.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    Guest

    Психология-малко хелп

    Здравейте.Аз съм осми клас и сега осъзнах че ме влече психологията.Но нямам никаква представа за какво всъщност става дума.И въпреки това ми е изтересно.Искам да започна да се занимаам с това и имам нужда от малко помощ.Дайте ми интересни сайтове или книги така...за начинаещи.Щото нямам никаква представа от къде да започна...Е, чакам помощ

  2. #2
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Ух, имаше една много хубава онлайн библиотека преди, обаче сега не мога нещо да я намеря.
    Иначе - ако имаш някой познат, който следва това му хващаш книгите, лекциите и учебниците и си четеш.
    Абе всъщност "психология" е прекалено общо, за да можем да те насочим към нещо.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  3. #3
    emi zemi si u4ebnik po psiho
    primerno za 9klas izatelstvo anubis super int e pone men me kefi
    f*ck off!

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    2 метра под земята
    Мнения
    59

    Re: Психология-малко хелп

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Здравейте.Аз съм осми клас и сега осъзнах че ме влече психологията.Но нямам никаква представа за какво всъщност става дума.И въпреки това ми е изтересно.Искам да започна да се занимаам с това и имам нужда от малко помощ.Дайте ми интересни сайтове или книги така...за начинаещи.Щото нямам никаква представа от къде да започна...Е, чакам помощ
    i mene me vlekat takiva ne6ta.... :} mn mi haresva i btw i az tyrsq online ne6to
    Тъпа съм - опитвам се да бъда Emo! Ама нещо не ми е в кръвта..

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    513

    Re: Психология-малко хелп

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Но нямам никаква представа за какво всъщност става дума.И въпреки това ми е изтересно.

    Как става този номер?!
    Look into my eyes - you will see
    What you mean to me
    Search your heart - search your soul
    And when you find me there you'll search no more

    Bryan & Celine - Everything I Do

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Запиши се в някоя библиотека!
    Иначе в нета можеш да потърсиш информация за Фройд, Ериксън, Р. Уислън и тн.!
    Зависи какво точно искаш да четеш
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  7. #7
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343

    Re: Психология-малко хелп

    Цитирай Първоначално написано от Unknow
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Но нямам никаква представа за какво всъщност става дума.И въпреки това ми е изтересно.

    Как става този номер?!
    Ъм и аз това се чудя? След като нямаш "никаква представа за какво става дума", как може да ти е интересно?
    I`m trying to make your dreams come true...

  8. #8

    Психологията намира приложение във всяка свера ;)

    Ако наистина проявяваш интерес можеш да започнеш от книгите на Ерих Фром ката "Да бъдеш или да имаш',"Бягство от свободата","Изкуствота да обичаш'.Ако тези неща ти харесат значи интереса ти е савсем основателен,и си на прав път в избора си.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Мен, ако питаш, изброените по-горе три книги на Ерих Фром са философски.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  10. #10

    ...

    Така както мога да се съглася с това,че Ерих Фром е философ,така мога и да поспоря.Той е доста известен и с психологията и с философията,които сами по себе си са близки науки.Ерих фром пише за ежедневните пролеми и ги разлежда от достатъчно много гледни точки(при това доста изчерпатело).Ако наистина интереса е към психологита то това значи,че и философията не е безинтересна.Те са взаимно допълващи но и изключващи се науки.Така или иначе това са три интересни книги,които говорят за нещата от ежедневието ни и аз ги препоръчвам на всички,които се итересуват от тези проблеми.

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    BlondLandia
    Мнения
    185
    http://psihologiq.pomagalo.com/ - примерни четива .. някои, които и на мен са ми трябвали, са синтезирани текстове, но доста кратички
    Видя я царят, че се смее,
    но сам усмивката изгуби.
    Забрави ловните соколи,
    дори забрави да воюва.
    lOvE iS DEliGhT!

  12. #12
    Guest
    Пиер Дако пише интересно и достъпно. Той се занимава предимно с психоанализа. Има излезли три или четири книги. Не знам дали ги има в интернет, но по книжарниците би трябвало.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си