.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49
  1. #1
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904

    На 24.12.2006 бъдете съпричастни

    Дано темата не се повтаря, уж прегледах, та вижте какво достигна до
    мене в ICQ...
    На 24.12.2005 в 19.30ч. ще се проведе протест за защита на българскте медици в Либия. Точно в 19.30ч. в цяла България ще настане тъмнина за 5мин., нека всички българи се обединим за една кауза, СОВБОДА ЗА БЪЛГАРИТЕ В ЛИБИЯ! Моля изпратете това съобщение на колкото се може повече хора и на колкото се може места!

    Give me your best shot motherfucker!

  2. #2
    Някак си ми бяга смисълът в това мероприятие. Ама правете каквото решите.
    „Има две неща: наука и предубеденост; науката създава познание, а предубедеността — невежество.“

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Малко спамерска работа, ама айде
    И как по-точно ще натане тъмнина?

  4. #4
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Гасиш тока...,ей така.
    Нищо няма да постигнем,ако ще и 15 дена да седим на тъмно.
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  5. #5
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от bungle
    Гасиш тока...,ей така.
    Нищо няма да постигнем,ако ще и 15 дена да седим на тъмно.
    Недей така, защото уча електротехника, а като няма консумация на електрически ток няма да ни финансира ТЕЦ-а

  6. #6
    ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост
    ShTe Te ChAkAm 0t tyMn0 Do TyMn0 i DoRi Da Ne Se PoQviSh ZnAm ChE BeZ TeB i MeN ShTe Se SyMnE No EdVaLi BeZ MeN ShTe ZaSpIsH ......

  7. #7
    Значи по въпроса - ОК ще се погрижа приятелите ми да разберат


    Но по въпроса за това дали са виновни - няма да споря всеки си има мнение , но от поне малко българска солидарност бъдете съпричастни към съдбата на медиците .... Ако техният живот бъде погубен няма да се спасят децата на либийците , нали ?!?

  8. #8
    Фен Аватара на Siseetoo
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Айтос
    Мнения
    179
    Цитирай Първоначално написано от _candy_girl_
    ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост
    Много тъпо се изказа честно !
    п.с. не се обиждай ама е така

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Цитирай Първоначално написано от _candy_girl_
    ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост
    Кви ти пари,кви пет лева бе?! Айде земи малко научи нещо по въпроса, пък тогава ръси мъдрости...

    Иначе съм съгласна с PiLeto~UbieC... Либийците си търсят някакво оправдание за смъртта на децата им и въпреки че даже доказаха научно,че не е възможно българските медици да са причината,но те отказват да го приемат... Еми жестоко,да. Само тва със тъмнината за 5 мин. не виждам по какъв начин ще помогне за освобождаването им.. и въобще нашия протест значи ли нещо за Либия ?
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Cairhien
    Мнения
    1 200
    Candy girl, направи подарък на много хора за Коледа и се самоубий. Либийците са педерасти, да мрат в казан всичките. И все пак това няма да помогне.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    Цитирай Първоначално написано от _candy_girl_
    ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост
    ей нещастник смотан,майка ти да еба щеше ли да ти е приятно,ако беше там 7 години и да не виждаш близките си и да си секи ден в съда,да те обвиняват за нещо което не си направил

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от _candy_girl_
    ми те медиците сами са си виновни и кво ше напраим с тая тамнина не можах да разбера ама аиде...даи му пари на българина и квот искаш туи праи алчнооооооост
    Тука показа колко си тъпа и ограничена.
    ИНДИЯ Е ВАШАТА РОДИНА !
    ПРАМОД МИТАЛ Е ВАШИЯТ БАЩА !
    МАХМАТА ГАНДИ Е СТАДИОНА ,
    БОМБАЙЧЕТА СА ВАШИТЕ ДЕЦА !



    Ах , колко жалко е да си чорбар...

  13. #13
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Тая някакви си гърл мисли доста плитко.

  14. #14
    Няма да бъда съпричастен. Ще стоя на светло и ще съботирам организаторите...

    смешно ми се виждат тия работи. Тая съпричостност явяваща се като обяването на ден на траур, подписки, отменянето на увеселителни прояви е супер тъпа. С нея не се постига нищо. Напротив хората си губят времето за глупости, от които няма никакъв ефект и си развалят настроението и кефа...

    медиците са невинни, само че с тези глупости не се постига нищо. Аз лично очаквнам да ги държат още хоне 2-3 години...
    Това не може да продължава така. Да кажем "Не" на насилието върху животните. Ако сте съпричастни към животните изгледайте този клип.

    http://www.youtube.com/watch?v=WcBUZ_hLDwg

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    тва съобщение го пратете в АЕЦ-а и сичко да стане централно

  16. #16
    чудно защо се сещаме за тези неща само когато го раздухат по медиите. Защо трябва да бъдем съпричастни само по Коледа. Защо трябва да изразяваме уж съпричастието и състраданието си по толкова тъп начин?

  17. #17
    Не мисля, че спирането на тока ни прави съпричастни към проблемите на медиците в Либия. Затова и нямам намерения да участвам в "протеста".

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  18. #18
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от Мo6no
    Няма да бъда съпричастен. Ще стоя на светло и ще съботирам организаторите...

    смешно ми се виждат тия работи. Тая съпричостност явяваща се като обяването на ден на траур, подписки, отменянето на увеселителни прояви е супер тъпа. С нея не се постига нищо. Напротив хората си губят времето за глупости, от които няма никакъв ефект и си развалят настроението и кефа...

