас и са му изпопадали сичките зъби заради тревата ама го е срам да си признае че е отрепка и майка му е дигнала ръце от него, затва пича си е втълпил че алкохола е по вреден от тревата и по тоя случай реди козове наредбез да му дреме на чурката. Аа и ощенещо - не съм близвал алкохол вече 3тагодина.
    Abe smeshen ko kat e prochela 300 uchebnika. To v tiq uchebnici ako pishe istinata... nito e pravila nqkfi izsledvaniq nito nishto. Samo ti se struva che sam naeban. Ti si mnogo mnogo precakan lek. Ama ti ne si vinoven che si tolkova zabluden, maika ti e vinovna, qko sa i promoli mozaka navremeto soc. uchebnicite(i ne samo soc.) Sa ne sam narkoman i ne sam povtarql klas. Izkarval sam samo 5 i 6. Nito sa mi padali zubi.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Клинична лаборатория браточка - и то шефка на отдела. Бе май ще да е правила изследвания.Не мога да разбрера защо като вече те насрах вече ти продължаваш да спориш и то така че да ти се смеят и кучетата -
    To v tiq uchebnici ako pishe istinata
    - сиебалло мамата то тия докторите само лъжат.
    2т. системно

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Клинична лаборатория браточка - и то шефка на отдела. Бе май ще да е правила изследвания.Не мога да разбрера защо като вече те насрах вече ти продължаваш да спориш и то така че да ти се смеят и кучетата -
    To v tiq uchebnici ako pishe istinata
    - сиебалло мамата то тия докторите само лъжат.
    Of ko si me nasral ve. Za tebe nqma nikakva nadejda. Shte si ostanesh "zadrusten"

  18. #18
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    @Amayo,човек,мирни малко..
    И майка ми е медицинска сестра,и тя пие,и тя знае кое е вредно,и тя не пушеше трева,защото не знаеше от де да си я набави.
    Ти мислиш ли,че майка ти или чиято и да е майка знае всички квартални дилърчета..просто тревата е неприемлива за тяхното поколение.Те са консервативни и..пияни.Както моеш да се правиш на куче с алкохол,така може и с трева.Само дето ако пиеш често на 30 години черния дроб и бъбреците ти ще са на стафидка,а хора пушещи от 10 години си живуркат нормално и щастливо.Пък и какво толкова си се загирижил за живота на наркоманчетата,нека си пушат,а?Неее,тряя да се направим на специалисти.Няма нужда да се съзтезаваш по знания за тревата с тревоманите,излагайки глупави тези за това как майка ти се праи на дърво с домашна.Винаги един наркоман ще знае повече за наркотиците от теб.

    А за вредата.Първо ще ти кажа,че МНОГО грешиш като казваш,че тревата е по-вредна.Има си друга причина майка ти да не пуши.
    Наистина,колкото и оригинални и забавни псувни да измисляш
    и колкото и да го псуваш малкия наркоман,че би продал и майка си за трева,пак няма да си прав.За него може да си,за тревата-не.
    И наистина,вземи прочети нещо.

    Цигарите и алкохола са много по-вредни.
    Тревата консумирана в умерени количества дори е полезна.
    /мога да ти кажа,че познавам и възрастни хора със семейства,
    които си пушат..гледат деца,ходят на работа../
    Преди се е използвала като лекарство в щатите,приспивателно,успок оително,но поради това,че когато един наркотик е използван умерено като лекарство той винаги може да се намери по-лесно и да се залоупотреби с него,правителството започнало да проповядва,че тревата убива..за индианците никой не се е сетил,а родителите започнали и те да повтарят,а горките дечица и те,щото не им стига мозъка да седнат да прочетат ТЕ САМИТЕ тия 300 учебника.Само да спомена,че ако събереш всички учебници на всички издателства от всяка област на медицината пак трудно ше събереш 300. Писала съм много за тревата и в други теми,мога още много да пиша,но докато сам човек не се заинтересува и на помисли над нещата преди да говори,никой не може да промени мнението му,така че аз спирам до тук.

