.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1
    Guest

    Черни рози...?

    Има ли такъв алкохол и ако да за какво точно става дума?

  2. #2
    Guest
    Да това е един много интерес коктейл. Но поради нещата, които се слагат и трудното приготвяне се използва рядко...
    Идеята е че трябва да се вкара разтопена захар (нещо подобно на греяната ракия, ана бе баш) в абсент и след това се добавя малко шоколадов ликьор. След като се направи това коктейла се запалва докато се изпари около 1/5 - 1/10 от обема и след това се пие на екс.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    362
    абсент - анасоново питие, сиреч подобно на мастиката но с много висок градус. Почва при 50 и няколко и стига до 87%(поне аз толкова съм виждал най-много, другото според мен вече е за фламбиране). Изключително силно и не се препоръчва да се изпият повече от 1-2 шота при неподготвен пияч, 3-4 при подготвен.

  4. #4
    Guest
    И колко струва едно такова удоволствие?Някой който е пил черни рози моля да каже какъв вкус има....може ли да се оприличи на нещо?

  5. #5
    Голям фен Аватара на Juicy_Lucy
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    687
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    И колко струва едно такова удоволствие?Някой който е пил черни рози моля да каже какъв вкус има....може ли да се оприличи на нещо?
    не знам колко точно,но е много..истинският абсент не е от най-евтините питиета,а и доста рядко се намира в България,което още повече го оскъпява
    get off.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си