.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613

    Кога спряхте да вярвате в Дядо Коледа :D

    е хора ,'га спряхте да вярвате в дядо коледа..поразкажете малко(ако има)...
    аз лично спрях да вярвам в Дядо Коледа като бяхна 4 или 5 години.В детската градина госпожата пеше питала всички кой какво иска и всички казват и тя записва и искарва на лист отвънка пред входа на групата(поне при наз беше тъй) и родителите четът....и аз понеже съм любопитна сврака и щото можех да чета и бях прочела кой кво иска и че наш'те ше ми купят подаръка а не белобрадия дъртак...И най тъпото беше че никой от групата ми не ми вярваше кат им разправах..шото те неможеха да четат и мислеха че ги ментя

    лапешка работа

    п.п:сори ако има такава тема
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  2. #2
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Хаха не знам за себе си кога съм спрял да вярвам в него ама се сетих как днес племенницата ми днес за малко да разбере че не съществува. Вуйчо й днеска се бил дегизирал и тя взела, че го познала ама вместо да реши, че не съществува дядо коледа почва да го разпитва "вуйчооо какво си направил на дядо коледа.. защо си му взел дрехите и брадата и подаръците.." И се разревала.. И цял ден я убеждаваме, че вуйчо й не е пребил дядо коледа а само го е заместил щото той не е знаел как се стига до нашта държавица хахах :>>
    Малката сигурно е единственото нещо което може да ме разчувства(и една друга малка ама тя не чак толкова ) :>> Ама като се сетя, че и тя ще стане жена, със всичките отвратителни неща които съпътстват трансформацията и ми става гадно..
    П.П. Догодина ако успее да разкрие че дядо коледа не съществува ще ви напиша как е станало хахах :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  3. #3
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Не си спомням. Със сигурност не е било кой знае какво разочарование

  4. #4
    Повече от фен Аватара на niki000
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    314
    az viarvam

  5. #5
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    Аз още откакто се помня знам,че нашите ми купуват каквото си искам за Коледа и все се опитвах да ги убедя в това,ама те постоянно отричаха.И на една Коледа (май бях на 5-6 години) майка ми излезе от стаята,където бяхме всички иии аз реших да я проследя и се измъкнах след нея незабелзано(добре,че си празнуваме коледата с братовчедите ми,за да сме много хора и да мога да се измъквам незабелязано съответно :P ).И какво да видя?-Мама доопакова подаръците...и после малко преди 12 вечерта се измъкна иии тогава ги е сложила под елхата...и все пак много ми се иска да вярвам,че наистина има Дядо Коледа..и коледни чудеса...и че света ни не е чак толкова скучен...
    get off.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613
    i vse pak 6e e qko ako dqdo koleda bude kato toq na reklamata na Coca-cola
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  7. #7
    аз още не съм сигурна че Дядо Коледа не съществува понякога изпадам в сложна дилема по този въпрос
    f*ck off!

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Аз не знам от кога не вярвам в тоз човек :/
    Обаче никой не ми се връзва като кажа:"Ами аз съм на 17 и вече не вярвам в Дядо Коледа"! Никой не ми праща и на мен една Снежанка ;(
    Е поне си имам друга снежанк, която е до мен не само по празниците

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Аз пък не помня някога да съм вярвал в Дядо Коледа...


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  10. #10
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами братовчед ми може би още вярва в Дядо Коледа(на 8 е).Поне такова наблюдение имам.Аз не вярвам,а и незнам дали съм вярвала някога.Е, всъщност може би не вярвам от 5-годишна.

  11. #11
    Когато разбрах, че извънземните носят подаръците.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    аз си вярвам пък
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Не ви и трябва да вярвате в този шизофреник! Вчера ме гони с томахавка и в чувала вместо подаръци имаше глави... също така се беше гипсирал много злобно... вонеше на джибри от 300 метра. Доста е одъртел човека. Изпращели са го лимките в канчето. Не е добре ей... Пазете се! Вече няма Дядо Коледа

    Така де... Към 6 се осъзнах. До колкото помня (и от разкази на майка) станах към 7 да пишкам и в този момент мама излезе от тяхната стая с едни шарени кутий, в скобки подаръци иии доби доста тъпо изражение, като ме засече в коридора. "Ъъъъ аз таковаааа... аз ще ги нося на Дядо Коледа..."
    Гледах доста учудено и тъпо, но кво да се прави...

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Осъзнах се,когато дедката веднъж ме посети по чехли.Те бяха точно като тези на баща ми!

