.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    УлтраВиолет Тоалетна Вода и Тестер ????

    Днес си купих въпросния парфюм,Но......
    Кгато се прибрах и го отворих видях че е по различен от обичаиния смисъл едната му част по принцип е тъмно лилава а на този които аз купих си е епрозрачна.Порових нета и разбрах че е дното е тоалетна вода а другото се впди тестер?
    Въпросът ми е каква е разликата?
    Много ли сам се набутала?
    Да отида ли в магазина и да им го върна?
    Мерси!Ако някои не е рязбрал нещо да пита?


    Момиче съм!!!

  2. #2
    ami toaletnata voda e po razredena i e po eftina, a testera e s po silen i s po-d1lgotraen aromat! e razlikata ne e mnogo golqma! mislq 4e ne e mnogo fatalno, no vse pak ti si precenni dali da go vr16ta6!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от kissinkata
    ami toaletnata voda e po razredena i e po eftina, a testera e s po silen i s po-d1lgotraen aromat! e razlikata ne e mnogo golqma! mislq 4e ne e mnogo fatalno, no vse pak ti si precenni dali da go vr16ta6!
    А то ще е много хубаво ако е така както казваш за акомата и ефективноста на тестера
    Ако искаш влез тук и виж щото аз нищо не разбирам
    http://get.gbg.bg/catalog/advanced_s...=&inc_subcat=1


    Момиче съм!!!

  4. #4
    ooo ba6ta mi ima tak1v parfum samo 4e toaletnata voda! ami da ti kaja mai mai nqma golqma razlika mejdu dvete! mislq 4e i toaletnata voda s16to e traen! haha e to i az mn ne razbiram de :P abe spored men nqma smis1l da go vr16tat no ti re6i! nadqvam se da s1m ti pomognala pone malko!

  5. #5
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Виж в сайта, че цената на тестера и тоалетната вода е почти еднаква, вероятно и качеството им не се различава особено. Не мисля, че трябва да го връщаш, сигурно и тоалетната вода ще ти свърши добра работа [/b]
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  6. #6
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Доколкото аз знам, тестера е по нетраен. По принцип на всеки 10 парфюма има по 1 тестер, който не би трябвало да се продава. Според мен трябва да го върнеш... Това го знам от един приятел, който бачка в парфюмериен магазин

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си