.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Po-beli zybi ?

  1. #1

    Po-beli zybi ?

    Smqtam 4e si miq redovno zybite,no pyk ne mi haresva,4e ne sa dostaty`no beli.Znaete li kak mogat da stanat po-beli,osven s mnogo miene(po 3 pyti na den) 4yval sym za razni prahove deto se slagat v pastata i te pomagali....

    Nqkoj ako znae neka kaje pls

  2. #2
    ricci_master
    Guest

    beli zybi

    Ами.. Значи аз носих брекети 2 години и зъбите ми се обезцветиха (станах жълти), но отидах при зъболекарката ми и тя ми ги избели с една паста и една лампа

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Beyond the moon
    Мнения
    66
    Пушиш ле уе?

  4. #4
    4увала съм,4е содата ги избелва добре ама много уврежда емаила така,4е не си преи процедури със сода много 4есто успех
    Ako jivota beshe lesen , nqmashe da zapochva s plach...!

  5. #5

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    858
    Абе, едни учени бяха доказали, че било вредно да имаш много бели зъби.
    слизам от тавана, бейбе, слизам от тавана
    писна ми вече от тези беди

    три коли мухи изяде и не се убеди,
    че горе, на тавана, има само греди...

  7. #7
    The Cursed
    Guest
    I sodata i procedyrata s lampata sa vredni za zabite.Sa6to i izbelva6tite pasti i davki za6toto imat nqkvi granyli [ne se se6tam za imeto] koito skapvat emaila tai 4e po-dobre jaltakavi otkolkoto 4yvstvitelni zabi!!!Ne misli6 li

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Kфи пари е тая процедура с лампата?
    Иначе има едни прахчета...на опаковката пише samoo**araz(ъм тъй де изтрити са ми 2 букви)...питай в аптеката..Мисля,че има за пушачи и за непушачи

  9. #9
    naskoro suvsem slu4aino nau4ih 4e ne trqq si miesh zubite mn`4esto shtoto im pada emaila ako iskash da sa zdravi ne prekalqvai puk za po beli ima mn`proceduri prosto se svurji s li4niq ti stomatolog :P

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    377

    Re: Po-beli zybi ?

    Цитирай Първоначално написано от matstiefler
    Smqtam 4e si miq redovno zybite,no pyk ne mi haresva,4e ne sa dostaty`no beli.Znaete li kak mogat da stanat po-beli,osven s mnogo miene(po 3 pyti na den) 4yval sym za razni prahove deto se slagat v pastata i te pomagali....

    Nqkoj ako znae neka kaje pls
    2 и 11т. системни нарушения = бан

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си