.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1
    Болно моми4е
    Guest

    Болка около ануса!

    Ау имам ужасен проблем.Боли ме мястото около ануса подуто е и много боли.Незнам от какво е.Правих там секс но това беше преди 2-3 седмици и невярвам да е от секса.А пак си мушках пръста там доста пъти и приятеля ми също.Оле нямам представа от какво е и дали ще ми мине тъй ми е от 2 дена.Навсичкото отгоре съм болна от грип пия някви лекарства и като страничен ефект имам разстройство и постоянно ходя до тоалетната и още повече ме боли и немога да мръдна от нас.Няма как и да кажа на някои умирам от срам.Моля ако има идея да ми помогне...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172

    Re: Болка около ануса!

    Цитирай Първоначално написано от Болно моми4е
    Ау имам ужасен проблем.Боли ме мястото около ануса подуто е и много боли.Незнам от какво е.Правих там секс но това беше преди 2-3 седмици и невярвам да е от секса.А пак си мушках пръста там доста пъти и приятеля ми също.Оле нямам представа от какво е и дали ще ми мине тъй ми е от 2 дена.Навсичкото отгоре съм болна от грип пия някви лекарства и като страничен ефект имам разстройство и постоянно ходя до тоалетната и още повече ме боли и немога да мръдна от нас.Няма как и да кажа на някои умирам от срам.Моля ако има идея да ми помогне...
    Здрасти, от мръсни пръсти и много грубо бъркане може да си възпалила тъканта на ануса.... Хубаво е да си миеш златното дупе по 3 пъти на ден ... и особено задължително след всяко сране! Туй си е "начало на хемороиди". До 2-3 дни трябва да се оправиш.
    Трябва човек да знае как да прави анален секс... инак фирата е голяма..
    Ако имаш питания на Лична!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  3. #3
    Болно моми4е
    Guest
    Ами незнам попринцип имам мн добра лична хигиена винаги се мия и гледам да съм с чисти пръсти когато се пипам там>явно ми се е възпалило точно там щотото това място е много чувствително...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Твоите пръсти може и да са били чисти, но неговите не се знае .... Хубаво е да ограничиш и т.н. дразнещи храни за известно време.... докато се успокоят нещата!
    Добре е също така и да гледаш да избягваш напъването в тоалетната по голяма нужда, запека и разстройството!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  5. #5
    Болно моми4е
    Guest
    Ам да знам но нали писах горе че в момента пия лекрства и от тях имам разстрийство щото то е като страничен ефект.Пък няма как да не ги пия тоя грип ще ме съсипе...ужас

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    E poneje sum propusnal tazi malka podrobnost, nai-veroiatno i tia ima znachenie v momenta i vsashtnost namiram che tia e opredeliashta za sastoianieto na dupeto ti v momenta. Mnogo redovno miene s hladka voda
    Ama sled vsiako poseshtenie .. i super dobro podsushavane!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  7. #7
    Болно моми4е
    Guest
    Мерси много за съветите дано ми мине по бързо.И поне малко се поуспокоих...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504

    Re: Болка около ануса!

    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    Здрасти, от мръсни пръсти и много грубо бъркане може да си възпалила тъканта на ануса.... Хубаво е да си миеш златното дупе по 3 пъти на ден ... и особено задължително след всяко сране! Туй си е "начало на хемороиди". До 2-3 дни трябва да се оправиш.
    Трябва човек да знае как да прави анален секс... инак фирата е голяма..
    Ако имаш питания на Лична!
    Извинете д-р Смърф, но макар и малкото ми познания в тази необятна материя... като медицината знам, че хемороиди не могат да се появят на тинейджър...

