.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39

Тема: the_destiny

  1. #1

    the_destiny

    Molq tuk vseki edin koito q poznava da dade svoq glas i napi6e edin red za neq .... za da se vyrne vyv foruma

    6te pomolq mneniqta koito ne sa po temata da bydat iztrivani ....
    Ne si zaslujava edin ot nai- dobrite useri da napusne po nelep na4in ..... mersi




  2. #2
    Супер фен Аватара на rusalkata_
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    някъде до теб...
    Мнения
    1 820
    не я познавам.вече нямам и много време да влизам редовно,но защо събираш тея гласове и кфо е станало,че не влиза вече?
    ♥ Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш ♥

  3. #3
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Я дай малко по-подробно?!

  4. #4
    mi zna4i the_destiny e re6ila da napusne saita zaradi pri4ini koito ne iska da spodelq s vas no sa mnoo glupavi i prosto i molq da mi pomognete kato i kajete 4e kakvo mislite za neq

  5. #5
    Голям принос за нейното напускане има отвратителното отношение на повечето юзъри.Със нея си скъсахме гъза да търсим сериали,да ги съберем на едно място,да дадем линкове от много места.Смешно е на първа страница да има линк за Ориндж Каунти,а някой лигльо да ми пише в темата "tarsq parvi sezon na Oc" или да пуска нова тема.Дори се чудя -защо да не я последвам.Темата за Сериали наистина беше страхотна,направена със много труд,а нямаше един човек,който да оцени това...в замяна беше единствено ужасното отношение.Другите причини за напускането са и единствено между нас двете и не влизат във работата на никой съфорумник

    Както тя ми каза в ICQ :
    уважавай свободната воля на човек
    Щом е решила да напусне - нищо не може да се направи.
    Помолих я няколко пъти и я разбирам напълно за това нейно решение.

  6. #6
    само това ще кажа OMG

    -Ю кан спийк инглиш ??
    -Уат ?!

    Click che mamata si e ebalo

    Half Beast Half Men

    Fuck Like A Beast

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от DoPye
    само това ще кажа OMG

    Да,точно затова става въпрос.
    Момичето си скъсва гъза да дава всякакви линкове,да бъде полезна,да ви улеснява със търсенето на сериали,филми и музика,а получава като отговор "ОМГ".Браво.Може от една страна да е детинско,но като във този форум никой не цени чуджия труд?Сигурна съм,че нямаш идея каква мъка е да търсиш толкова информация и да я събереш на едно място.Тя го прави за потребителите,не за себе си.

    Както и да е - според мен няма какво повече да се каже по темата.

  8. #8
    da prava si .... no vij nqma smisul tq da napuska ..... nie imame nujda ot neq ...... tq mi e pomognala pove4e ot kolkoto sa mi pomognali temite . Bez neq foruma nqma da e su6tiq

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от DoPye
    само това ще кажа OMG
    Pomolih bez takiva tYpotii

    No kakto i da e ... the_destiny napravi onaq tema za filmite za takiva kato teb neblagodarnici . Moje6 i sam da vidi6 kolko mnogo hora sa q videli tazi tema i 100% sa si isteglili ne6to , no za6to ne drasnat edin red - ei taka samo da se znae 4e sa blagodarni za ne6to podneseno im na tepsiq pred golemiq im gyz ?!?!??! ako obi4a6 pove4e ne pi6i tuk DoPye za6toto qvno ne razbira6 kakvo stava tuk . Pove4e nqma da obsujdam

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от PiLeto~UbieC
    Цитирай Първоначално написано от DoPye
    само това ще кажа OMG
    Pomolih bez takiva tYpotii

    No kakto i da e ... the_destiny napravi onaq tema za filmite za takiva kato teb neblagodarnici . Moje6 i sam da vidi6 kolko mnogo hora sa q videli tazi tema i 100% sa si isteglili ne6to , no za6to ne drasnat edin red - ei taka samo da se znae 4e sa blagodarni za ne6to podneseno im na tepsiq pred golemiq im gyz ?!?!??! ako obi4a6 pove4e ne pi6i tuk DoPye za6toto qvno ne razbira6 kakvo stava tuk . Pove4e nqma da obsujdam
    Кирилицата не е желателна, тя е задължителна!

    -Ю кан спийк инглиш ??
    -Уат ?!

    Click che mamata si e ebalo

    Half Beast Half Men

    Fuck Like A Beast

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    ^деба,като няма какво да кажеш,просто не пиши!

    Иначе.. дъ дестини от както се е регнала помага с каквото може,всички сме свидетели.. заедно със мюзик ис дъ кей помагат на всички потребители без изключение и то абсолютно изрядно.. евалата за темата за сериалите наистина,аз сигурно съм от малкото хора,които не гледат филми на компа и за това не съм писала в нея, но съм сигурна,че темата е била изкючително полезна на много хора! и този,който я е създал и е хвърлил толкова много труд за нея,само и само за да улесни хората,заслужава поне едно 'мерси'.. както и да е,то е повече от ясно,че тук няма да го получи

    Ако мога да дам 'глас' или нещо,което може да я върне - правя го, но и аз да бях на нейно място не бих се върнала.. неблагодарниците са прекалено много.
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  12. #12
    Guest
    И сега кво трябва да и се молим да се върне ли?

  13. #13
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ае "гласувайте тука...най-полезния потребител във форума, трябва да остане" дрън дрен че пляс. К'во ги пишеш тез глупости изобщо? "Има причини да се махне, ама няма да ви ги кажа"...баси глупоста, честно! Като няма да казваш, защо изобщо споменаваш някакви несъществуващи причини? Защо аз трябва да "помогна да се върне най-полезния човек във форума"? И...аз пък с какво мога да помогна?


