.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    викси`
    Guest

    готини аватарчета

    кажете сайтове за готини аватари/картинки

  2. #2
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863

  3. #3
    викси`
    Guest
    оф...търсила съм там много пъти,ако не можеш да ми помогнеш поне не се заяждай.и не искам отделни картинки/аватари,а специални сайтове затова

  4. #4

  5. #5
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  6. #6
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от викси`
    оф...търсила съм там много пъти,ако не можеш да ми помогнеш поне не се заяждай.и не искам отделни картинки/аватари,а специални сайтове затова
    Това , че незнаеш как да търсиш в google не е мой проблем ,Ясно? И не се заяждам !

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от GLeZoRanA
    Цитирай Първоначално написано от викси`
    оф...търсила съм там много пъти,ако не можеш да ми помогнеш поне не се заяждай.и не искам отделни картинки/аватари,а специални сайтове затова
    Това , че незнаеш как да търсиш в google не е мой проблем ,Ясно? И не се заяждам !
    lele kolko si prosta ... li4e6e si ti 4e si tupa ama 4ak puk tolkova! mn si jalka s opitite da privle4e6 vnimanie i da se napravi6 na vajna vuv absolutno vsyaka tema!kato ne moje6 da otgovori6 i da pomogne6 na nyakoi ne pi6i be,selyako prosta!!!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от GLeZoRanA
    www.google.com www.google.bg
    Tq ti kazva puk ti vika6 4e se zaqjda...pf

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Didi_tronka
    Tq ti kazva puk ti vika6 4e se zaqjda...pf
    xaxaxaxaxaxa kazvala i bila ... pove4e ot zayajdane e dori ... tya taya drygo ne moje da pravi ... ne e dala nito edno kompetentno i smisleno mnenie vuv tzoi forym

  10. #10
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Didi_tronka
    Tq ti kazva puk ti vika6 4e se zaqjda...pf
    xaxaxaxaxaxa kazvala i bila ... pove4e ot zayajdane e dori ... tya taya drygo ne moje da pravi ... ne e dala nito edno kompetentno i smisleno mnenie vuv tzoi forym
    Като седнеш да ми прочетеш всички 3420 мнения тогава пак ще говорим , дотогава по - добре си трай. Плюс тва ако беше наистина така още преди две години щях да съм бан от форума ! И ме боли кво мислиш
    Айде за да не кажеш , че съм груба едно поздравче -> ако знаеш от където да го свалиш не е лошо да го изслушаш -> Blood for blood - Ain`t Like you

  11. #11
    викси`
    Guest
    може би аз бях прекалено рязка просто,ако не бях обърнала целият гуугъл нямаше да пускам тема тук...имам много картинки и аватари,но ми омръзнаха и търся нови

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от викси`
    може би аз бях прекалено рязка просто,ако не бях обърнала целият гуугъл нямаше да пускам тема тук...имам много картинки и аватари,но ми омръзнаха и търся нови
    Влез във Фън фън и пак фън има една тема- намерете исканата картинка на предишния и кажи ква картинка искаш ако не кажи кви искаш и ще ти потърся

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от викси`
    може би аз бях прекалено рязка просто,ако не бях обърнала целият гуугъл нямаше да пускам тема тук...имам много картинки и аватари,но ми омръзнаха и търся нови
    Влез във Фън фън и пак фън има една тема- намерете исканата картинка на предишния и кажи ква картинка искаш ако не кажи кви искаш и ще ти потърся

  14. #14
    Ми.. това ме подсеща, че е време да си направя един аватар сам!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си