.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485

    Дразни ли ви?

    Не знам дали темата е за тоя раздел, но ще я пусна тук. Забелязала съм едно адски дразнещо явление - има потребители, които явно, за да трупат, колкото се може повече мнения, непрекъснато цитират останалите и почти никога не изразяват своето собствено... Изглеждат като хора, които ги мързи да изразят своята собствена мисъл /ако имат въобще такава/ и взимат наготово написаното от някой друг юзър по-нагоре. Нямам предвид всички хора, които цитират, а само определени и отделни случаи. Вие какво мислите?
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  2. #2
    Супер фен Аватара на GLeZoRanA
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    ®България...®
    Мнения
    2 863
    До някъде е така , донякъде не...смисъл ако някой преди тебе е казал нещо смислено и умно , за какво да пишеш нов роман като можеш само да го подкрепиш . Друг е въпроса когато нямаш какво да кажеш , ама айде , че и без тва няма какво да правя пък и искам да стана МегаФен ще се съглася с някой няма значение , че въобще незнам за какво иде реч в темата. (такива вече са рядкос във форума,поне по мои наблюдения! А и в повечето случаи съм забелязала , че когато някой цитира друг допълва нещичко отдолу ...

  3. #3
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Съгласна съм с колежката изразила мнението си преди мен.
    Ето например в този случай съм напълно съгласна с нея и вместо да кажа същото, но с други думи бих могла само да я цитирам или да кажа, че се съгласявам.

  4. #4
    Супер фен Аватара на KiLLeR_InSTiNkT
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    На седмото небе...
    Мнения
    1 485
    Да, всъщност рядкост са, но се срещат такива, които само си цитират, за да трупат мнения. Дано и не се пръкнат много от този род
    Човек се дави не защото е скочил, а защото е останал под водата...

    Кликни тук

  5. #5
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Не, не ме дразнят. Дори понякога се радвам, когато някой е изразил мнение, близко или същото като моето, но по много по-добър начин. Не мисля, че има нещо лошо в това.

    По-скоро хората, които трупат мнения, пишат в раздела "Фън фън и пак фън". Там има потребители, които изобщо не пишат в смислени теми, а само за профилите, колко процента харесваш предишния и т.н. Но в крайна сметка всеки сам си решава

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Изкушавах се да направя същото сега, но просто с някои неща не съм съгласен и няма как да не сложа и аз някой ред, измислен от собствената си главица:

    След като е даден един ясен, точен отговор, който би трябвало да задоволи въпроса, не би ли трябвало вие просто да подминете темата? Излишно е да се пише едно и също, дори и казано по разли1ен начин. Това показва единствено и само вашето желание да трушпате мнения. След като е отговорен на въпроса (ако темата е с въпрос, зададен от автора й) темата се счита за приключена и трябва да бъде заключена. Сега критикувам "шефчетата"

  7. #7
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Изкушавах се да направя същото сега, но просто с някои неща не съм съгласен и няма как да не сложа и аз някой ред, измислен от собствената си главица:

    След като е даден един ясен, точен отговор, който би трябвало да задоволи въпроса, не би ли трябвало вие просто да подминете темата? Излишно е да се пише едно и също, дори и казано по разли1ен начин. Това показва единствено и само вашето желание да трушпате мнения. След като е отговорен на въпроса (ако темата е с въпрос, зададен от автора й) темата се счита за приключена и трябва да бъде заключена. Сега критикувам "шефчетата"
    Понякога, най-вече в "Любов", човекът, пуснал темата, иска да чуе мнението на няколко човека. Ако да кажем от 12 мнения 8 са близки или еднакви, то това ще помогне на автора да вземедадено решение или да действа по определен начин, или иначе казано - да послуша съвета на тия 8 души. Имам предвид, че много зависи от самата тема. Ако темата е относно конкретен въпрос за линк, страница в интернет, есе или нещо такова съм съгласна, но иначе... няма лошо от повечко мнения, било то и идентични

  8. #8
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    В този форум сме всякакви катили! Кой би послушал нашето мнение, че и да се ръководи от него? Този човек трябва доста да е "пропаднал"
    Попринцип съм съгласен с теб. Човек иска мненията на няколко човека, като ги кара да се поставят в неговата ситуация и да се опитат да дадат своята оценка, макар и не много реалистична.

