.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Летящи килими?

    Здравейте, хорица.От скоро съм се зарибил да си купя летящо килимче и се чудя откъде.Крият ли ги напоследък какво..?Ходих в една автоморга и в магазини за обзавеждане но казаха че нямат този модел който аз търся.. така че сега вие сте ми последната надежда!!!! PLS помогнете!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Ми не знаем питай Аладин дали ще ти продаде неговото и ако си късметлия можеш и да му земеш ЛАМПАТА [-o<

  3. #3
    Aбе не ще да го дава деба и ориенталския му кретен.

  4. #4
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Надявам се да си намериш.А и плюс това много готин аватар, уважавам го тоя човек...

  5. #5
    Az moito go zex ot Ali-Ba-Ba za 300 jultici.Opita sa da ma izmami ama az togaa bqx s vul6ebniq dux i dobre go spazarix.250 kubika ne xar4i mnogo gladko vozi sus sportni 6arki edinstveniq mu nedostatuk e 4e e dvumesten ama se pak e sporten model i vdiga ot 0-100 za 3.4sec.Ti ako ima6 semeistvo si zemi nqkoe kombi te daje sa po evtini i ako ima6 drakon go zemi sas sebe si za6toto Ali go e strax malko ot drakonite i 6i go zemi6 na po-dobra cena.Ako zemi6 nqkoe sportno moi da doide6 nqkoi pat na gonkite v Gigimoniq(az sam 1vi v ranklista).Uspex i 6te 4akam da se durpame.

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    по морето
    Мнения
    553
    Цитирай Първоначално написано от Vittorio
    Az moito go zex ot Ali-Ba-Ba za 300 jultici.Opita sa da ma izmami ama az togaa bqx s vul6ebniq dux i dobre go spazarix.250 kubika ne xar4i mnogo gladko vozi sus sportni 6arki edinstveniq mu nedostatuk e 4e e dvumesten ama se pak e sporten model i vdiga ot 0-100 za 3.4sec.Ti ako ima6 semeistvo si zemi nqkoe kombi te daje sa po evtini i ako ima6 drakon go zemi sas sebe si za6toto Ali go e strax malko ot drakonite i 6i go zemi6 na po-dobra cena.Ako zemi6 nqkoe sportno moi da doide6 nqkoi pat na gonkite v Gigimoniq(az sam 1vi v ranklista).Uspex i 6te 4akam da se durpame.
    ahaha mnogo qko :P

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Вървиш направо,продължаваш и завиваш надясно спускаш се надолу и така в един кръг а посредата-аз
    Мнения
    147
    Аладин е свестен...дава назаем..вече му откраднах ТРИ много е тъпичък

  8. #8
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Тук не продаваме.

    т. 11.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си