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Цитирай Първоначално написано от DetE-Idi0t
    Не ви и трябва да вярвате в този шизофреник! Вчера ме гони с томахавка и в чувала вместо подаръци имаше глави... също така се беше гипсирал много злобно... вонеше на джибри от 300 метра. Доста е одъртел човека. Изпращели са го лимките в канчето. Не е добре ей... Пазете се! Вече няма Дядо Коледа

    Така де... Към 6 се осъзнах. До колкото помня (и от разкази на майка) станах към 7 да пишкам и в този момент мама излезе от тяхната стая с едни шарени кутий, в скобки подаръци иии доби доста тъпо изражение, като ме засече в коридора. "Ъъъъ аз таковаааа... аз ще ги нося на Дядо Коледа..."
    Гледах доста учудено и тъпо, но кво да се прави...

    Нали ти казах да си пиеш хапчетата..
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Цитирай Първоначално написано от priti_kiti
    Цитирай Първоначално написано от DetE-Idi0t
    Не ви и трябва да вярвате в този шизофреник! Вчера ме гони с томахавка и в чувала вместо подаръци имаше глави... също така се беше гипсирал много злобно... вонеше на джибри от 300 метра. Доста е одъртел човека. Изпращели са го лимките в канчето. Не е добре ей... Пазете се! Вече няма Дядо Коледа

    Така де... Към 6 се осъзнах. До колкото помня (и от разкази на майка) станах към 7 да пишкам и в този момент мама излезе от тяхната стая с едни шарени кутий, в скобки подаръци иии доби доста тъпо изражение, като ме засече в коридора. "Ъъъъ аз таковаааа... аз ще ги нося на Дядо Коледа..."
    Гледах доста учудено и тъпо, но кво да се прави...

    Нали ти казах да си пиеш хапчетата..
    Свършиха...
    Та от кога не вярваш в шизофреника?

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    ^емии от както ми проми мозъчето с едни историики..
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  18. #18

  19. #19
    Еммм доста късничко, някъде във 2-3 кла (не си спомням точно кога ;=) ) Тааа...тогава бях супер любопитна, упорита и досадна и със досадата си тормозех наще да ми кажат какво са ми купили ама те не, та не...и най-накрая тръгнах да ровя. И не се отказвах, защото знаех, че 100% има подарък и си струва да го намеря. Така, във гардероба /на тати май беше ;=) / си червената плюшена рибка, която исках от дядо коледа...Не помня точно как съм се чувствала...Ъм.би трябвало да съм била доста изненадана ииии а! помня, че бях доста сърдита на наще ;=)

  20. #20
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    eeeeeeeeeiii az o6te vqrvam beee, q ne razbivaite vsi4ko detsko v mennnn
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  21. #21
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от peps_from_mars
    i vse pak 6e e qko ako dqdo koleda bude kato toq na reklamata na Coca-cola
    e tva si e lapeshka rabota...

  22. #22
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Когато осъзнах, че татко няя брада, не е дебел и не носи червени дрехи!

    Аааа, помня го сякаш беше вчера!Беше около 3-4 часа вечерта и се събудих....бах сама в леглото, защото няколко часа преди тва не можах да заспя и мама легна при мене.И гледам че я няма и реших да я потърся...намерих ги с татко да опаковат подаръците в хола...под предлог, че искали да видят, кво ми е донесъл Дядо Коледа ама аз не повярвах...признах им го след два месеца!Бях в 4ти клас! Колко години съм живяла в заблуда....
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  23. #23
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Не си спомням да съм вярвала
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  24. #24
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    На 8-мия етаж в една мансарда точно под звездите...
    Мнения
    121
    Аз още в детската градина имах съмнения, след като ми се струваше, че дядо Коледа и учителката ми много си приличат От там се били уплашили, че ще кажа и на другите деца и говорили с нашите да ме убеждават до колкото могат, че съществува тоз проклетия дядо. Тогава уж повярвах, но истинското разоварование дойде, когато си открих писмата в шкафааа Не помня на колко бях обаче.

    Всичко хубаво на този свят си има своя край...

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    в скейт парка
    Мнения
    330
    аз никога не съм вярвал обаче един път се звънна на вратата и майката каза аре че дядо коледа си отиде и аз само викнах : дядо коледа
    и сестра ми : абе ти си много тъп бе , мама ти го купи днес !
    и майката: абе защо развали мечтите на детето бе!
    и от тогава не вярвам
    skate or die
    ride and fly
    fuck you haters
    long live skaters

    .. TO ako hip hop-a nee
    ima li za kvo da se jivee !?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си