.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    rreplaceablee
    Guest

    Болки в областа на сърцето и дробовете

    от много отдавна имам болки в областа на дробовете и сърцето.Болката е остра и понякога като дишам по силно сякаш нещо ме пробожда.Притеснявам се много и искам да отида на лекар но също така се притеснявам да открия че може да е нещо сериозно!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    И мане така ме боли в областта на сърцето понякога,но бързо отихва.Ако толкова се притесняваш по-добре отиди на лекар.По добре да знаеш и да е навреме,отколкото да ти дойде изневиделица и да не можеш вече да направиш нищо
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  3. #3
    Guest
    и мен така ме боли

  4. #4
    Guest
    гадно е да те боли но се успокоявам като знам че не само при мен е така.
    Но да ви попитам, вие консулторали ли сте се с лекар относно този проблем???

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    584
    не съм
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Приморско
    Мнения
    342
    И аз така имах преди болки в областа на сарцето и то много чести и много остри но след известно време ми мина.Но ако се притеснява6 много иди на лекар за всеки случай

  7. #7
    Guest

    i iz gi imam ot dva meseza

    lekarite kazvat nervno naprezenie izpisvat gamarelax

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    A shtoi si pravite eksperimenti? Ami ako e hroni4en bronhit? Ami ako e sarde4en prioblem? Ami ako e stomashen problem? Aideeeeee
    OPL pls!!!!!!!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  9. #9
    hmm
    Guest
    az sam sas sa6tiq problem i mi kazaha 4e tova e ot naprejenie,stres ili ne6to podobno!no pri men sa6to taka sarceto mi ponqkoga bie dosta uskoreno..no lekarite popricip kakto kazah mi kazvat 4e tova e ot stres

  10. #10
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    po-dobre idete na konsultaciq.moqt priqtel se oplakvashe ot podobni bolki pochti 1 godina.otide na pregled i se okaza,che ima vroden surdechen problem,zaradi koito predi vsqka manipulaciq trqbva 1 sedmica predvaritelno i sledvaritelno da pie antibiotici,da se pazi ot infekcii,da spre cigarite i izobshto mn grija si e.tui che kolkoto po-rano se diagnosticira,tolkova po-dobre.dano da ne e neshto serizono,a da e ot stres.uspeh.
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си