Не,цялата идея е,че сега Минсъветът ще наложи промени,които няма да има кой да спазва. Цялата идея е,че протестът целеше привличане на медийно внимание,чрез което да им се променят данъците и да им се намалят,естествено. Дали всички осъзнато са отишли заради това или има няколко инициатори,които не са споделили идеята пред колегите си,това е без значнение.
Важното беше,че отново хората,които прибирайки се вечер от мизерната си работа,недовлни от живота,сядайки пред телевизорите си,подкрепиха "добрите хора",които се бореха с "жестоките политици".
Коалка,робски народ сме,защото никой не мисли,а всеки ходи с тълпата,а не защото не можем да се защитаваме взаимно. Един достатъчно манипулативен човек може да си играе с подобни тълпи като дете с пластелин. Например г-н И.Костов,който изкара глупавата тълпа по улиците на София през '97 - не,че тогавашното правителсто беше виновно,не че ако СДС бяха на власт,щяха да оправят проблема. Посто нямаше никой,който да знае какво става и къде е проблема. Впрочем,заради дошлия на бял кон тогава МВФ,сега много хора са на тоя хал.

ПП: Тук имах мнение,доста по-нагоре. Ако някой пак ми изтрие мнението,ще се караме.