.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1
    Guest

    puskate li gadjeto si

    puskate li gadjeto si bez vas na diskoteka ?? strah li vi e 4e 6te naprai niakoia glupsott kato e bez vas ? a vie hodite li bez nego

  2. #2
    Nie poprincip po4ti vinagi hodim zaedno , no e imalo i slu4ei v koito s1m mu davala da hodi i sam na disco , kupon prosto mu imam doverie.
    Господин Джордж Буш искаме командосите ви.
    Пет български дъщери да се завърнат в родината си. Когато лампите изгаснат знайте ние сме със вас. Милиони българи ви чакаме да се завърнете при нас !!!
    Свобода за Българските медици в Либия !!!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    И в началото бе Люлин :D
    Мнения
    2 038
    Снощи е бил без мен...значи е и мой ред да ходя без него
    2 т. от правилника. Бан на профил

  4. #4
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Давам му свобода, изисквам същото и за себе си... Танто за танто.
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  5. #5
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Ами сега нямам, но по принцип го пускам..все пак трябва да има някаква лична свобода, а и знам че ако държи на мен, няма да направи нищо лошо ..ако все пак направи нещо, значи няма за какво да съжалявам - просто този човек не е държал на мен!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Мнения
    853
    Oбичам го много но да си кажа чесно не обичам да ходя с него на дискотека.В смисъл ако съм с него немога да си видя приятелите ,защото мн ревнува..същото се отнася и за него.За това обикновенно ходим по отделно,и аз му имам пълно доверие.
    Децата плачат,Господ прощава.. Аз няма да плача,защото не съм дете,но няма да простя,защото не съм Господ .

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    Ние сме от различни градове,тъй че искаме-не искаме ходим по отделно,но когато аз ида при него винаги ходим навсякъде заедно
    В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

  8. #8
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Чакай малко, той да не е моя собственост, че да го "пускам". Ако му нямах доверие, нямаше изобщо да съм с него.

  9. #9

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lunata :)))
    Мнения
    21
    Nqmam gadje.No dori i da imah toi ne e moq sobstvenost za da e zavisim ot men.Pyk i ako mu imam doverie zashto da ne otide bez men?Ta nali edna vryzka se krepi na vzaionoto doverie.Da si gadje s nqkoi ne znachi da ste neprekysnato zaedno.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    In Your Mind
    Мнения
    331
    Пускам я естествено за 30 мин

  11. #11
    lubov4iikata
    Guest
    Ami 6te mi e gadno ako go pusna sam na diskoteka ili az otida sama,no ako znam 4e me obi4a i mu vqrvam nqma za6to da se trevoja,spored men uspe6nite vruzki se duljat na doverieto,ako nqma doverie vsi4ko 6te otide na vqtura! Ako naistina me obi4a toi nqma da napravi ni6to s koeto da me narani,ako li puk ne zna4i ne si e zaslujavalo da sum s tozi 4ovek

  12. #12
    xexexe mi toi po princip si xodi bez da me pita i da mu zabranq ot ednoto yxo vliza prez drugoto izliza..ne me slu6a tka 4e nqma smisal da mu zabranqvam toi ako si e re6il 4e 6te mi izneverqva 6te go napravi i bez da xodi na diskoteka...

  13. #13
    vinagi sum hodela bez nego.. toi ne nikoga ne e iskal da idva s men v smisul toi i s negovi fr ne hodeshe..

  14. #14
    Addicted`f`
    Guest
    ХАх пуснакане незнам дали може да се нарече.Той попринцип ходи където иска и то доста често без мен.Само веднъж го питах защо не ми се е обадил като е ходил той каза че е свободен да прави каквото си пожелае и да не му държа сметка да не сме били женени хахах.А пък аз да отида без него това просто неискам да си го мисля...

  15. #15
    Guest
    Не,моето мъжле си има принципи и никога не изневеряв,а и естествено толкова ме обича,че никога не би ми изневерил и не го е правил.Спечелил ми е доверието и го пускам,макар,че един без друг никъде не ходим

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    на луната
    Мнения
    508
    Много ясно че го пускам, а и какво означава "пускам" тойй не е моя собственост! Иначе си имаме доверие
    Don`t be afraid of perfection-you`ll never reach it!

  17. #17
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Цитирай Първоначално написано от KiLLeR_InSTiNkT
    Давам му свобода, изисквам същото и за себе си... Танто за танто.

  18. #18
    Ами понякога...

  19. #19
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Цитирай Първоначално написано от Pti4i grip
    Заключвам го в гардероба. Понякога блъска. Тогава пускам музиката силно.
    Хъхъх мноо ме кефиш

    Иначе-да.Всички съм ги пускала сами на дискотека.То е ясно,че в някои случаи съм ревнувала,било ми е притеснено,но както за мен е важно да имам собствената си свобода,така смятам и че момчето ми има претенции към нея.Просто аз не мога да търпя някой да ме ограничава.По никакъв начин.И се държа така,както искам да се държат с мен.Но има и друго...никога не бих пренебрегнала гордостта си да кажа на някой,че не искам да ходи без мен на дискотека.Ще се покажа слаба.Несигурна.Сприхава.Щ изглежадам като някоя обсебваща малка досасница.Колкото и да ме изгаря ревност никога не бих го спряла.А той ще покаже,дали съм била права да му вярвам.
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  20. #20
    Emi poprincip hodim navsqkade zaednono inache ne moga d amu kaja dali go puskam ili ne ebati en sym mu maika ili pak ne sme jeneni oshte. No pak estestfno ne bi mi haresalo da otide bez men a az da si sedq vkushti i da skuchaq ... Uspqvame da se vijdame s priqtelite ni kato sme zaedno taiche nqma zashto da hodim po otdelno vednyj sme s negovite vednyj sme s moite i taka . A pak mi se vijda i m alko logichno che hodim zaedno zashtoto kakav e smisula da hodim po otdelno.... kuponqsvame si zaedno i tova e e da ne si obrushtame vnimanie 100% ot vremeto ama kakvo pak tolkova ...Ne e do puskane ili ne prosto si e navik

  21. #21
    В повечето случаи ходим заедно на всякъде. Случва се обаче и той да отиде само с приятелите си, а аз с приятелки. Много гадно ми звучи "пускам". В крайна сметка той не е моя собственост, за му казвам какво да прави или да му диктувам целия живот. Ако иска някой път да излезе сам няма да имам нищо против. Не се притеснявам, че е сам, защото му имам доверие и знам, че никога не би направил нещо, с което да ме накара да страдам.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    2 108
    Mii az si mu imam doverie.Vse pak sme ot razlichni gradove.Ehh ot ediniq do drugiq grad ima polovin km razstoqnie de ... ama nqma vyzmojnost postoqnno da sme zaendo.Zatova go puskam i toi puska men.Hodim koito kadeto si poiska.Imame si doveire prosto.
    Обичам те <3 !!!


  23. #23
    Голям фен Аватара на KisskilleRcHe
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В света на силния звук!
    Мнения
    512
    Ами не аз мойто съм го закопчал с белезници за мен и не го пуска до кенеф без мен...
    Живея за да докажа, че съм достоен за Ада!!!
    В един свят на ненормални, ненормалните сме най-нормални!
    На света има две автомобилни марки - HONDA и всички останали !
    my skype : KisskilleRcHeTo

  24. #24
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ние когато ходим, ходим заедно.И на двамата ни е тъпо един без друг.На мен не ми се танцува с други момчета, а и не бих го направила.

  25. #25
    Общо зето не съм човек, който обича дискотеките, но тя когато реши си ходи. Не и преча. Ако направи глупост, значи не е държала на мен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си