.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    the_dead_man_resurrect
    Guest

    Перфектното самоубийство...!??!!?

    Нека всеки обясни тук за него какво означава това.
    Какво включва ритуала,какво представлява,как се извършва,на какво място,с какви средства?
    И тези,които не са съгласни с идеята за самоубийство,нека просто не пишат. Аз лично съм на мнение,че както живота,след който следва смъртаа и самоубйството,са преход към вечността...така че тук нека си изкажат мнението хора,които разбират това,а не да обясняват,че самоубийството е бягство от реалността и е за слаби хора,и т.н,още нещо:това,че описвате перфектното самоубийство не означава,че непременно ще го извършите,а просто,че знаете КАК да го направите. Благодаря за вниманието,ще ми бъде любопитно да прочета как бихте го направили вие...

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    сега си мисля за скок от мноооооого жисока сграда но то се обезсмисля ако те е страх и сърцето ти се пръсне още със скика

  3. #3
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    ами на село нали има едно нещо дето като го пуснеш и сече дърва и се върти такова. Та.. пускам го, полагам глава, и запосле ще знам, че поне няма друг самоубил се като мен.

  4. #4
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    samoubiistvoto ne e prehod kum ve4nostta, az pone sum 4uvala 4e du6ite na samoubicite ostavat m/u dvata svqta, tova se s4ita za grqh ot curkvata
    i vse pak skoko ot visoko e dobur krai na jivota
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Цитирай Първоначално написано от psycho_girl
    i vse pak skoko ot visoko e dobur krai na jivota
    аха, поне ще разбереш кво е да летиш

    Иначе..дамз,самоубийците не ги погребват :Р Ааа, и аз за самоубийството принципно няма да се изказвам,щото не ми е положително мнението, и все пак и аз съм за скока
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  6. #6
    Guest
    ska4aneto ot visoko e mu4itelno ... spored mene nai-bezbolezneno 6te e s pistolet ... ama trydno 6te ti e da nameri6 pistolet ako si pod 18 ... ina4e tova sus svruhdozata su6to e ideya ... no pomisli malko predi da pravi6 gluposti mn 4esto si kazvame 4e jivotut ni e tryden i nyama smisul da jiveem, no posle osuznavame 4e ne e taka! zatova vnimavai da ne napravi6 nyakoya nepopravima gre6ka ! ne znam dali seriozno iska6 da go pravi6 ili prosto se interesyva6 kakvo mislyat horata za tova, no sum dlujna vse pak da ti kaja tova !

  7. #7
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Преди перфектното самоубийство трябва човек да е направил всички неща, които е искал да направи. Да е казал на всички хора всичко, което е искал.
    Без suicide notes, без прощални смс и обаждания. Всичко очи в очи, всичко както си му е редът.
    И трябва да е тихо и да не е показно. В смисъл... да се самоубиеш заради себе си, а не заради нечие внимание.
    Някой някога разправяше за една чисто бяла, празна от към мебели стая, в която ти влизаш, заставаш до произволна стена и си пръсваш мозъка с пистолет/пушка/базука. Пийс ъф арт.

    И като заключение - перфектното самоубийство е успешното самоубийство.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    drevna garciq
    Мнения
    252
    Prava Lopata v Glavata :P
    tva stiga li ti?
    Konfucii kazva 4e vyv vseki umen 4ovek ima ne6to glupavo

  9. #9
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    идеалният начин за мен е да отида в хубав хотел, с голяма баня, да напълня ваната с гореща вода и да прережа вените си...но не вярвам да е особено ефективен, така че... хвърляне от скала в морето (не мога да плувам), ще съобщя на вс да не ме търсят, не бих искала никой да види трупа ми, защото това причинява мн болка на близкитe
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  10. #10
    Guest
    basi ludite kopeleta ste 4estno

  11. #11
    Аватара на Gothique♫
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Лапландия!?
    Мнения
    473
    Ае зимаш едно шише белина смесваш го с водка и го пиеш на екс,ако не пииш 5,10 лексутана заспиваш и в съня си оставаш,ако пък си по-смел зимаш един нож и си го наръгваш в сърцето и си до там.

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    In Your Mind
    Мнения
    331
    Искам да бягам със спортна кола от ченгелите,да скачам от мостове със бясна скорост,да летя във въздоха със тая кола,искам да цепя въздуха,да посрещам бестрашно страшните коршуми изстреляни от гадните ченгели да бягам смело срещу трафика,да се потя от високата температура в колата,да се кефя на силата и мощноста която притежавам,
    искам да се засиля на магистралата с такава скорост че нищо да не виждам,всичко да се тресе,да фучи,искам да чувам как двигателя ръмжи,
    искам гумите да се запалят,мухите да се лепят и да се пръскат по запотеното стъкло искам да видя как ченгелите изостават,камерите ме снимат,а аз се усмихвам докато не ми свърши бензина и докато не изляза от колата с тежката артилерия докато не разнеса куршумите и кръвта по техните тела,докато не посрещна тяхната стомана със моето тяло и моята усмивка!!!

