.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: Lakai

  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167

    Lakai

    Днес мисля да пазаря едно моделче, но адски се двуомя..
    Единия е черен велур, а другия бяла лицева кожа. Та се чудя.. Велура по принцип избелява доста, особено черния, а и за зима не е много подходящ. Лицевата кожа пък се чудя дали няма да се нацепи, а и както е бяла много ще си личи, но за сметка на товва не пропуска и се чисти по-лесно.
    Снимка 1
    Снимка 2

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    214
    Белите повече ме кефят
    Only God can Judge me... Be the Best!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Lovech Hardcore ;]
    Мнения
    1 309
    Велурените кецове са шит ако навън е мокро или има сняг...пропускат.Кожените няма да пропускат,но кожата се нацепва яко.Най-доброто решение за зимата е кожени,черни кецове.Не пропускат,не си личи мръсното и не се напукват,стига да си ги чистиш с боя за обувки.


    Now is the time for me to rise to my feet
    Wipe your spit from my face
    Wipe these tears from my eyes

  4. #4
    И двата модела си имат лоши страни. верно, че белия се чисти по-лесно, но и жсяка дразкотина остава завинаги. Белите ще са ОК, само ттрябва да ги пазиш да не се надраскат.
    Черния велур...както сам каза пропуска. Но за да не избелее по по-големите магазини продават специални спрейове за поддържане на велура там не знам обаче как действат....

  5. #5
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Мм белите не бих си ги сложил на крака в никъв случай..
    Виж черните изглеждат добре, велурени са демек като ги разцепиш малко от ходене и ритане на произволни предмети ще станат страшни :> Пък и сега е зима.. Като замръзне тая кожа и като те настъпи някой дядка в рейса ще се нацепи. То тва не е лошо де ама аз обичам и двата ми кеца да са еднакво разцепени :>

    БТВ защо си мислите че велура пропуска? Мойте чепици са на половин година вече и вчера отново си доказаха че не пропускат по локвите. Даже ми се е случвало да да измокрят целите отвън ама вътре ми е сухо.
    Пък и зимата с кецове винаги е гадно.. Ако ще гумени да си вземеш пак ще ти влезе сняг отгоре или нещо от тоя род и ще си мокър, така че тва не го смятай като кой знае колко важно :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  6. #6
    аз имам лакаи велурен от няколко месеца черен не е мръднал само се праши лесно но майка ми купи 1 дето за чистене на велур и нямам проблем и тва за мокрото не е верно изобщо не пропускат аз съм си доволен.
    ето гo моя модел

    черните са по яки според мен аз на моите им смених връзките с бели да изглежда по яко

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Избери черните.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Мммм абе там е работата, че клоня към белите, защото сега съм с един черен озирис...
    Тея белите ме блазнят и заради тъмно синьото и като ги пробвах вчера стояха адски добре с дънки Черните обаче не съм ги пробвал.
    Айде след малко ще мръдна до 3xS и ще му мисля там, като имам предвид казаното до тук.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    аз ти казах вече, но все пак - взимаш едно листче, пишеш 'бели и 'черни' и в колонка почваш да изреждаш плюсовете и минусите на двата модела, накрая теглиш чертата и виждаш резултата..
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Белите кецове за мен са ужасни... хич не ме радват как са направени..
    Относно велура и кожата, имам бели кожени на DC и не са мръднали, нито са се нацепили, нито нищо(имам ги от половин година някъде), вътре още са си здрави Имам и черни велурени на DVS, те повече топлят от белите на DC, не знам от къде идва тази заблуда, че и пропускат - няма такова нещо Такаче ... и когата и велура си ги биват, но аз лично по-харесах велурените черни кецки
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Compton
    Мнения
    862
    черните,бели се цапат супер много и трябва постоянно да ги мийш аз имам едни бели конвърс и постоянно с гъбичката

  12. #12
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    белите са уникално гнусни един приятел рапър4е ходеше с подобни лятото, нямаш представа колко ги е пазил като са целите бели

