Цитирай Първоначално написано от Анонимко
не разбирате ли не искам да отида на гинеколог , нямате си напредстава какво преживях веднъж а пък и града е малък всички гинеколози се познават . няма с кой да споделя майка ми е в чужбина, няма да тръгна да коментирам с баща ми, по може да питам някоя приятелка но не искам да се разнася слух затова пиша тук
Какво си преживяла, ве, миличка? Все някой ден ще ти се наложи да отидеш на гинеколог. И ако трябва, сподели с баща си - той ти е родител и съм сигурна, че ще приеме проблемът ти насериозно и ще измисли при кой да те заведе да се консултираш.

Tequila предложи да се се посъветваш с фармацевтката в аптеката, но честно казано, това колко разбера въпросната аптекарка хич не е гарантирано. Освен това, не на всеки здравен проблем може да се постави диагноза и лечение само по описание на симптомите.

Какви съвети очакваш да чуеш, като най-добре за теб е да отидеш на лекар!