.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    КАКВО ДА ПРАВЯ?

    Хора, съжалявам, че пускам темата тук, но се нуждая от спешен отговор...

    Компа ми се рестартира през 5-6мин. Имаше два троянеца, които Касперски казва, че са били засечени и обезвредени.
    В момента БлекАйс протекшън ми сканира компа за апликации, които да включи незнам си къде си и не е активен.- Това сканиране започва наново при всяко ресване на компа.

    Какво да правяяяяяяяя?

  2. #2
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    хах..познато..и аз имах този проблем по едно време
    спирай компютъра и утре го носи някъде да видят какво точно му има и да го оправят.сам едва ли ще се справиш.
    get off.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Juicy_Lucy
    хах..познато..и аз имах този проблем по едно време
    спирай компютъра и утре го носи някъде да видят какво точно му има и да го оправят.сам едва ли ще се справиш.
    Аз подозирам какво може да му има, но като съм компютърен инвалид и тука никой не помага, май верно компа ще се носи някъде.

  4. #4
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    /ме стиска ръката на p4elata_brumze ... и аз не съм много навътре с компютърните технологии и затова предпочетох да го занеса някъде,без да се ровя,в търсене и оправяне на 'вероятния',според мен,проблем

    а иначе - късмет

    дано не се окаже нещо супер гадно,не искам да те плаша,ама 1 приятел имаше такъв проблем и като си занесе PC-то да видят какво му е,се разбра,че за да спасят машинката трябва да се изтрие абсолютно всичко,което е имало в нея..
    get off.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Juicy_Lucy
    /ме стиска ръката на p4elata_brumze ... и аз не съм много навътре с компютърните технологии и затова предпочетох да го занеса някъде,без да се ровя,в търсене и оправяне на 'вероятния',според мен,проблем

    а иначе - късмет

    дано не се окаве нещо супер гадно,не искам да те плаша,ама 1 приятел имаше такъв проблем и като си занесе PC-то да видят какво му е,се разбра,че за да спасят машинката трябва да се изтрие абсолютно всичко,което е имало в нея..
    Почнаха "филмите."

  6. #6
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    филми,филми,ама дано не влезеш в тях,че ше се окажат драми..
    get off.

  7. #7

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    v frizera
    Мнения
    81
    аз имах същия проблем и се оказа ,че лан картата не ми е добре , смениха ми я и всичко е ок .

  8. #8
    Guest
    i az imah podoben problem - kompa mi se restartira6e mn 4esto ot samosebe si i se okaza 4e otzad kabelyt na zahranwaneto e haltaw i ne prawi kontakt i pri nai malkoto sutresenie i nali kompa se restartira6e.

  9. #9
    Guest
    Виж първо тази тема в дата-та
    ЛИНК- http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=135532
    Доста полезна тема, за справяне на проблема в домашни условия.
    Пробвай и с low level format. Друго което се сещам е че може да е от вентилатора или от напрежението (знам ли в Канада как е, поне в България е често срещано това) . Пусни няква мониторингова програме, да следи спада в напрежението. Ако се досета още нещо, ще пиша.


    П.С. Ако е вирус... и касперски не го трие (в което се съмнявам) пусни 1 он-лайн сканиране, свали си ад-уаре доктор, или някоя подобна програма. Също така за всеки случей пусни едно сканиране с Trojan Remover (или нещо подобно).
    Айде успех.[/url]

  10. #10
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    И на мен така ставаше.Проблема се оказа, че захранването не работеше, както трябва.

  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    И аз бях така с лаптопа, ама не знам татко с к'ви хапчета го е лекувал
    Поне предупреждаваше една минута предида се рестне

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    И аз бях така с лаптопа, ама не знам татко с к'ви хапчета го е лекувал
    Поне предупреждаваше една минута предида се рестне
    Райдъра нещо ми обясни защо става така в твоя случай, ама нищо не разбрах.

    Влезнах през Сейф моуд, хиляди нерви, неуспешни опити и т.н., но всичко даде резултат...делнах всички възможни файлове на Блек Айс и сега си е кеф....няма повече рес. \/

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    680
    Може да е от вентилатора ако ве4е не работи както трябва.Ако е от него го почисти и ако не стане купувай нов

  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от King of Kings
    Може да е от вентилатора ако ве4е не работи както трябва.Ако е от него го почисти и ако не стане купувай нов
    Е вентилатора е между 2 и 5 лева
    Моя комп много му ревът вентилатотере...на прецесора се оказа...духнах му..и беше ъжас...ама някой път трябва да откача компа и да по почистя истински....пък на видеокартата...ужас е...пак едни пушилки се вдигнаха...уж работеше, ама пак иска чистене...някой желаещ за чистачка?

  15. #15
    pisna mi ot negramotnici zad teq komputri!! Misli6 li izob6to!!!!pogledni si zaxranvaneto we!!! Nai veroqtno e ot nego!!!kfo si mislite!! Restartira mi se kompa i tfa ve4e e vvirus!!! Ole boje !! sprete tupotiqta!!
    Дъ бест аватар от галерията

  16. #16
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    hijackthis v1.99.1.rar

    International Mirror

    Свали си това, дай на "Scan Only" и като ти сканира /става за 5 секунди/ дай 'Save Log' -> сейва ти го в ноутпад - от там го копираш цялото и ми го цапваш тук.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    сега тук,после там
    Мнения
    819
    аве и моя прави така,ама ми отваря прозорец с часовник 1 мин преди да се рестарт
    обноски

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си