.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Guest

    Как мога...?

    Хорица как мога да си счупя ръката нарочно?Темата не е ебавка кат 4734813 дет се пускат на ден.Моля ви се кажете щот от зала пиша и ми тряя отг бързо? [-o<

  2. #2
    Ми щом си стигнал до тук, явно не можеш... хахах кретен
    метни се през прозореца
    ако пък е и в даскало ще станеш известен

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    {СоФеТо}
    Мнения
    888
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    кретен
    if you see us in the club we'll be acting real nice
    if you see us on the floor you'll be watchin all night
    we ain't here to hurt nobody
    so give it to me give it to me give it to me
    wanna see you work your body

  4. #4
    Повече от фен Аватара на молец
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    изядох го :F
    Мнения
    322
    Лелелеле
    Ти си някъв уникално зле
    Ако нарочно си счупиш ръката ще оцениш колко е хубаво и двете да са ти здрави...и ще проумееш колко си тъп
    Земи се хвърли от първи етаж с главата надолу...пууу
    [23:40:05] .. says: "така извънземните не могат да четат мислите ни !"
    [23:40:21] .. says: казаха те и увиха главите си с алуминиево фолио

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от молец
    Лелелеле
    Ти си някъв уникално зле
    Ако нарочно си счупиш ръката ще оцениш колко е хубаво и двете да са ти здрави...и ще проумееш колко си тъп
    Земи се хвърли от първи етаж с главата надолу...пууу
    не става. един пич живее над 4 етажа над моя апартамент, като бяхме малко се катерехме по едно дърво и той от около 3-4 метра падна на глава и стана и се изпута Не помнеше от къде е паднал ма като му обяснихме каза, че не е било особена загуба..

  6. #6
    Повече от фен Аватара на молец
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    изядох го :F
    Мнения
    322
    Е добре де,тогава мое да се метне от покрива на блока си и тогава ще си реши всички проблеми...така стаа ли?
    [23:40:05] .. says: "така извънземните не могат да четат мислите ни !"
    [23:40:21] .. says: казаха те и увиха главите си с алуминиево фолио

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от молец
    Е добре де,тогава мое да се метне от покрива на блока си и тогава ще си реши всички проблеми...така стаа ли?
    Зависи от вятъра

  8. #8
    Аз 20 дена преди изпитите през 7 клас си счупхи ръката (не беше нарочно). Вследствие, на което ме болеше доста ръката на изпита по български докато пишех, но нямах избор. Та значи аз си счупих ръката като паднахотс колелото. Може да пробваш. Може и да не си счупиш ръката, ама след определен брои опити все нещо ще си счупиш и няма да ходиш на училище (ако ти е това целта)...
    бан по ип и профил
    заобикаляне на бан + нови нарушения

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Мo6nо
    Аз 20 дена преди изпитите през 7 клас си счупхи ръката (не беше нарочно). Вследствие, на което ме болеше доста ръката на изпита по български докато пишех, но нямах избор. Та значи аз си счупих ръката като паднахотс колелото. Може да пробваш. Може и да не си счупиш ръката, ама след определен брои опити все нещо ще си счупиш и няма да ходиш на училище (ако ти е това целта)...
    Е според теб каква му е целта?! Да трупа житейски опит?!

  10. #10
    Това "ако ти е това целта" го написах за всеки случай, защото авторът на темата ми се струва "леко" луд. А пък лудият може и друга цел да има.

    всъщност не знам защо го написах.
    бан по ип и профил
    заобикаляне на бан + нови нарушения

  11. #11
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Коя част искаш да си счупиш? С имената на кости съм не съм много на ти.