    виж ся, 4ерните са разкошни просто а кой реши 4е велурът пропуска, вси4ките ми кецове са били велурени, от доста зими насам карам само с тях, единтвените, които ми мокреха краката ги им бях изтъркала подметката

    4ерните
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  13. #13
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Цитирай Първоначално написано от XePouH
    черните,бели се цапат супер много и трябва постоянно да ги мийш аз имам едни бели конвърс и постоянно с гъбичката
    Защо? По мои наблюдения кеца колкото и да го чистиш отвънка нито става по-удобен, нито смърди по-малко..
    Абе дрехите които изглеждат като нови са гадни.. Аз поне мойте кецове като избелеят още малко отиват на еднодневна екскурзия в легена с белина и ще станат перфектни :>
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163

    Re: Lakai

    Цитирай Първоначално написано от DetE-Idi0t
    Днес мисля да пазаря едно моделче, но адски се двуомя..
    Единия е черен велур, а другия бяла лицева кожа. Та се чудя.. Велура по принцип избелява доста, особено черния, а и за зима не е много подходящ. Лицевата кожа пък се чудя дали няма да се нацепи, а и както е бяла много ще си личи, но за сметка на товва не пропуска и се чисти по-лесно.
    Снимка 1
    Снимка 2
    Зависи как се отнасяш с тях. Моите бяха и кожа и велур, но издържаха 2 зими. Както и да е, аз съм твърдо зад кожата. Са съм само с вата исъм много доволна, само ето трудно се чистят, но нито са се разпокъсали, нито пропускат. Велура не струва.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Аз са имам черни,велурени Osiris.Цепа с тях от 4 месеца,не са се променили,не са ми пропускали досега...Но ако има Лакай кожени,черни,те съветвам да земеш тях!Макар,че черната кожа на Глоуб е най-добра според мен! Няма смисъл си зимаш бели,cа почва яката киша,и шси ги чистиш постоянно! :P
    Но ти си решаваш се пак!

    \/

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от BraInLesS_f
    Аз са имам черни,велурени Osiris.Цепа с тях от 4 месеца,не са се променили,не са ми пропускали досега...Но ако има Лакай кожени,черни,те съветвам да земеш тях!Макар,че черната кожа на Глоуб е най-добра според мен! Няма смисъл си зимаш бели,cа почва яката киша,и шси ги чистиш постоянно! :P
    Но ти си решаваш се пак!

    \/
    глобе нестават дори от скеит шопа ми препоръча да не си копувам на глобе

  17. #17
    аз имам велурени кецове на Лакай и не са мръднали за повече от 2 години. изключителна обувка. не пропуска и топли през зимата. преди това имах едни отново велурени, ама на ДиВиЕс - пак бяха добри.
    черните ме кефят повече. не харесвам бели кецове по принцип.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Каквото било, било. Вземах черните

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Ямайка
    Мнения
    329
    Цитирай Първоначално написано от DetE-Idi0t
    Каквото било, било. Вземах черните
    Направи правилния избор!!!


    \/

  20. #20
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Не разбирам много от кецове, но като цвят ми харесват повече черните.Но пък, както каза ти велура пропуска.Добре, защо не изчакаш като се стопли времето?През зимата с бели кецове. А и няма ли да ти е студено?

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    koalka вече, както споменах е късно за всякакви размисли
    Ето го пътъка
    А ето как стои на крак

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от DetE-Idi0t
    koalka вече, както споменах е късно за всякакви размисли
    Ето го пътъка
    А ето как стои на крак
    се ено гледма моите кецове

  23. #23
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Цитирай Първоначално написано от DetE-Idi0t
    koalka вече, както споменах е късно за всякакви размисли
    Ето го пътъка
    А ето как стои на крак
    Хаха, добре, не съм видяла.Ама да са ти честити.Тея са по-хубавите.

  24. #24
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    [b] Черните са по-добри!
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от DetE-Idi0t
    Каквото било, било. Вземах черните
    Честито! Много врме да ги носиш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си