.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Guest

    Bolest ili genetika sex

    Az ne go s4itam za problem. Az sum bi sexualen no se kriq ot sveta i samo naj blizkite mi fr znaqt doskoro imah vruzka s f no prikliu4i zle. Ot togava zapo4nah da izlizam s muje i ne me e sram ot tova pod4ertavam ne sum gay haresvam mn jeni taka 4e koito 6t eme psuva d aizbiva kompleksi drugade. Kakto i da e istinskiqt problem oba4e e , 4e az ne prieh razdqlata s priqtelkata si mn dobre. Ozlobih se i ne se ose6tam 4e naranqvam horata okolu sebe si.
    Dulgo vreme se boreh sre6tu razdvoenieto si no tova be6e zapo4nalo da me sasipva. i nakraq re6ih da se otdam na " razvrat " i udovolstviq ne me razbirajte pogre6no vinagi sum bil sexualno zadovolen. Vuprosut mi e ne 4e ima zna4enie no odobrqvate li podoben na4in na su6testvuvane?

  2. #2
    щом тебе те кефи, ние нямаме право да те съдим. но ако искаш да се разбираш по-добре с хората около теб просто поговори с тях и се опитай да не си го изкарваш на някой, който не е виновен, за да не загубиш приятел/и!

  3. #3
    Нямам нищо против бисексуалните имам приятели които са Би.Никога не бих преценила някой по сексуалността му.
    ...it's WilD ObseSSioN...

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    362
    Братле и аз след болезнена раздяла почнах да вършея наред, без връзки без нищо... И те разбирам. Трябва обаче да помислиш върху раздвоението си. Прецени дали харесваш жени защото обществото те кара да го считаш за правилно, или харесваш мъже само защото жените те лъжат и нараняват. Един ден ще се сключиш брак, и за да не си нещастен в него трябва да откриеш себе си. Иначе за озлобението - продължи докато не изпиташ сам желание да спреш, бъди мнителен за да не попаднеш в още по дълбока дупка, и когато срещнеш човек който те приема какъвто си, на който можеш да се довериш и с който се чустваш обичан - давай!

  5. #5
    Супер фен Аватара на LO6IQ
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    ...(='.'=) sex: може
    Мнения
    1 272
    Цитирай Първоначално написано от Scandalous_lady
    Нямам нищо против бисексуалните имам приятели които са Би.Никога не бих преценила някой по сексуалността му.

  6. #6
    Всеки има право да избира за себе си без никой да го вини за това,което е избрал!
    Make Wakeniaikanai

    The ultimate dance site

  7. #7
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами осъзнай се, докато е време, защото явно на роднините ти не им е приятно.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    463
    Кофти тръпка....помисли добре заслужава ли си заради 1 човек да постъпваш гадно с много повече.
    I wish for this night time to last for a life-time
    The darkness around me
    Shores of a solar sea
    Oh how I wish to go down with the sun
    Sleeping, Weeping, With you...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    523
    Kaкво точно питаш сега?!
    Животът е БРЯГ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си