.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 53 от общо 53
  1. #51
    Супер фен Аватара на LO6IQ
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    ...(='.'=) sex: може
    Мнения
    1 272
    Цитирай Първоначално написано от bawdy talk
    Пускам я естествено за 30 мин
    охо .. откога си хвана приятелка

  2. #52
    В тази тема има доста какво да се прочете и наблюдава. Веднага става ясно коя има Алфа мъжкар и коя двукрако кученце! Та… Кой мъжкар иска сам да се обрече да бъде безкрайно (емоционално) изнудван цяло +1 жалко живуркане? Ъ-ъ, никой. А кой е съгласен със следните твърдения…?

    Ако ме обичаш (каквото и да значи това) значи като твоя официална стопанка, а ти като моя официална собственост винаги ще ходиш с мен на къса и задушаваща каишка като всяко +1 лошо пуделче, защото така ми харесва!

    Ако ме обичаш (и ми позволяваш да те изнудвам емоционално така) ще правиш точно това, което харесва само на мен, и никога това, което не харесва поне на мен независимо от всичко, защото така МНОГО ми харесва и идеално ме устройва!

    Ако мълчаливо поискам ТИ да страдаш, ТИ трябва да започнеш да стискаш зъби и страдаш мълчаливо незнайно колко дълго, защото така ми харесва! Само по този начин никога няма да се притеснявам, че аз нещо някога мога да страдам мълчаливо покрай теб или заради теб! Като моето +1 официално лошо пуделче на каишка, ти никога няма да може да ходиш, където и да било без мен или поне без моето позволение, защото така трябва!

    Ти никога няма да ми избягаш и да правиш зад гърба ми, каквото поне на теб ти харесва и особено имаш нужда, защото така ми харесва на мен, а мнението на строгата ти Господарка е единственото съществуващо мнение във връзката ни, което най-много ми харесва!!!

    Преди да имаше честа и невероятния късмет да срещнеш своята строга Господарка беше един див помияр, а след като те прибрах и вече си моето +1 лошо пуделче МНОГО ще слушкаш и изпълняваш само, каквото аз благоволя да диктувам да става или да не става в твоето +1 нещастно жалко живуркане, защото така особено много ми харесва!

    Ти помиярче нали отдавна си разбрало, че нашата връзка започна и съществува само и единствено за мен, и за каквото единствено на мен ми трябва, на мен ми харесва и аз разрешавам да става в нея и покрай нея независимо от всичко започвайки с ти какви нужди, желания и предпочитания имаш сега и за в бъдеще!

    Дори да те пусна за малко някъде знам и съм напълно спокойна, че ти си моето отлично дресирано +1 лошо пуделче, което НИКОГА няма да използва едната или двете си главички по начин, който не позволявам и неодобрявам, защото това ще нарани чувствата ми, а аз съм единствената, която никога не може да се почувства дори некомфортно!

    Затова пък ти може И дори трябва най-редовно да мълчиш като риба, да стискаш зъбки и да страдаш мълчаливо незнайно колко дълго, защото това МНОГО ми харесва и ясно показва, кой е строгата Господарка и кое е нейната собственост +1 лошо пуделче на къса и задушаваща каишка!

    Ако само правиш всичко, което ми харесва и никога не правиш нещо, което не ми харесва може и да ти имам малко доверие. Иначе няма доверие; само жестока гладна диета особено в леглото, която може да продължи дори безкрайно дълго, защото така трябва!

    Ако случайно някога някак си ми избягаш и направиш някоя „глупост“ значи въобще не си държало на строгата си Господарка! Ау, тогава въобще не заслужаваш да имаш такава изключителна строга стопанка и каишка! Ето защо ще получиш бързо шут отзад, защото така трябва!

    Ако някога имаш нужда от нещо, което аз не одобрявам значи това е пълна „глупост“. Размахай сега доволно и щастливо опашка за потвърждение, че никога няма да има място за някакви пълни глупости в тъпата ти тиквичка!

    Ти нали отлично си знаеш вече, че си само едно от многото помиярчета на улицата, на което великодушно благоволявам да обърна малко внимание от време на време! Ето защо само, каквото аз искам, аз правя и аз харесвам е реално и има огромно значение, защото така ми харесва и изисквам да бъде от двете страни на късата каишка?

    Ти мое лошо пуделче нали НИКОГА няма да си използваш някоя от двете тъпи тиквички дори веднъж, за каквото и да било без мое изрично разрешение и позволение, защото иначе каква собственост си ми и как да те държа винаги на къса и задушаваща каишка за да правиш само това, което ми харесва и нищо от това, което не ми харесва независимо от всичко дори да береш душа след това безкрайно дълго?

    Като моя безправна собственост единствената цел на късата каишката между нас е само, защото така ми харесва, а това е единственото важно нещо и абсолютно нищо друго! Няма друга възможна причина да сме заедно сега и за да останем заедно в бъдеще! Не е ли чудесно всичко това?!

  3. #53

    Регистриран на
    Aug 2022
    Мнения
    17
    Да, давам

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си