.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Kozloduy
    Мнения
    44

    Kakyv JoiNt OBI4ATE ?

    KAKYV JOiNT OBI4ATE ?DRUSAN iLi NATURALEN ?
    AZ SMEQ DA KAJA 4E NATURALNIQ E MN0G0 PO - D0BUR.
    INA4E NE BIH OTKAZAL I DRUSAN DA PAFKAM.
    a friend with weed is a friend indeed!!!
    GAAANJAAA

  2. #2
    est ,che naturalen ! Mnogo po-dobyr e ot drusanite bokluci ! Pyk i neka da izpolzvame naturalnite bogatstva na maikata priroda , bez da gi smesvame s razni sintetiki i gluposti =D> =D> =D> =D> =D> =D>
    Сексът е да правиш удоволствие на другия, чикията на себе си....МОЛЯ не бъдете егоисти!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325

    Re: Kakyv JoiNt OBI4ATE ?

    Цитирай Първоначално написано от JONi_666
    KAKYV JOiNT OBI4ATE ?DRUSAN iLi NATURALEN ?
    AZ SMEQ DA KAJA 4E NATURALNIQ E MN0G0 PO - D0BUR.
    INA4E NE BIH OTKAZAL I DRUSAN DA PAFKAM.
    извърши самоубийство..

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    ахеаххе е кой ше оби1а друсан joint.Най обичам коз от младост и горна баня

  5. #5
    naturalnoto vinagi e za predpo4itane ei sega otska4am da si sviq edin "NEdrusan" naturalen koz ot petri4...
    "Don`t drink & drive , just smoke & fly!!!!"

  6. #6
    Guest
    Едно готино конусче така с малко обогатен уран и оловен филтър...

  7. #7
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    е кой тъпак ще предпочете друсаното пред натуралното
    въпреки, че от друсан ме е хващало супер добре и съм била на прасе по 3-4 часа, предпочитам натуралното....шит е, особено като се сетя, че го друсат с какви ли не боклуци
    Boots and braces don't make racists!

  8. #8
    натуралното си е наи-хубаво не вреди толкос пак има същия ефект
    Weed-20$ Paper-2$ Smoke with friend-Priceless

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 046
    хах чист мн ясно.. от друсания боли глава мн

    Само след като изгубим всичко сме свободни да направим каквото и да е.

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    извинявам се предварително за тъпия вапрос ама как се разбива кога е друсана и кога не ..

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  11. #11

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Kozloduy
    Мнения
    44

    mi sa 6ti napi6a!

    IdiOtKa Пуснато на: Вто Яну 16, 2007 10:12 pm Заглавие:

    --------------------------------------------------------------------------------

    извинявам се предварително за тъпия вапрос ама как се разбива кога е друсана и кога не ..





    mi p0 princip drusaniq te durji Leko zaMaqN okoLo 30 min maximum, a naturalniq te DuRji maximum 8 4asa i to QKOOOOOO ZAMAQN A NE LEKO!!!
    i ei sLaDuRaNo ne se sRaMuvai 4e si pitaL,i az suM pital i opitaL i az ve4e znaM.
    a friend with weed is a friend indeed!!!
    GAAANJAAA

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Да ви серем на тревата .
    2т. системно

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Да ви серем на тревата .
    da ti pikam v alkohola
    "Don`t drink & drive , just smoke & fly!!!!"

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    JONi_666 мерси за разяснението ... начи такова нещо не съм пушила ... и май не искам ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от Sounder
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Да ви серем на тревата .
    da ti pikam v alkohola
    Яж ми шнура аз алкохол не пия
    2т. системно

  16. #16
    Guest
    Пафкал съм натуран и друсан джойнт и натуралния е много по-як. но все пак зависи с к'во е друсан но все пак натуралното винаги е по-добро

