.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Голям фен Аватара на malko mace
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    edin izmislen sviat...
    Мнения
    615

    Filmite"Moulin Rouge"i"Thirteen"

    Moje li da mi dadete link da si izteglia filmite"Moulin Rouge"i"Thirteen"sas subtitri na bg,no da ne sa na torent fayl,zachtoto takiva faylove ne moga da razarhiviram! Znam,che bih iskala vsichko da mi e nagotovo,no...Tarsih gi tezi filmcheta veche,no gi namerih samo na torent faylove! Pls,HELP!!!Thanks predvaritelno!!!


  2. #2

  3. #3
    Голям фен Аватара на malko mace
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    edin izmislen sviat...
    Мнения
    615
    Mnooogo ti blagodaria,prosto si neveroiatna!!! No bi li mi kazala kak se prikachvat subtitrite kam filma???! Nevejichka sam,kakvo da se pravi... A i kakvi sa tezi cifri pred vsiaka replika?Mnooogo chte se radvam,ako otnovo niakoy se otzove na molbata mi za pomocht!!!


  4. #4
    cifrite pokazvat koga to4no koq replika da se pokaje a subtitrite kogato pusne6 filma s bsplayer ako imenata sa ednakvi sami tr1gvat toest ako filma e thirteen.avi zna4i subtitrite trq da sa thirteen.srt razbira6 li a ako otvarq6 s crystal player dqnoto kop4e na mi6kata i attach subtitles namira6 si gi kadeto si gi slojila i open i gotovo

  5. #5
    Голям фен Аватара на malko mace
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    edin izmislen sviat...
    Мнения
    615
    Ami az otvariam s BSplayer,no subtitrite ne mi tragvat! Mislia,che subtitrite triabva da sa za tezi filmi,no za po-sigurno ti pokazvam koi da kajech tezi li sa-za"Thirteen"-thirteen_dvdrip_xvid(subs[1].unacs.bg)-filmat e Thirteen DVDRip XviD-mislia,che tezi subtitri sa si tochno,ama ne mi gi puska-natiskam da gi zaredi,pokazva mi se sekciata,kadeto sa zapisani,za da izbera koi sub,no ne mi izliza nichto v sekciata i ne moga da izbera,ako razbirach kakvo opitvam da obiasnia!Za"Moulin rouge"veche ne sam sigurna vaobchte dali sa tezi subtitrite-filmat e Moulin Rouge XviD DTS CD1,a subtitrite- moulin_rouge(subs[1].unacs.bg)!!!Molia te,HELP!!!Kakvo da napravia??? [-o<


  6. #6
    ok razbrax eto subtitri za thirteen
    http://subs.unacs.bg/get.php?id=2185
    i za moulin rouge
    http://subs.unacs.bg/get.php?id=122

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си