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    SwEeT_pAiN_F ето, че точно там грешиш! Хемороиди могат да се появят и на бебе!
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  11. #11
    Guest
    Странно....А пък аз що знам,че всеки човек има хемороиди...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Естествено, че има! Тук обаче говорим за ВЪЗПАЛЕНИ такива
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  13. #13
    Болно моми4е
    Guest
    Dr.Smurph,
    Няма ли някво мазило дето да помага.Не ми е минало още мн боли и нз дали скоро ще ми мине

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    SwEeT_pAiN_F ето, че точно там грешиш! Хемороиди могат да се появят и на бебе!
    Добре, благодаря ви за информацията!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Цитирай Първоначално написано от Болно моми4е
    Dr.Smurph,
    Няма ли някво мазило дето да помага.Не ми е минало още мн боли и нз дали скоро ще ми мине
    Мазило има, ама аз без да съм ти видял дупето няма да ти го предпиша! И това не е намек да ми го покажеш, а по-скоро да се усетиш,че таз работа не е като онази и изисква по-сериозно и задълбочено проучване макар и за дупе да иде реч!

    А и нали не си мислиш,че точно тук , в публична страница ще ти кажа с какво да го мажеш????????
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Цитирай Първоначално написано от SwEeT_pAiN_F
    Добре, благодаря ви за информацията!
    Няма защо SP.... не е срамно човек да пита когато не е сигурен за нещо. Напротив - това показва желание за ново познание!

    Ще се радвам да мога да ти помогна и друг път
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от Dr. Smurph
    Цитирай Първоначално написано от SwEeT_pAiN_F
    Добре, благодаря ви за информацията!
    Няма защо SP.... не е срамно човек да пита когато не е сигурен за нещо. Напротив - това показва желание за ново познание!

    Ще се радвам да мога да ти помогна и друг път
    Недейте така, че ще ми стане навик.

  18. #18
    Болно моми4е
    Guest
    Dr.Smurph Благодаря все пак за съветите.Обаче нещо се въпали още повече утре сигурно ще ходя на лекар да го види да ми предпише нещо че не се търпи.Незнаех че излизат такива гадости ей господ мн ме наказа...

  19. #19
    Болно моми4е
    Guest
    Ходих тази вечер на фирург каза ми че тая лигавица на ануса е излязла цялата навън т.е хемороидите са излязли.Каза че ако няма подобрение до вторник опретативно трябвало да се набута на вътре.Ужас...

  20. #20
    Guest
    И това от аналния секс ли е станало...леле вече съсвсем се убеих че няма да пробвам такива работи, аз и без това си имам малки хемороидчета понякога...

  21. #21
    Guest
    едно време баба ти си е бърсала задника с какаляшки и нищо и няма па ти се оплакваш...да не са ти завреме уя насила в задника?
    П.П после насра ли се ?

  22. #22
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от Болно моми4е
    Ходих тази вечер на фирург каза ми че тая лигавица на ануса е излязла цялата навън т.е хемороидите са излязли.Каза че ако няма подобрение до вторник опретативно трябвало да се набута на вътре.Ужас...

    ако това е наистина вярно - пишете на лс!

    ще ми е интересно да проследя процеса на репониране на подобна лигавица, защото ако наистина се касае за пролапс ще ми е любопитно в кой момент от времето баща ви ще реши да обезглави този "спец"!

  23. #23
    Guest

    Re: Болка около ануса!

    Цитирай Първоначално написано от Болно моми4е
    Ау имам ужасен проблем.Боли ме мястото около ануса подуто е и много боли.Незнам от какво е.Правих там секс но това беше преди 2-3 седмици и невярвам да е от секса.А пак си мушках пръста там доста пъти и приятеля ми също.Оле нямам представа от какво е и дали ще ми мине тъй ми е от 2 дена.Навсичкото отгоре съм болна от грип пия някви лекарства и като страничен ефект имам разстройство и постоянно ходя до тоалетната и още повече ме боли и немога да мръдна от нас.Няма как и да кажа на някои умирам от срам.Моля ако има идея да ми помогне...
    Ако имаш стафидки може от това да е! Кажи на приятеля си да ти ги махне с пинсета.

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 172
    Цитирай Първоначално написано от batkodoki
    ще ми е любопитно в кой момент от времето баща ви ще реши да обезглави този "спец"!


    I na men .....
    Better keep your mouth shut and appear stupid instead of open it and remove all doubts

  25. #25
    Болно моми4е
    Guest
    Хах Ебавай те се вие... ей ся се връщам от лекаря каза че няма да имам нужда от кореции и още 5-6 дена и съм готова.Още веднъж като се изчукам там и гледай съм оздравяла напълно хаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си