.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 65
  1. #1
    Guest

    метълът отблъсква

    Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    54
    Ами ела в София... Аз ща приема

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613

    Re: метълът отблъсква

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???

    оо позната раута само че с компаниите.... ...

    п.п;тука от скоро...не е точно така....но в повчето случеи...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  4. #4
    Ми виж ся според мен пък не е от метъла,просто не си намерила подходящия човек.Пък ме съмнява толкова да гледат музиката която слушаш,а и тва че слушаш метъл незначи че си по различна от другите момичета.Айде уnсех

  5. #5
    Guest

    Re: метълът отблъсква

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???
    Ah milata az sam na 13 i poneje slu6kam punk i rock mn 4esto me nari4at Metal (nz 6to taka ama....) i neprekasnato mi vikat "Ooooo metal kak sme metal " oba4e ne me otbqgvat zaradi tova .... ti pak kvi sa teq priqteli .... zaradi muzikata i uruuuu6 "taq e metalka tq e nz si kva si ..." Ebi im maikata na prostite 4algari (Ako te te otbqgvat ) Ina4e ti ne si promenqi stila na muzikata samo zaradi "frendove" Aide mili4ka uspeh4eta

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613

    Re: метълът отблъсква

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zdarveite,az sam edno 17-godi6no momi4e ot Silistra.Problemat mi e,4e ne moga da si namerq gadje,za6toto slu6am metal.Ina4e sum krasivo momi4e i savsem normalno.Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal!Kakvo da napravq???
    Ah milata az sam na 13 i poneje slu6kam punk i rock mn 4esto me nari4at Metal (nz 6to taka ama....) i neprekasnato mi vikat "Ooooo metal kak sme metal " oba4e ne me otbqgvat zaradi tova .... ti pak kvi sa teq priqteli .... zaradi muzikata i uruuuu6 "taq e metalka tq e nz si kva si ..." Ebi im maikata na prostite 4algari (Ako te te otbqgvat ) Ina4e ti ne si promenqi stila na muzikata samo zaradi "frendove" Aide mili4ka uspeh4eta
    хей здрасти...понеже намирам много общи неща...ако искаш ми пиши на скайпа... да си полафим малко....


    а тая мацка дето епуснала темата....хич да не ги слуша чалгарите или момчетата....който те харесва...ше те харесва такава каквато си.....не се променяй за хората...
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  7. #7
    На къде въри света....
    Това че слушаш метъл не те прави по-лоша от другите, просто в Бг не сме се научили да уважаваме мнението на другия. Това, че не те харесват си е техен проблем, ти не трябва да се депресираш или нещо такова. Кефи се на живота, все ще изкочи някой като за тебе Хората се плашат от непознатото а за много хора метъла е нещо непознато......
    Айде успех
    btw... дай някоя снимка да проверим фактите изложени от тебе

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    .. и как разбрахте , че са чалгари ?
    аз не съм чалгар ама мразя метъл-а , нещо пречи ли ми ?

  9. #9
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    .. и как разбрахте , че са чалгари ?
    аз не съм чалгар ама мразя метъл-а , нещо пречи ли ми ?
    съгласна съм! защо мислите винаги в двете крайности?! на днешно време е хубаво човек да бъде всестранно развита личност, а в разсъжденията си някой хора както виждам са доста ограничени. е то от 13-годишно лапе какво можеш да очакваш

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    .. и как разбрахте , че са чалгари ?
    аз не съм чалгар ама мразя метъл-а , нещо пречи ли ми ?


    Мразиш метъла, но не и хората, които слушат тази музика, нали?
    По темата миличка, според мен не е това причината да те отбягват, а ако за тях това е основателна причина - значи си попаднала на доста ограничени хора, заради които не трябва да се ядосваш и вайкаш И все пак не може някой да бъде отбягван заради музиката, която слуша.. Виж, друго е, ако се обличаш цялата в черно, черен лак, черен грим и бледо лице.. тогава може и да те отбягват някои хора...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613
    ако те лоф...некой момче.....нема му пука кво слушаш...или пък как изглеждаш
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  12. #12
    Продулжавай да слушаш метъл . Пък и отношението им към теб не мисля, че трябва да е заради музиката.