    Мамка му благодаря ви на всички току що ми измислихте тема в която ще направя стихотворение!!!Благодаря на всички отдавна се чудих какво да напиша [-o<

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Cairhien
    Мнения
    1 200
    Отивам в горите, намирам мистичел олтар на отдавна забравен езически бог, пазен от глутница вълци и им се впивам. Поне ще умря яко ахахахха

  14. #14
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    "Магнум" , лапаш дулото и бам!

    Класика. Главата ти е тотално отнесена.

    So much blood for such a tiny little hole. ( Всъщност с Магнума, няма да е никак малка.. )

    Но не мисля, че самоубийството е преход към вечността. По скоро това е един афиш към света колко си слаб и как не можеш да му устоиш. Дааа, светът те побеждава. Това, че проливаш кръвта си не означава, че си спечелил. Всъщност, загубил си възможността да му натриеш носа..
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In Your Mind
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от bungle
    "Магнум" , лапаш дулото и бам!

    Класика. Главата ти е тотално отнесена.

    So much blood for such a tiny little hole. ( Всъщност с Магнума, няма да е никак малка.. )

    Но не мисля, че самоубийството е преход към вечността. По скоро това е един афиш към света колко си слаб и как не можеш да му устоиш. Дааа, светът те побеждава. Това, че проливаш кръвта си не означава, че си спечелил. Всъщност, загубил си възможността да му натриеш носа..
    Но пък и му отнемаш възможността да продължи да те тъпче (;
    I love you...

  16. #16
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Цитирай Първоначално написано от Alerta
    Цитирай Първоначално написано от bungle
    "Магнум" , лапаш дулото и бам!

    Класика. Главата ти е тотално отнесена.

    So much blood for such a tiny little hole. ( Всъщност с Магнума, няма да е никак малка.. )

    Но не мисля, че самоубийството е преход към вечността. По скоро това е един афиш към света колко си слаб и как не можеш да му устоиш. Дааа, светът те побеждава. Това, че проливаш кръвта си не означава, че си спечелил. Всъщност, загубил си възможността да му натриеш носа..
    Но пък и му отнемаш възможността да продължи да те тъпче (;
    Не, ти така все едно развяваш бяло знаме и казваш "ОК.Писна ми от теб.Предавам се." Никаква възможност не му отнемаш, той ти отнема всичко. ( Или по-точно, ти доброволно му го даваш.. )
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  17. #17
    chihuahua
    Guest
    bungle, ти си патка. Ако се самоубиеш няма да е голямото чудо,вярно. На кого му пука за патките?

  18. #18
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Цитирай Първоначално написано от chihuahua
    bungle, ти си патка. Ако се самоубиеш няма да е голямото чудо,вярно. На кого му пука за патките?
    Каза госта с глупав ник.
    И на патките не им пука за разните му там. Квит сме.
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от priti_kiti


    Иначе..дамз,самоубийците не ги погребват :Р
    погребват се

  20. #20
    екплойтед
    Guest
    мммммм аз нямам намерение да се самоубивам, но ако ще го правя ще е грозно... примерно ще отида в някакъв мутренски бар и ще се опитам да застрелям някой и така...

    абе сам няма да си ида...

  21. #21
    Мисля,че skok ot vosoko za6toto poslednite sIIkundi adrenali 6te e na max i 6te po4uvstva6,4e leti6 i 6te se razmaji6 na zemqta 6te ima bolka za po malko ot polovinata sekunda


  22. #22
    Бомба камикадзе или скокче-или скок във вулкан(ако си във туземско племе и вярваш,че така ще омилостивиш боговете и спасиш семейството си) или от самолет във океана.Обаче никога не бих се самоубил единствено ако така или иначе ще умра но иначе никога.Не можеш да си унищожиш единственото,което имаш,след като дори не си го създал ти(за живота става въпрос)

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613
    Ми.....скок от вискооооооко место ...поне ше видиш кво е да летиш
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Ниее сме на всекии километъъър... хлъц ! :D
    Мнения
    350
    Скача6 от някое мноооооого високо място...може би ще боли малко,но поне ще разбереш какво е да летиш.....

  25. #25
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Няма перфектно самоубийство. Самоубийството е най - глупавото и жалко нещо, жалко е , че толкова много хора прубягват до него. Няма неразрешими проблеми, животът ни е даден, за да го изживеем. Дори да ни е трудно, това не е изходът!
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си