.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Guest

    Нека бъдем БЪЛГАРИ

    na 24:12:2006 ot 19:30 6te se provede protest v za6tita na bulgarsikite medici v libiq. To4no v 19:30 v cqla Bulgariq 6te nastane tumnina za 5 min neka vsi4ki bulgari se obedinim za edna kauza SVOBODA ZA BULGARITE V LIBIA. Molq izpratete tova suob6tenie na kolkoto mojete pove4e hora i na kolkoto mojete mesta. Neka da budem edinni. (BG)

  2. #2
    Ние какво трябва да направим?

  3. #3
    и аз не разбрах?

  4. #4
    Guest
    sigurno da izgasime lampite.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    362
    Ако щеш и застани на раце и обиколи блока, няма да промениш нищо! И да ги подкрепяш и да не ги пак ще изядат куршума ако милото ни правителство не направи каквото трябва....

  6. #6
    spored men nie balgarite sme al4en narod...seki gleda da precaka drygiq i nikoga ne sme bili edinii dori i za takava vajna kayza!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от SabrinaAa
    spored men nie balgarite sme al4en narod...seki gleda da precaka drygiq i nikoga ne sme bili edinii dori i za takava vajna kayza!
    Така е, разединени сме и затова сме на това дередже. Щото вместо да се обединим и да смачкаме тази корумпирана олигархия, която управлява страната ни, се делим на СДС и Герб, ВМРО и Атака и незнам си как още. Отделно самия български народ се делим поради хиляди причини, само и само защото комшията е малко по-различно мислещ или изглеждащ от нас и айде да сме против него. Е, така не става. При това положение ще си бъдем все така, ще ни мачкат и ще става все по-зле и по-зле. Трябва да намерим начин всички българи да се обединим в името на България и в наше име оттам (защото в крайна сметка ние, а не Станишев и Първанов сме България) да си оправим страната и да заживеем един по-достоен живот, без да мислим за бягане в чужбина и други подобни неща, които никак не са полезни за България.

  8. #8

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    GUADALAJARA
    Мнения
    5

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си