  17. #17
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Обичам си го тоя дет го бера в градинката на село...
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  18. #18
    Guest
    mi mn iasno,4e naturalen,priroden,4ist i...blajen...) a ne drusanite bukluci,koito vseki den pushim,vupreki 4e drusania 4adel moje i da e mnogo dobur,spored tova,s koeto e drusan...:P
    a naturalnia joint e the best,daje ako moje ti da si go bral,sushil i svil she e nai-dobre

  19. #19
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sounder
    naturalnoto vinagi e za predpo4itane ei sega otska4am da si sviq edin "NEdrusan" naturalen koz ot petri4...
    ehee petrickia chadel kurti

  20. #20
    Супер фен Аватара на BornFromPain
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SFC HC
    Мнения
    1 261
    Друсан коз Т'ва винаги ми е бил любим израз.. Щото е яко тъп хаха
    Иначе винаги съм обичал коз който да знам кой го е гледал и да знам че тоя човек не е привърженик на Кинетони, Диазепами, Кетамини, Стъф и разни други лайна.. В смисъл докато чадех ми беше яко да се напуша и да ми е готино а не да ми гръмне главата и да не знам на къде да тръгна
    Черното отива на всичко. Рано или късно.


  21. #21
    XaMaB
    Guest

    Jonka

    Nai6 li ko lud... obi4am vsqk1v joint ...! No nai nai mn. obi4am doma6no kato si go sudq i kato si go pu6a ... )))) ili holandska trevka ili qmaiska no te sa po napred horata :PPP Predlagam na horata da pu6at qmaiskata bqla vdovica mn. ka4estvena Mara oba4e 100 evro e edna peti4ka i leko bugva ) oba4e trevkata e ednodrupka napravo ta pruska ne kato na6te selskite trevi ... tqhna jonka e stra6na napravo izpada6 v trans s neq ))

  22. #22
    /wan`a`doo/
    Guest
    Taka kato ti gledam temata prosto mi stava qsno 4e ne znae6 koga kakvo pu6i6... znae6 li 4e pove4eto koz tuka e drusan s kvo li ne, ta dori i s LSD, koeto i az ne mojeh da povqrvam... naturalen trqbva sam da go bere6 ili na priqteli... az li4no ot naturalen sum se napu6vala edin ot nai-brutalnite mi puti, ama me durja kum 30minutki i posle mi be6e super qko- nito umora, nito ni6to. Dokolkoto ot drusaniq koz obiknoveno mi stava zaspalo, otrepano i t.n., ama puk takiva efekti se polu4avat... Abe natural si qko 6tot znae6 4e ni6to ne ti stava, do kolkoto za drusaniq az li4no si znam 4e si se trovq.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930
    Цитирай Първоначално написано от /wan`a`doo/
    Taka kato ti gledam temata prosto mi stava qsno 4e ne znae6 koga kakvo pu6i6... znae6 li 4e pove4eto koz tuka e drusan s kvo li ne, ta dori i s LSD, koeto i az ne mojeh da povqrvam... naturalen trqbva sam da go bere6 ili na priqteli... az li4no ot naturalen sum se napu6vala edin ot nai-brutalnite mi puti, ama me durja kum 30minutki i posle mi be6e super qko- nito umora, nito ni6to. Dokolkoto ot drusaniq koz obiknoveno mi stava zaspalo, otrepano i t.n., ama puk takiva efekti se polu4avat... Abe natural si qko 6tot znae6 4e ni6to ne ti stava, do kolkoto za drusaniq az li4no si znam 4e si se trovq.
    е баси тва не го знаех ... смисал знаех че има и друсан , но си мислих че се среща рядко маина ... хуаво е човек да разбира нови неща ...

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  24. #24
    Голям фен Аватара на pathetic
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    731
    желая да пуша.


    ..и желая да ви се изсера на всички поотделно в устенцата,деба яките копелета,деба.
    „Иронията е необходим естетически компонент на мисленето.“

  25. #25
    Супер фен Аватара на _donna_
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    1 669
    Какъв коз предпочитам?!

    КАКЪВ коз предпочитам?!?

    Безплатен. = )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си