.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619

    damski toaleti za izprashtaneto?

    ima dosta temi za samata balna vecher, no vse pak ima i izprashtane, koeto chestno kazano me hvurlq v mnogo razmisli:/ Momicheta, mislili li ste kak shte ste? Kak se predstavqte i koga shte hodite seriozno po magazinite/na shivachi? vse pak malko ostana? Prekaleno rano li e ako sum si haresala neshto i izobshto kakvo da pravqq

  2. #2
    Guest
    кака ми вече започна да разгляжда каталози някфи които после минават през мен не е рано сега е времето да се замислиш как ще си в наий хубавата вечер в живота ти ))

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 841
    Az gore-dolu sum si namislila s kakvo shte buda,a po magazinite shte trugna da obikalqm moje bi fevruari-mart mesec,zashtoto kakvato sum kaprizna...koi znae kolko vreme shte mi otneme,do kato si izbera neshto

  4. #4
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Въобще не съм мислила за изпращането. Като се има предвид, че нашия бал ще е тук и после на морето, трябва да си купувам 2 рокли, а пък ти сега ме напомни, че трябва да се вземе нещо и за изпращането... Според мен е рано още... Мисля март-април да почна да гледам какво има по магазините

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    В сърЦето на МоеТо бебе{}
    Мнения
    468
    Братовчедка ми още от сега почна да ме вика с нея по магазини да си избира рокля ....Според мен по-добре да започнеш да разглеждаш някъде март-април
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на аватар!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    И кфо му е по-добрето?!
    Аз предпочитам 100 пъти повече ей сега да свърша с рокли и лайна и после да си уча за изпита, а не да се занимавам с глупости.

    Saatana vittu perkele hate crew!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си