.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    nobodyman
    Guest

    Как се забиват момичета.

    Абе уш се пиша голема работа... големия гъзар, а още не съм забилвал момиче , а съм на 17 вече
    Знам че е за смях положението ми и за това си позволявам да питам такива тъпи въпроси тука кадето няма да ме познаете , ама дайте някакъв съвет, как да се науча да се оправям. В смисъл не че не мога да говора с тях, сичко си е ок. обаче нещо ми куца , явно как да подходя...

    Ето например имам са една под ръка. Мацката е страшна, колко мене , обаче само съм я виждал 1 път преди 3 месеца и се запознахме (най нормален разговор беше)
    Сега.... е моя шанс. Вече ми омръзна да се примирявам и мисля да предприема нещо. Кажете по принцип каква е тактиката и т. н.

  2. #2
    nobodyman
    Guest
    такава , не би седнала да ме чака мене, просто ще ми падне възможност да проведеме диалог. и това е шанса ми....

    HELP..

  3. #3
    бъди мил и не се притеснявай....просто прави това,което чустваш....

  4. #4
    Какво очакваш сега, да ти кажем няква "тактика" и опа готов си научена е работата...... тва ли е? Ем няма да стане... Всеки мъж с времето и опита с момичета си изгражда собствена..."тактика"... според стила на самия мъж и нали какъв е по характер... Така че вместо нас да питаш отиди при момичето и бъди себе си пък квото стане...
    Skype: Lambo_Rambo

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Taktika? Ami silno kazano e taktika.. Predi vreme bqh puskala edna tema.. za svalqneto na mackite.. imashe 2 "taktiki" .. Ama ne pomnq kak se kazvashe temata... Inache sega syveta mi e da bydesh sebe si.. Shtom se pishesh golqm gazar.. znachi ne si ot pritesnitelnite.. koeto e krachka napred.. Te momchetata tfa im e glavnia problem.. Vsichko natataka she si doide samo.. Prosto moje bi oshte ne si otkril nqkoq koqto da zaslujava naistina da bydesh s neq..

  6. #6
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Еми не мога да ти кажа безотказен начин, но мисля, ако се държиш добре с едно момиче, правиш й комплименти, излизате, намекваш й, че я харесваш, то тя,ако има чувства-ще ти отвърне.

  7. #7
    Голям фен Аватара на KisskilleRcHe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В света на силния звук!
    Мнения
    512
    Амиииииииии.... Незнам още да има училище за сваляне на момичета.... Там или го може или не..... Каквото и да ти кажат няма да ти помогне.... Но не се притеснявай девствен мяма да останеш, живота преебава всички!!!!!
    Живея за да докажа, че съм достоен за Ада!!!
    В един свят на ненормални, ненормалните сме най-нормални!
    На света има две автомобилни марки - HONDA и всички останали !
    my skype : KisskilleRcHeTo

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    По БезЛюДнИтЕ ПътЕкИ...
    Мнения
    1 157
    дръж се мило,не се прави на човек,който не си,прави комплименти..хвърляй някой поглед...и флиртувайте

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    267
    Отиваш и и казващ "Може ли да те забия". И тя като те пита къде ( ако не отвърне с шамар ) и отговаряш "Как къде, в земята естествено". И работата ти е готова \/
    Music is... a higher revelation than all wisdom and philosophy.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    СТАРА ЗАГОРА
    Мнения
    481
    Цитирай Първоначално написано от Lambo
    Какво очакваш сега, да ти кажем няква "тактика" и опа готов си научена е работата...... тва ли е? Ем няма да стане... Всеки мъж с времето и опита с момичета си изгражда собствена..."тактика"... според стила на самия мъж и нали какъв е по характер... Така че вместо нас да питаш отиди при момичето и бъди себе си пък квото стане...
    =D>
    НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ НА СТРАХА ДА ПРОВАЛИ ЖИВОТА ТИ!!!
    LOVE IS LIKE THE WIND- YOU CAN'T SEE IT BUT YOU CAN ALWAYS FEEL IT!

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    О.С. , гр. Карнобат
    Мнения
    347
    ЕМ ДА ТО КАЖА РЕДОВНИЯ НОМЕР НА МОМЧЕТАТА Е КАТО ТЕ ВИДЯТ ЧЕ ПУШИШ ДА ТЕ ПИТАТ "МОЖЕ ЛИ ЕДНА ЦИГАРА" НА МЕНЕ ВЕЧЕ МИ Е БАНАЛНО ЩОТ В ННАШИЯ ГРАД СЕ ТАКИВА ИЗРОДИ
    За да излизам с друг значи не си ме канил, за да лягам в леглото на друг значи в твоето ми е било студено, за да обичам друг значи не съм била обичанa!!! I lOVe YoU B...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Седни до нея и й кажи:
    "Как си, кво праиш, искаш ли да се целуаме с език? Добре..." След като кажеш "добре" я целуваш
    Подход на Боби Турбото с един крокодил.. При мене свърши чудесна работа..

  13. #13
    Guest
    Съгласен съм с мнението,че всеки мъж си има подход! Аз например научавам нови и нови работи постоянно,винаги има какво! Бъди себе си,казвай това,което мислиш,показвай на даденото момиче какво харесваш в нея,бъди мил и никога надменен

  14. #14
    Петте златни правила на един сваляч!


    1. Няма лошо в това, че съм мъж и съм изпълнен с желание да покорявам и съблазнявам жените. Нямам намерение да се оправдавам или извинявам за това. Правя това, което искам и имам пълно право за това.

    2. Никой не е застрахован от 100% неуспех, но всеки неуспех - това не е повод да се разстройвате, а безпрецедентна възможност да се поучиш от грешките си. Това е най-добрата положителна връзка.

    3. Когато общуваш с момичета и гисъблазняваш, това ти достава удоволствие. Ако не получаваш удоволствие от самия процес на съблазняване, то ти вършиш нещо погрешно.

    4. Повече гъвкавост!!!

    5. Целият свят е дружелюбно настроен към теб. Този, който търси, винаги намира. И във всеки един от нас има абсолютно всичко необходимо, за да достигне успех.

    Писано от мен и с уважение: Никола Пенев

  15. #15
    Guest

    Re: Как се забиват момичета.

    Цитирай Първоначално написано от nobodyman
    Абе уш се пиша голема работа... големия гъзар, а още не съм забилвал момиче , а съм на 17 вече
    Знам че е за смях положението ми и за това си позволявам да питам такива тъпи въпроси тука кадето няма да ме познаете , ама дайте някакъв съвет, как да се науча да се оправям. В смисъл не че не мога да говора с тях, сичко си е ок. обаче нещо ми куца , явно как да подходя...

    Ето например имам са една под ръка. Мацката е страшна, колко мене , обаче само съм я виждал 1 път преди 3 месеца и се запознахме (най нормален разговор беше)
    Сега.... е моя шанс. Вече ми омръзна да се примирявам и мисля да предприема нещо. Кажете по принцип каква е тактиката и т. н.
    emi taka e koito se pi6e golqm guzar vsu6tnost e idiot deto nikakuv go nqma

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 375
    излизай 4есто с моми4ето и то сърцето ти само 6те покаже какво да прави6 няма делен на4ин за да забие6 моми4е
    Take off your clothes...relax on your bed,close your eyes and open your legs..as much as you can..it's time for......PAMPERS ..xhayx

  17. #17
    anonymous485803
    Guest

    re

    Една от най-добрите тактики е да отидеш при нея, а я хванеш за задника и да попиташ: "Мястото свободно ли е"
    При всички положения ще привлечеш внимание!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си