    Е хуу....аз съм овца => миличко...ти си много полезен потребител в нашето форумче и ще ни бъде много трудно без теб. Искам да се върнеш, моля те от все сърце

  14. #14
    the_destiny, не мога да живея без форумното ти присъствие. Сега, когато ти не си пред моя поглед, свещта на живота ми постепенно догаря и смъртта наближава. Става ми студено. Звуците, които чувам, ми се струват адски далечни. Всичко започва да притъмнява пред очите ми... Умирам. Моля те, върни се, защото само твоята поява може да ме спаси от предстоящата ми гибел!

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Cairhien
    Мнения
    1 200
    Ъм, прави сте за тея ламери дето виждат тема с търсеното от тях, ама решават да правят нова до нея за същото нещо. Те си имат по един *** от мен, ама тва е друг въпрос. Ако иска да се върне, ще се върне, нейна си работа. Не знам трагедия или не, това си е нейна воля.

  16. #16
    ne q poznavam.. no shte se radvam ako se vurne.. kakvoto i da ima da ne obrushta vnimanie na gluposti :P

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    хахах кво ме ебе? още по-добре че се маха.. ай сиктир маа ти деа...


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    ..недей така че ще се разплача...


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  19. #19
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Еми сигурно не е много приятно да получаваш един ***,всеки път,когато се опитваш да помогнеш...

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Гето Милев
    Мнения
    2 200
    абе ква е тая.. майка Тереза..? изкарахте я ебати мъченика...


    Skateboarding to me means freedom, an outlet for any sort of stress and responsibilities. It's my way of expressing myself...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    е тя ко иска извинително писмо,хубоу е че е помагала ама да иска да са молим да влиза тука щот някои са и казали нещо няма да стане

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Kazimbutt
    the_destiny, не мога да живея без форумното ти присъствие. Сега, когато ти не си пред моя поглед, свещта на живота ми постепенно догаря и смъртта наближава. Става ми студено. Звуците, които чувам, ми се струват адски далечни. Всичко започва да притъмнява пред очите ми... Умирам. Моля те, върни се, защото само твоята поява може да ме спаси от предстоящата ми гибел!
    Малеее как се смях на това. Не е стина...

    В интерес на истината е много лошо, ако някой\някои я е обидил с нещо. Самият аз преди време търсих помощ и тя отдлели доста време за мен, за което съм и благодарен. Но невиждам защо трябва сега да правим тема и да и се молим. Има си причини да си тръгне, тръгва си. Това е просто един форум. Лошо е ако причинита да си трягва е, че сме я обидили с нещо. Гадно е когато хората са неблагодарни като им помагаш. Аз лично и бях много благодарен за помоща, която ми даде и се надявам да го е разбрала.

    И все пак ако аз съм лично съм я обидил с нещо (включително и в този си пост) - Извинявай.
    Това не може да продължава така. Да кажем "Не" на насилието върху животните. Ако сте съпричастни към животните изгледайте този клип.

    http://www.youtube.com/watch?v=WcBUZ_hLDwg

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Правете добро без да очаквате благодарсност или добро!
    Иначе рискувате само да се ядосвате!
    А момичето, ако иска да пише, да пише никой не може да я принуди!
    Да не животоспасяващо!? Има много други по-важни неща на този свят!
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от XePouH
    е тя ко иска извинително писмо,хубоу е че е помагала ама да иска да са молим да влиза тука щот някои са и казали нещо няма да стане
    Прочетете няколко пъти темата,докато разберете за какво става въпрос.Искам някой да ми покаже къде точно the_destiny е написала 'молете ми се,иначе няма да влезна'.Както виждам авторът на темата има съвсем друг ник,или аз съм сляпа?
    Извъртате всичко по много смешен начин,опитвайки се да иронизирате .Тя дори не е прочела какво пише тук,гарантирам ви.


    the_destiny нито е молила да бъде пусната такава тема,нито нищо.
    Не и се нахвърляйте по този смешен и жалък начин.


    Едит: machok,не е ли време за

  25. #25
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Я въпросното пиле да влезе във форума и да си чекне Inbox-а. Предай и

    Инак, с оглед на така протеклата тема я разбирам напълно.

    Някои хора отново демонстрираха детински съждения и вяло поведение.

    Това, колко си бил полезен за даден форум се измерва само тогава, когато видиш колко хора и КОИ точно ще съжалят поне малко за това, че си напуснал форума.

    За какво аджеба, ако съм ъплоудер или 'линкър' като нея, да ми пука за мнението на спамери и други птички, пишещи само във Всичко тийн накуп и Фън разделите постове от типа 'хахахах, и аз съм съгласен '' За това по-важно е КОЙ точно ще съжали, а не колко. Това, показано от страна на друг такъв човек, какъвто е I-don't'give'a'fuck е много по-ценно от мнението на други - гравитиращи празнодумци.

    Ето защо и да съжалявате, и да не съжалявате, на Дестини трябва да и пука на .. това дет'го няма, да си вдига главата и да продължава напред. Защото благодарността из нашия пиъринг е чуждо понятие.

    Не заключвам темата, защото и давам възможност да се изкаже тук. Останалите празноглави постове, като някои горни отминавам с лека ехидна усмивка, дълго отработвана през годините които съм прекарал из пиъринга.

    P.s.
    Дай му на тийна подобен род 'скандалджийски' темички и гледай сеир. Всеки разисква ли разисква, обвинява, иронизира нещо, което не му влиза в работата - като старите баби по седянки. Never mind...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си