  13. #13
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    Като си познавам колежките от Силистра,с които имам "у-доволствието" да уча в Свищов,мога да ти дам съвет - не ставай една от тях!
    Иди да учиш в по-голям град и ще се оправи положението

  14. #14

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In The Heart of Darkness
    Мнения
    314
    Метъла е истинската музика, мила!
    И аз те съветвам да си го слушаш и да не ти пука че не те харесват! Един ден ще се запознаеш с някой като теб и ще видиш как ще потръгнат нещата от само себе си като по мед и масло!!! Затова горе главата който не харесва метъл негов си проблем- не съм го насилила да слуша това което слушам аз, и аз мразя чалга пък не водя война с чалгарите. Ние се подушваме и се познаваме -затова повечето ми приятели са като мен и няма такива спорове "ей-хубава си обаче слушаш метъл затова не мога да те харесам".
    Тва е- намери някого като теб и тогава ще те уважава и харесва много повече отколкото тези които сега бягат от теб! :P
    Cold was my soul
    Untold was the pain
    I faced when you left me...


  15. #15
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Ох, милите неразбрани метъли...

    Saatana vittu perkele hate crew!

  16. #16
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Не мисля че би могло да бъде само заради метала. Аз например съм в другата крайност(както казаха) слушам чалга, ее и съм била с момчета които ненавиждат чалгата, но я търпят когато се налага Може би ако се обличаш така, стилът ти да не им харесва(но не виждам да си споменала за облеклото де) да не е в държанието или...и аз незнам какво..

  17. #17
    И ац съм в тва положение много е шибано...
    I chose the blackest robe
    Shadow, darkness before the light
    I threw away the false life
    artificial and worthless
    I kept only the deep mysteries of Satan

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    .. и как разбрахте , че са чалгари ?
    аз не съм чалгар ама мразя метъл-а , нещо пречи ли ми ?


    Мразиш метъла, но не и хората, които слушат тази музика, нали?

    не , не ги мразя..
    но защо изобщо ме цитираш ?
    аз не виждам някъде авторката да пише , че я отбягват чалгари ..
    ама пък нали те са черните овци във всичко , те са най-повърхностни.. много ясно ,че ще са чалгари

  19. #19
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Дай снимка де, не бъди голословна

  20. #20
    Аватара на Gothique♫
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Лапландия!?
    Мнения
    473
    Пфф,заеби ги тея и аз в началото като почнах да слушам тази музика ме отбягваха и аз бях така ама след тва почна яко да не ми пука и тея дет мноо се праят ги изолирам напълно защото няма смисъл да се занимаваш с такива,а за момчето ще намериш човек като теб и ще ти е супер яко ще видиш,айде мила успех и скоро да ни пишеш добри новини

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от My_Infernal_Majesty
    Ние се подушваме и се познаваме
    Мда, краставите магарета отдалече се подушваме...

    И все пак, вярно е - ако някой отказва да се запознае с теб само заради музикалния ти вкус или външния ти вид, най-вероятно и без тва не си струва да се запознаваш с него.
    слизам от тавана, бейбе, слизам от тавана
    писна ми вече от тези беди

    три коли мухи изяде и не се убеди,
    че горе, на тавана, има само греди...

  22. #22
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Според мен не е заради метъла....Или просто хората, които уж те харесват са доста ограничени относно музиката и се отдръпват.Въобще не трябва да се занимаваш с такива хора, ако питаш мен.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Vsqko mom4e se otdrapva,sled kato mu kaja,4e slu6am metal
    Я им кажи на тия момчета, че искам да се запозная с тях.. некви пичове ми се струват..мое да се посмееме заедно

  24. #24
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Не им казвай каква музика слушаш

  25. #25

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    In The Heart of Darkness
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Не им казвай каква музика слушаш
    И да не казва, пак ще се разбере- познава си се просто!
    Пример от реалността- лятото пътувах с едни деца във влака и като се разговорихме съвсем неочаквано, едното момиче ме попита "ти метъл слушаш нали?" - без разговора изобщо да е бил насочен към темата музика... така че и да не казва пак нищо не скрива.
    Cold was my soul
    Untold was the pain
    I faced when you left me...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си