.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17

Тема: only sex...

  1. #1

    only sex...

    az sum na 14 toi na 16 poznavame se ot 2 godini ..ot 1 imame i sexualni otnu6eniq..az go obi4am super mnogo no toi men nz..kazval mi e mnogo ne6ta ..super bliznki sme..sega toi si ima gadje no nie si produljavame i az igraq rolqta na lubovnica.. nz kakvo da pravq pls help
    Tova koeto nikoga ne se zabravq e spomenut ostanal da napomnq za tova koeto nikoga nqma da se vurne..

  2. #2
    mi ako bqh na tvoe mqsto ne bih iskala prosto da sum 3-q 4ovek,zatova 6te e po oferta da si 4-q toest i ti si hvani gadje,i ve4e nqma da igrae rolqta na lubovnica a toi 6te zapo4ne da igrae kato lubovnik.

  3. #3
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Ти си адски глупава, ако продължаваш да участваш в тоя фарс. Никога не бих позволила да играя второстепенно значение в дадена връзка. По-добре сложи край на всичко, докато не си паднала още по-ниско.

    По дяволите, ти си само на 14

  4. #4

    .

    ai stiga be na 14 godini i si se zaplela v takiva aferi... nai hubavo si nameri gadje i go zareji toq

  5. #5
    Голям фен Аватара на PoisoNGirL
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    [BuRNinG-iN-HeLL]
    Мнения
    616
    ti normalna li si ?zarqzvai go toq kolkoto i da go obichash!zamislilqla li si se v kvo si se zaburkala? hvani si gadje i go zabravi!!!
    Ako nqkoi te popita kakvo e liubovta,kaji mu,che e mechta,koqto vodi do smyrtta!

  6. #6
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ако те обичаше, не мисля, че щеше да си има приятелка.Просто не трябва да се примиряваш с това положение.Това, че го обичаш не му дава право да се възползва така от теб.Но пък от друга страна само така можеш да си близка с него, което е кофти и същевременно по-добре за теб.А ако трябва да съм на твое място не бих избрала да съм само в такива отношения с момче, което обичам, а той да не се интересува много-много от мен.

  7. #7
    Въобще не си мисли, че те обича. Ако наистина беше така нямаше да се държи по този начин. Каква обич е да си с един човек, а в същото време да си имаш гадже. Той просто те използва, а ти му се връзваш. По-добре се раздели с него, няма смисъл да те унижава така. Ще намериш някой, който да те уважа за това, което си, а не само заради секса.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  8. #8
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Момиче .. казвам ти го съвсем сериозно - не си наред - на 14 години да изпълняваш роля на любовница . Я се стегни и го остави този глупак ! Друг ли няма да си намериш - да бе

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lost In Dying World
    Мнения
    510

    Re: only sex...

    Цитирай Първоначално написано от mi6enceto
    az sum na 14 toi na 16 poznavame se ot 2 godini ..ot 1 imame i sexualni otnu6eniq..az go obi4am super mnogo no toi men nz..kazval mi e mnogo ne6ta ..super bliznki sme..sega toi si ima gadje no nie si produljavame i az igraq rolqta na lubovnica.. nz kakvo da pravq pls help
    Какво от това, че сте близки? Той те използва само като сексуален обект! Като виждаш как седят нещата и не си удоволестворено, прекрати тези отношения с него. До къде мислиш, че ще стигнеш?! Ти си само на 14!!! Ехооо!!!!

  10. #10

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    v frizera
    Мнения
    81
    май ти си новата изгряваща звездица

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    Ами няма да го забравиш ако продължавате да се държите се едно нищо не е станало.

  12. #12
    Guest
    nz ne moga super trudno 6te mi e...6te probvam ...btw v momenta sam v etap na svalka s edin) super mn mersi

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    По-добре сложи край на всичко, докато не си паднала още по-ниско.

    мм правино сложи край НА ВСИЧКО.(поради причината че до момента никой не ме напсува затова мнение да съм по ясен-
    вземи една бормашина и давай стил Алис куупър)
    162--бан по ип и профил, системно нарушаване на 2, 11 и 8 т.

  14. #14
    Как можеш да позволиш да те използва така само когато има нужда.И каква обич може да има този човек към теб, след като спи с теб, а е с друга, какво очакваш?Някакви сериозни чувства ли? Откажи се от това да бъдеш третата. Първо, че си и на 14.Второ имай малко гордост, не си някаква играчка, с която да си играят когато си поискат. Не позволявай да постъпват с теб по този начин...
    ТОЛКОВА КРАСИВА И НЕДОСТИЖИМА! ТОЛКОВА БЕЗЦЕННА, ЧЕ ИЗЛЪЖЕШ ЛИ Я - САМ ОСТАВАШ!


  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In Your Mind
    Мнения
    305
    Е чакайте, а ако иска да продължи да спи с него?
    Ми говори с него и му кажи как стоят нещата и да избира... Мое да ти е кофти ама по-добре така
    I love you...

  16. #16
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Момиче, осъзнай се! Той само се възползва от теб... Та ти си още на 14!!!
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    624
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Ти си адски глупава, ако продължаваш да участваш в тоя фарс. Никога не бих позволила да играя второстепенно значение в дадена връзка. По-добре сложи край на всичко, докато не си паднала още по-ниско.

    По дяволите, ти си само на 14
    Денят настъпва и светлите лъчи
    огряват ярко тоя свят огромен,
    но аз посрещам изгрева с разплакани очи,
    че всичко си остана тъжен спомен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си