    А за куките..прочиствали боклуците.
    Ха-ха.Те ако ги прочистват трябва да започнат от горните етажи.
    Стабилни политици-стабилно национално самосъзнание.
    Родители с възможности за нормален живот-деца с нормално възпитание-нация занимаваща се с нормални/образно казано/ дейности.Ченгетата са просто незначима гайка в цялата бюрократична и ограбваща машина.И с тях и без тях-все тая.Просто нямаше да харчим по 10 ле'а всеки път кат ни фанат без книжка.Ей туй е.

  19. #19
    hahahahahahaha mn vesela istoriika hahahahahahaha
    SaMo VrEmEtO MoJe Da RaZbErE KoLkO VaJnA E LuBoVtA !!!

  20. #20

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Bourgas
    Мнения
    81
    Мразя кукуте, тва са най-отровното племе. Нито сам наркоман нито криминален. Ама това да те пребират заа побой направо не мога да го разбера. ТОлкова пъти ми се е случвало че направи нямам думи. Боят нито ти е първия нито последния а за него те пребират в РПУ-то да ги ева.
    И естествено се обръщам към татииииииии.

  21. #21
    Guest
    Ха! Ами като не си знаете правата, не само ще ви бият и ще ви събличат. Колкото до спора канабис срещу алкохол, мисля че той е просто безсмислен, а и доводите на момчето дето майка му била лекарка са толкооова безпочвени. Може би тук е момента да кажа за сблъсъка канабис с/у тютюн.
    Но нека първо кажа за алкохола. Истината, която много малко изледователки агенции споменават, е че в мозъка ИМА рецептори за Делта-9-Тетра-Хидрокси-Канабинол(активното вещество в тревата). Точно за това тревата не убива мозъчни клетки, а само променя начина им на действие(все едно да си сложиш компютъра на стенд бай). При това този ефект е временен (2-4 часа). При алкохола нещата стоят по малко по различен начин - мозъка няма рецептори за големите алкохолни молекули. Затова на алкохола му се "налага" да избива мозъчни клетки, което както всички знаем е необратимо. Важно е да се каже и за вредното действие на алкохола в/у черния дроб, както и за доброто действие на тревата в/у раково болни и болни от СПИН. Нека не забравяме и действието на канабиса като лекарство с/у глаукома и болкообезболяващо.

    П.П. Пуша трева от бая време и мисля, че това не ми попречи да се изкажа интелигентно и да вкарам в поста си повече доводи от момчето с 300те учебника.

  22. #22
    Guest
    Така само искам на бързо да внеса малко ясното

    Първо, в мозъка има рецептори за канабиноли , а не специално за делта9ТХЦ, тези рецептори CB1 и CB2 по принцип се активират от вещество естествено до мозъка - анандамид - естествения канабинол, когато това е нужно и в нужните количества.

    Алкохола, също се закача за рецептори, но от друг тип, ако не се лъжа бяха GABA или NMDA или и двата вида рецептори (който се интересува да провери в уикипедия фармакокинетиката на алкохола).

    Сега. При алкохола умират мозъчни клетки поради верижна реакция от процеси които са последствие от свръх активирането на тези рецептори, (пак за подробна справка -> уикипедия, или гугъл).

    Но е факт , че дори 1 (Една) Бира убива мозъчни клетки. Алкохола води, до редица физически и психични проблеми а също така и до шизофрения след продължителна (години) злоупотреба.

    Факт: Единствената абстиненция която може да бъде смъртоностна е тази от алкохола , (за подробна справка, и пак защо това е така -> уикипедия или гугъл)

    ------------------


    А колкото за тревата: Последни проучвания от октомрви мисля че беше 2005та показват че активирането на CB1 и CB2 рецепторите, не само не убиват мозъчни клетки, но и СТИМУЛИРАТ НЕВРОГЕНЕЗАТА в хипоталамуса. (справка, уикипедия-> THC , Research, или гугъл Marijuana Neurogenesis - отбележете че статията е само в реномирани сайтове а не разни измислени). Последен рисърч от преди 2 месеца на 2006 та , показва също така че марихуаната може да бъде невропротективна и предпазва мозъка от дегенерация. Също така може да потърсите и в гугъл (Marijuana Brain Injury) и да прочете колко ефикасна се оказва при Рисърчи върху прилагането и на хора прекарали травма на главата от някакъв вид.

