.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    гост234
    Guest

    Проблем след свършване (странно усещане, че ми се пикае)

    Имам следния проблем:
    Понякога като свърша (особено след като леко ми се е пикаело или актът е бил малко след ходене до тоалетна) след това започва едно много гадно усещане. Допикава ми се и все едно иска да излезе от върха на пениса ми. Не знам как да го опиша но е много гадно усещане. Отивам и като се изпикая, това чувство продължава да седи независимо какво правя. За да премине трябва да чакам известно време.
    Дайте някакъв съвет

  2. #2
    Спокойно,нищо ти няма,явно по бурно си го правил,не се безпокой,следващия път пикай поне 1час преди половия акт!

  3. #3
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Аз пишкам непосредствено преди акта. Не 1 път съм го прекъсвала,пишкала съм и продължавало.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Zashto ne se konsultirash s lekar,moje da imash nqkakuv problem.

  5. #5
    Голям фен Аватара на Alex_f
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    PLEVEN
    Мнения
    546
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Аз пишкам непосредствено преди акта. Не 1 път съм го прекъсвала,пишкала съм и продължавало.

    m da.i az taka.normalno e.

  6. #6
    pi4a e mom4e i ne misla 4e trqbva da hodi na doktor, i pri men se e slu4valo tova no ne znam ot kakvo stava i kak da go mahna tva use6tane, a use6taneto e kato parene to4no na vurha na glavi4kata nali?

    Skype: captainkuchiki

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    На Луната :)
    Мнения
    159
    да ти кажа само че ако продължиш да масажираш пениса си след като свършиш ще се изпикаеш 100%
    просто продължи малко по дълго и ще видип тъка че няма нищо страшно нормално е
    Едно време корабите бяха дървени, а мъжете железни. А сега положението е много зле - корабите са железни, а мъжете - дървени.

    98% от младото поколение харесва чалгата!
    Ако си от 2%, които я мразят сложи това в подписа си.

  8. #8
    gost2345
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от hforce
    pi4a e mom4e i ne misla 4e trqbva da hodi na doktor, i pri men se e slu4valo tova no ne znam ot kakvo stava i kak da go mahna tva use6tane, a use6taneto e kato parene to4no na vurha na glavi4kata nali?
    Da!

  9. #9
    Голям фен Аватара на Alex_f
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    PLEVEN
    Мнения
    546
    gost,spoko,az pitax priqtelqt mi i ti mi otgovori,4e vseki pat kato svar6i i mi pi6ka i nqma ni6to.tova 4e use6ta6 ne6to kato parene, e za6toto sled svar6vaneto glavi4kata ti e stanala mnogo 4uvstviltelna!

  10. #10
    Напълно нормално е след като си свършил не са се източили напълно. Сперматозоидите. И след като ерекцията отпада след извършения акт главната тръба се изчиства. Както сигорно ти се е случвало след като свършиш след 5-10 мин. Гледаш шлюз на главичката ето това предизвиква това усещане така че няма страшно.!!

  11. #11
    Простатата алармира

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си