
Първоначално написано от
vladi81
Абе що се излагате бе? Това е най-идиотското предаване. Как не я е срам тая г-жа Н. Симеонова да трупа слава и дивиденти на гърба на нещастието на хората? А онея дето участват в предаването или са решили да участват, абе я се осъзнайте бе ей. Не се излагайте. Според мене всеки поне средно интелигентен и зрял човек е в състояние да си уреди взаимоотношенията с партньора и без намесата на телевизията. Дай му на народа Хляб и зрелище, знаете ли я тази поговорка? Случайно гледах последното предаване и съм просто възмутен. Един час ни занимаваха с някакъв циганин затворник и неговата бивша любов, доста симпатична и умна циганка, която на мен ми направи много добро впечатление. То не бяха сълзи, ревове, закани за убийство от страна на пандизчията, драма и т.н. Предположих обаче, че онези двамата май бяха студенти от НАТФИЗ. Просто резил.
И сега по темата. Познавам три момичета който са били героини в това кретенско предаване, чието име не искам да кажа за да не му правя реклама. Това което ме учуди е, че и трите споделиха, че в него наистина няма нищо нагласено. Даже героите нямало как да се видят преди ефира, влизали от различни места и т.н. И тримата които се допитаха до това предаване за да се опитат да си върнат изгубените завинаги половинки бяха меко казано много простовати личности. Единя твърдеше, че е DJ /а не знаеше какво е cue и bpm/ и има 1 000 000 диска. /за сравнение един апартамент не може да се напълни с толкова дискове, а Яската Петров имаше само 2000 преди да проникнат у тях, но това е друга тема./
Другия не можеше да се задържи на работа повече от две седмици, пропиваше всичките пари които има и приятелката му едвам го е издържала навремето с нейната добре платена за тогава работа, когато са били заедно. Третият пък побийваше редовно обекта на любов преди и след предаването в което отиде да реве, да разправя колко съжалява и да се излага пред цяла България. Добре, че след него това момиче срещна един доста по-възрастен човек и след поредния случай на насилие, “чичкото” му строши тъпата глава.Евалата, нещастникът го беше страх да излиза в квартала няколко месеца след това.
Така, че аз бих Ви посъветвал въобще да не стигате до това предаване. Забелязъл съм, че е белег на култура, зрялост и добро възпитание когато имаш проблеми с партньора това да не става достояние на никои и да разрешите проблема трезво на 4 очи. Всичките интелигентни двойки които познавам го правят така. Даже веднъж никой не подозираше, че моите приятели Б и Е са се разделили. Не ходете да хленчите пред цяла България, защото хората които ще Ви влезнат в положението ще бъдат много малко. Повечето ще въздъхнат с облекчение и ще си кажат, “О явно такива неща не се случват само на мен.” Ще бъдат щастливи, че не са единствени в страданията си.
Надявам се и други хора от тук да са на моето мнение!
Айде и със здраве!!!