    медиците са невинни, само че с тези глупости не се постига нищо. Аз лично очаквнам да ги държат още хоне 2-3 години...
    Абе дееба майка му дееба,аре предложи нещо по-умно!С митинги не ставало,с подписки не ставало,ми аре давай,нали си много умен!Бахти овцата застреляна!Дали щеше да смяташ,че е глупост,ако майка ти беше сред тях?
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    106
    Аз съм съпричастна всеки ден(нощ...),защото си седя на тъмно

    Candy girl - ми като толкова не ти харесват българите се ма'ни от България и готово - няма да има "алчни" българи,а "щедри" и "добри" *некакви си*

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Абе дееба майка му дееба,аре предложи нещо по-умно!С митинги не ставало,с подписки не ставало,ми аре давай,нали си много умен!Бахти овцата застреляна!Дали щеше да смяташ,че е глупост,ако майка ти беше сред тях?
    Да, точно така щях да смятам. Замислих се върху това кагота пишех постта си. И знаеш ли какво? Не мисля, че на тях и на децата им и ще им е много по-добре като цяла българия е без ток или обявят ден на траур. Поне на мен няма да ми е по-леко или да се почувствам добре. А това нещо малките митингчета са най-смешното нещо. Няма да предложа нещо по-добро, защото не знам какво да предложа, а и не аз съм човека, който го решава това. Но знам, че със смешните ви митингчета и подписки нищо няма да се постигне. Нали знаеш, че Кучетата си лаят, но керванът си върви...
    Това не може да продължава така. Да кажем "Не" на насилието върху животните. Ако сте съпричастни към животните изгледайте този клип.

    http://www.youtube.com/watch?v=WcBUZ_hLDwg

  21. #21
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    7-8 години в Либия и сега се сетихте да правите някакви протести. Не е лошо като идея, но в момента българина е на принципа, важното е на мен да ми е добре, а другите да си гледат работата. Включително и аз не бих отишъл.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    На 8-мия етаж в една мансарда точно под звездите...
    Мнения
    121
    Леле, мнението на тази Канди Гърл ме утрепа Сами са си виновни ли? Аи да видим с теб кво ще стане ако несправедливо те обвинят за нещо толкова тежко и 7 години чакаш да обявят кога ще умреш и вече никаква надежда не остава в теб?! Иначе подкрепата никога не е лошо нещо, но не мисля, че можем да направим нещо за жалост....До сега седяхме със скръстени ръце и когато работата стана наистина напечена се сетихме....И аз като Mo6no мисля, че ще ги държат още време...Евала им казвам на силата обаче. Аз не бих могла да издържа...

    Всичко хубаво на този свят си има своя край...

  23. #23
    Голям фен Аватара на Ziezi
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    708
    Цитирай Първоначално написано от Мo6no
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    Абе дееба майка му дееба,аре предложи нещо по-умно!С митинги не ставало,с подписки не ставало,ми аре давай,нали си много умен!Бахти овцата застреляна!Дали щеше да смяташ,че е глупост,ако майка ти беше сред тях?
    Да, точно така щях да смятам. Замислих се върху това кагота пишех постта си и знаеш ли какво не мисля, че на децата ще им е много по-добре като цяла българия е без ток или обявят ден на траур. Поне на мен няма да ми е по-леко или да се почувствам добре. А това нещо малките митингчета са най-смешното нещо. Няма да предложа нещо по-добро, защото не знам какво да предложа, а и не аз съм човека, който го решава това. Но знам, че със смешните ви митингчета и подписки нищо няма да се постигне. Нали знаеш, че Кучетата си лаят, но керванът си върви...
    Ми отново не мислиш правилно!Аз си мисля,че по този начин ще им покажем,че сме загрижени за сънародниците си,че не са сами!А тва,че на теб ти е смешно,че правим митинги в подкрепа на медиците само показва,че си едно нищожно комплексирано човече,което си е помислило,че е много велико,че знае всичко,а всъщност е болно,недоразвито създание!
    И като не можеш да предложиш нищо,поне си затваряй миризливата уста,щото по този начин само доказваш горното изречение!
    А това-"кучетата си лаят,керванът си върви"-се отнася в пълна степен за такива като теб!Щото после пак ще отидеш и ще гласуваш за онзи,който каза,че медиците са виновни!
    2, 3 и 13 т. системно / неподходящ подпис/ !

  24. #24
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Seizure of Power
    тва съобщение го пратете в АЕЦ-а и сичко да стане централно
    И ще стане като 198* ли? Едва ли ще се повтори това, въпреки че искам да го видя
    Ама все пак..знаеш ли за колко милиарда долари говорим?

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Ziezi
    че си едно нищожно комплексирано човече
    Явно говориш за себе си. Защото в постовете си в тази тема сами ме обижаш, а аз не казах нищо за теб. Ти отклоняваш темата и почваш да обиждаш. Нещо характерно за тези, които виждат, че не могат да спечелят "спора" с реални даказателства. Това "кучетата лаят..." не се отнася за мен, защото аз изобщо не лая. И бъди спокоен няма да гласувам за Костов...

    Ако бях на тяхното място мен лично няма да ме интересува, че някой е загрижен за мен след като реално не ми помага . И няма да ми е приятно цяла България да ме съжалява за участта ми, колкото и тежка да е тя...

    А и още нещо. Аз вече бях съпричастен. През лятото имаше преиод около една седмица, в който правиха профилактика в квартала и тока спираше по 20-30 пъти на ден.
    Това не може да продължава така. Да кажем "Не" на насилието върху животните. Ако сте съпричастни към животните изгледайте този клип.

    http://www.youtube.com/watch?v=WcBUZ_hLDwg

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си