  9. #9
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    В този форум сме всякакви катили! Кой би послушал нашето мнение, че и да се ръководи от него? Този човек трябва доста да е "пропаднал"
    Попринцип съм съгласен с теб. Човек иска мненията на няколко човека, като ги кара да се поставят в неговата ситуация и да се опитат да дадат своята оценка, макар и не много реалистична.
    Ами само виж колко теми се пускат всеки ден в "Любов" и сам ще стигнеш до извода, че много хора търсят помощ именно във форума. Не казвам, че всеки се ръководи от нашето мнение, но наистина има такива, на които им е нужно второ, трето или пето мнение. Вярно е, че не винаги човек трябва да се доверява на чужди хора и да разчита на тях, но когато нямаш човек до теб, на когото да споделиш и да се довериш, форума е насреща. Пък и се надявам, когато повечето дават мнение по някоя тема, наистина да се ръководят от себе си, а не да пускат отговори просто ей така, за бройката

  10. #10
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Не ме радва факта че хората търсят помощ от този форум. Искат мнението, че и помощта, на съвсем непонати хора. Пък и според мен форума пропада. Не е като "едно време". Няма ги онези всеотдайни юзъри готови да помогнат и учище се един от друг. Сега вси1ки са надменни и злобни.

    Естествено преувеличавам, но...така си е мамка му

  11. #11
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Напълно съгласна съм. Никога не ми се е искало да сравнявам какво беше ПРЕДИ, но... няма ги нито Utopia, нито LunnaSvetlina... Както и да е, това е друга тема.

    И мен не ме радва факта, че има хора, които не излизат от тях и разчитат на съвсем непознати, но такава е реалността и ние нищо не можем да направим по въпроса. Това ме подсеща и за един приятел, който наскоро се ожени за едно момиче, с което си чатиха 1 месец, той отиде да я види и... вече са мъж и жена

  12. #12
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Мда, времената се менят бързо.
    Инъче за "другата тема"... която...наистина е малко...неприятна. От "едно времешните"...Фъки Милото. Тук таме някое Момченце, но останалите полезни ги е хванала липсата.

    Аз предлагам да спираме, защото го обърнахме на разговор, което всъщност не е лошо, понеже все някой ще прочете написаното от нас и ще се замисли, но нека не им предствамя всичко на готово

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Men li4no ne me draznqt-i az mn puskam citati..ama tva e 6tot sam saglasna s mnenieto na nqkoi drug/poprincip/ A ako go praqt samo za da trupat mneniq e tupo..

  14. #14
    men li4no me murzi da 4eta.. ne da pisha daje vednuj mi se slu4i da napisha 2 stranici mnenie no..v posledstvie razbrah 4e temata e za drugo i go iztrih ta ina4e.. ne me draznqt osobeno .. draznqt me tiq det citirat po 10 20 puti

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    НЕ

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Mimka_sweet
    НЕ

  17. #17
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Това малко ме дразни да, но ако наистина не пишеш заради мненията и си съгласен с даден юзър, няма нищо лошо да му цитираш мнението.Но това да не става много често, за да може автора на темата да чуе и твоето становище по дадения проблем.

  18. #18
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Предпочитам да видя цитирани постове, от колкото 10 човека един след друг да кажат едно и също, сякаш то вече не е казано преди.. 3 страници примерно..

    да речем "бременна ли съм, ако теста ми е отрицателен?"

    -Не не си../отг. Но. 1/
    -Не си миличка, спокойно /отг. Но. 2/
    -Не се притеснявай, нищо лошо..
    -Няма страшно, всичко е Ок
    -Не не си
    -Всичко е ок..

    .. и така 4 страници

  19. #19

  20. #20
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    HardcorE_AFA,
    Смени си подписа веднага, защото е прекално голям. Мерси.

  21. #21
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Изкушавах се да направя същото сега, но просто с някои неща не съм съгласен и няма как да не сложа и аз някой ред, измислен от собствената си главица:

    След като е даден един ясен, точен отговор, който би трябвало да задоволи въпроса, не би ли трябвало вие просто да подминете темата? Излишно е да се пише едно и също, дори и казано по разли1ен начин. Това показва единствено и само вашето желание да трушпате мнения. След като е отговорен на въпроса (ако темата е с въпрос, зададен от автора й) темата се счита за приключена и трябва да бъде заключена. Сега критикувам "шефчетата"
    Какво като някой е изразил мнението си преди мен и е сходно с мойто Това не ми пречи и аз да кажа какво мисля по въпроса, след като ми е интересна темата Това е като разговор.... Така става по - интересно, а и в повечето случаи все нещо има да добавиш....


    Относно темата - ми понякога се дразня, има флуудъри, които не са ми приятни, но какво да се прави, не може без такива.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  22. #22
    Ами не знам...Не съм се замисляла сериозно по този въпрос дали ме дразнят или не.Може би не са толкова приятни,но пък може би цитатът изразява най-точно мнението им.
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

  23. #23
    Ако мнението им се препокрива с тези преди него защо да не го цитира.Друг въпрос е като мнението им се препокрива има ли смисъл да го цитират отново.
    Той ще го научи,ти пък ще го научиш него,аз ще те науча тебе,онзи пък ще научи мен-благословен да бъде този ден,когато всеки заблуден от лъча на познанието бъде озарен.

  24. #24
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Ами да, тъпо е; и аз понякога цитирам другите (в повечето случаи добавям и нещо от мен), но е така, защото мнението ми съвпада с другия човек
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си