  12. #12
    Голям фен Аватара на magesniko
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Oсновател и мозък на КММ
    Мнения
    846
    може да му трябват пари и ако има застраховка ше земе към 100-150 кинта.
    No mercy for what we are doing
    No thought to even what we have done
    We don't need to feel the sorrow
    No remorse for the helpless one

  13. #13
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Магесник
    може да му трябват пари и ако има застраховка ше земе към 100-150 кинта.
    Добър начин за изкарване на пари. Аз като се бях потрошил трябваше и аз да се възползвам от застраховките

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    680
    Направо я отрежи

  15. #15
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    Цитирай Първоначално написано от King of Kings
    Направо я отрежи
    За кво той просто иска да си я счупи.. не да остане завинаги без ръка бе...

  16. #16
    Повече от фен Аватара на niki000
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    София
    Мнения
    314
    Виш са и аз не звам ко искаш ама те съветвам да се аминиосаш със здравец и наблягай на повече босиляк

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от Мo6nо
    Аз 20 дена преди изпитите през 7 клас си счупхи ръката (не беше нарочно). Вследствие, на което ме болеше доста ръката на изпита по български докато пишех, но нямах избор. Та значи аз си счупих ръката като паднахотс колелото. Може да пробваш. Може и да не си счупиш ръката, ама след определен брои опити все нещо ще си счупиш и няма да ходиш на училище (ако ти е това целта)...
    ХАхахаха... И аз така си я счупих. Сестра ми пък си я счупи от борд. Абе май най-добре става в спортовете Ма трябва да е неочаквано, а и да не е при много голяма скорост
    Абе не... То зависи много от ъгъла под който паднеш. Почти съм убедена, че нарочно не може да стане. Аз паднах при никаква скорост, докато сестра ми просто решила да си поседне

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  18. #18
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ти луд ли си?За пръв път чувам човек нарочно да си чупи ръката.И защо искаш да го правиш?

  19. #19
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Жалък си
    Ти знаеш ли каква беля можеш да си навлечеш?! Моят приятел си счупи ръката (БЕЗ да иска, разбира се) и му правиха операция, имаше някакви шини вътре...Нямаш си на идея каква голяма болка може да бъде, не е шега работа!
    Не си играй такива сериозни игрички, че можеш да останеш неприятно изненадан! Ако искаш заради училище - глупост е. По - добре да седнеш да научиш 1 урок и да те изпитат, ще ти отнеме 1-2 часа, най - много! А ако ти е счупена ръката, ще те боли непрекъснато... Така по -яко ли ти се струва?!
    Или за казармата...не е болка за умиране, освен "мъчение" там може и да е яко забавно. Да се запознаеш с нови хора, да научиш нещо, да свикнеш да се справяш сам! А и скоро май ше се влиза по желание в казармата...

    Ако ти е заради пари от застраховка - едва ли 150 лева ще си струват болката, нервите и грижите, които ще са неизбежни, като си счупиш ръката.

    Мисли малко, бе човек...
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    680
    Цитирай Първоначално написано от GLeZoRanA
    Цитирай Първоначално написано от King of Kings
    Направо я отрежи
    За кво той просто иска да си я счупи.. не да остане завинаги без ръка бе...
    Щом може няколко месеца без ръка ще може и цял живот

  21. #21
    Повече от фен Аватара на krisi_l@loka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Видин
    Мнения
    480
    Цитирай Първоначално написано от exploitedteen
    медицински чук...


    имаше и една легенда за оцета, но просто няма как да стане, защото оцета не стига до костта реално...

    ако искаш да си счупиш ръката- хвани един метален прът и го използвай като лост, за да си я строшиш, но ще ти трябва помощ от друг човек...


    ПП. казарма ли спасяваме??

    БебЕтатаа мииии

  22. #22
    Е, има и хора, които искат да си счупят ръка. И аз искам, но просто заради гипса де :Д да мога си драскам върху него да ми се разписват в училище. Но наистина е глупост. Не си правете шеги с тялото. Когато баща ми е бил на 7 бил яхнал едно магарето и то го хвърлило. Баща ми си счупил ръката и целия му лакът е изместен с 8 см и ръката му е изместена от лакътя надолу. Личи си че е била яко потрошена. И нека пак да повторя, мен не ми е зад а не съм на дск или за пари. Просто искам гипс. ;:Д:Д:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си