.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Петък вечер в София на НЕчалга

    Освен чалгата с най нисък приоритет са също ретрото, метъла и хауса. Незнам какво остава, но за Дръм енд бейса в Блек Бокс нямам пари. Може да дадете предложение ако ще и за пънк, но само ако пее някоя мацка от форума :P
    2, 11 и 8 точка системно - бан

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    377

    Re: Петък вечер в София на НЕчалга

    Цитирай Първоначално написано от NiKOLAN
    Освен чалгата с най нисък приоритет са също ретрото, метъла и хауса. Незнам какво остава, но за Дръм енд бейса в Блек Бокс нямам пари. Може да дадете предложение ако ще и за пънк, но само ако пее някоя мацка от форума :P
    Аааа ти какво слушаш?Лили Иванова ?По Студентски Град е пълно с такива дискотеки каквито търсиш
    2 и 11т. системни нарушения = бан

  3. #3
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Metoman,
    махни си аватара моментално, ако не искаш бан и забраната за ползване на такъв. Мерси.

    Иначе аз си падам повече по клубовете - по-различно е от дискотеките и е по-добре.

  4. #4
    345
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Metoman,
    махни си аватара моментално, ако не искаш бан и забраната за ползване на такъв. Мерси.

    Иначе аз си падам повече по клубовете - по-различно е от дискотеките и е по-добре.
    и що да си го маха

  5. #5
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Защото е незаконен.

  6. #6
    добре слушам внимателно предложения до 20:30 щото тогава излизам и почваме да мислим къде да ходим компанията
    2, 11 и 8 точка системно - бан

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    377
    Цитирай Първоначално написано от machoka
    Защото е незаконен.
    Това не бях аз Така по-добре ли е?
    2 и 11т. системни нарушения = бан

  8. #8
    ЕЙ метол*йн спри да ми сереш в темата както и по всички други !!!
    2, 11 и 8 точка системно - бан

  9. #9
    Повече от фен Аватара на niki000
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    314
    Аз утре съм в Ялта не съм ходил ама нз иначе от одавна искам в бб да отида но и за това има време. Има толкова клубове и дискотеки се ще намериш нещо може в червило ама там вече няма никой който ходи там всицки летат

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Вече само селяните ходат по дискотеки. Ходи се по хаус клубове. Буда бар да кажем - правят страхотно Суши. :P
    2т. системно

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Вече само селяните ходат по дискотеки. Ходи се по хаус клубове. Буда бар да кажем - правят страхотно Суши. :P
    Има косми в яденето . Един човек от форума знае най-добре. (Той си знае кой е.)

  12. #12
    да е ви разкажа как си прекарахме, на веселата пейка до към 12:00-1:00 и то тва беше най яката част после до към два в Елкорасон заради жените, което става поредното име в списъка с места на който втори път не стъпвам, следвано от трафик, ориент 33 където дори веднъж не съм стъпвал, но няма и да го нарпавя, дабъл вижън и амор също никога не съм никога няма да ходя има още мнго... акто и да е не си изкарах яко в дискотеката само се вътрих като педераст
    2, 11 и 8 точка системно - бан

  13. #13
    Голям фен Аватара на magesniko
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Oсновател и мозък на КММ
    Мнения
    846
    Да беше дощъл при нас на концерт бе. Поне едно е сигурно щеше да си тръгнеш опиянен и разбит.
    No mercy for what we are doing
    No thought to even what we have done
    We don't need to feel the sorrow
    No remorse for the helpless one

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Никоман, за да си прекараш добре не зависи нито от заведението нето от музиката нито от това колко ще се напиеш или непушиш или нашмъркаш. Ти си тоя който е длъжен да си направи весело, ако не успееш начи си бати и сдуханяка.
    2т. системно

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    Цитирай Първоначално написано от Amayo
    Никоман, за да си прекараш добре не зависи нито от заведението нето от музиката нито от това колко ще се напиеш или непушиш или нашмъркаш. Ти си тоя който е длъжен да си направи весело, ако не успееш начи си бати и сдуханяка.

    тук трябва да се съглася...
    Аз не знам кой няма да се съгласи. Най ме дразнят некви такива киселяци дето след купона ми се оплакват ма не можах да се напия като хората, ама тия ми пускаха чалгаа, рап, четъл... АМа там е пълно с надути курви, там е пълно с незнам си кви...
    2т. системно

  16. #16

    Re: Петък вечер в София на НЕчалга

    Цитирай Първоначално написано от NiKOLAN
    Освен чалгата с най нисък приоритет са също ретрото, метъла и хауса. Незнам какво остава, но за Дръм енд бейса в Блек Бокс нямам пари. Може да дадете предложение ако ще и за пънк, но само ако пее някоя мацка от форума :P
    в черната кутия беше наи доброто
    в лс ще ти кажа места кадето пускат пънк и метъл

  17. #17
    абе то тъпо ми беше времето прекарано в елкорасон, иначе останалото на пейката ми беше много весело даже не ми се ставаше.
    2, 11 и 8 точка системно - бан

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    КМД
    Мнения
    337
    Абе виж, то на пейката винаги си е най-весело, това винаги съм го твърдял. Иначе снощи най-якото размазване си беше в зала Христо Ботев.



  19. #19
    там на къв дръм енд бей съм бил преди една годинаааа...
    2, 11 и 8 точка системно - бан

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    КМД
    Мнения
    337
    Мани, аз на кфо ли не съм се нагледал в тая зала.



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си