    Така. Важно е да се зане също така че в марихуаната освен ТХЦ има още десетки различни в-ва, които модулират ефекта на ТХЦ, който е основната активна съставка НО НЕ ЕДИНСТВЕНАТА, това значи че различните сортове трева, имат различно действие.

    Мисля че с това сложих край на спорът. Ако много ви мързи сами да намерите нещата в интернет за които споменах, може да пусна и линкове когато не ме мързи толкова.

    Алкохолът убива.

    Имам около 8 години опит с трева, и алкохол, и краткотрайни опити с пъстра палитра от психоактивни в-ва. Интересувал съм се много от фаркмакокинетиката на всяко едно от тях, изчел съм и много биохимична литература, направил съм и удивително много наблюдения върху себе си , под влиянието и на алкохол и на трева,
    и съвсем спокойно мога да ТВЪРДЯ че алкохола, макар и легален НАРКОТИК си остава един ОТ НАЙ ОПАСНИТЕ такива който убива хиляди хора годишно. Лично съм запознат с много случай на смърт поради алкохол.

    Алкохола е невидим убиец, и хората го подценяват твърде много. Алкохола предизвиква агресия, затъпяване, цялостен демидж. Това е истината.

    Успех.

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    190
    kakvo e rasta i kakvo sa dredi? pro4etoh gi v edna tema ,no zabravih koq e i reshih da pitam tuk

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Фантастика. =D>

  25. #25
    Guest
    Снощи бях тръгнал да говоря за тютюна срещу канабиса.
    Но първо ще внеса малко разяснение относно същината на самото растение канабис. Това е едно от най - полезните растения познати някога на човечеството. Още от най - древни времена хората употребяват растението за какво ли не. Сигурно много от вас са чували че конопените нишки, от които се правят платове, са изключително здрави. Ще спомена само тази употреба на растението, защото според мен именно тя е основната прична за целенасоченото дезинформиране. Може да ви се стори, че развивам теории за конспирация, НО представете си какво би станало със всички вече наложени на пазара ОГРОМНИ фирми във текстлната промишленост? Със всички разработки за нови материи и т.н.? Какво би стано с тях ако изведнъж се открие такава материя, по - здрава и по - евтина от последните им разрабоки дори? Ще има изместване на пазарите, това ще стане... тези огромни компании ще загубят мноого позиции на пазара. Аналогично стои проблема със тютюневата промишленост.
    Тук е момента да кажа, че тревата не е изцяло безвредна. Приемана през дихателните пътища, тя както и тютюна води до възпаление на дихателните пътоща и бронхите. Всеки пушач на каквото и да е, много по - често ще страда от болести на дихателните пътища, отколкото някои непушач. Тези проблеми лесно биха могли да се избегнат при марихуаната, като се приема орално(през устата, приготвен на различни млекца, кексчета и други манджички )
    Мит е, че тревата е по - канцерогенна от тютюна. Всъщност, това е вярно донякъде. Вярно е, че в листата на канабиса в сравнение с листата на тютюна има 150% канцерогенни в-ва(иначе казано, водещи до рак). НО хората са в голямата заблуда, че на канабиса му се пушат листата. Всъщност пушат се само цветовете. А те съдържат едва 33% от канцерогненните в-ва при тютюна.
    Мит е, също че тревата създава психическа и физическа зависимост. Истината е, че има изключително малко наркотици, които създават физическа зависимост(хероин, амфетамин(и то, не чистия медцински амфетамин) и разни други химии ). Колкото до психическата зависимост - да, има реална опасност от такава. Но това става само ако попринцип като човек си някое желе, нямащо желание за нищо и пушещо по 10 масура на ден . Дори и в този случай марихуаната се спира много по лесно от тютюна. Пуша и трева и тютюн. Е мога да ви кажа, че е имало случаи когато не съм пушил трева по половин година(просто, защото не съм искал), но ако не запаля цигара 2-3 часа примерно ще пощурея, да не говорим за дни, седмици и месеци.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си