.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Nemski

  1. #1
    stefan
    Guest

    Nemski

    Ami az bqh taka ot nachaloto ne go "shvashtah" no zashto?
    zashtoto ne bqh otvoril ochebnik po nemski ucha nemski ot 3 godini i ne znaeh chislata do 10... no osaznah che nemskiq e vajen ezik sahto kato angliiski i zapochnah da ucha taka che kolkoto i da se oplakvash che ne shvashtash tova e zashtoto ne uchish

  2. #2
    Guest
    taka e.nqma ne moga,ima ne iskam.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Добре и аз сега кво да напрая

  4. #4
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Не схванах смисъла на темата, но ще кажа, че не харесвам немския като език Просто не ми харесва..и наистина май е трудно да се научи Като свърша с френския, може да се хвана и с немски..наистина е важен език,въпреки че не е особено звучен..доста хора го използват..но ще видим, има време.
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    stranna tema...

    skype: lucifer___

  6. #6
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    nemskiqt ezik e prekraaaasen,stiga da vniknete v nego,da mojete da razbirate i da se izrazqvate svobodnoi oshte neshto-toi e logichen ezik,t.e. samo gramatika i wortschatz vi trqbva i ste go prepolovili
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от In4iTu_
    Не схванах смисъла на темата, но ще кажа, че не харесвам немския като език Просто не ми харесва..и наистина май е трудно да се научи Като свърша с френския, може да се хвана и с немски..наистина е важен език,въпреки че не е особено звучен..доста хора го използват..но ще видим, има време.
    мисля че смисълът на тази тема е че момичето нее отваряла и не се е кефела...като го отворила се накефила!И предполагам че ми предизвиква и ние да го направим някой ден

  8. #8
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Цитирай Първоначално написано от In4iTu_
    [i] Не схванах смисъла на темата, но ще кажа, че не харесвам немския като език Просто не ми харесва..и наистина май е трудно да се научи [i]
    Да и аз съм на тва мнение-не ми допада просто...не е чак толкова труден ама като не ми допада как да се насилвам...
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638

    Re: Nemski

    Цитирай Първоначално написано от stefan
    Ami az bqh taka ot nachaloto ne go "shvashtah" no zashto?
    zashtoto ne bqh otvoril ochebnik po nemski ucha nemski ot 3 godini i ne znaeh chislata do 10... no osaznah che nemskiq e vajen ezik sahto kato angliiski i zapochnah da ucha taka che kolkoto i da se oplakvash che ne shvashtash tova e zashtoto ne uchish
    6те те посъветвам първо да нау4и6 българси и да отвори6 някой У4ебник по Български Език и да види6 какво пи6е там за6тото има6 около 10тина гре6ки повелителю на езиците , да оставим на страна 4е не пи6е6 и на кирилица която се намира то4но под носа ти
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Shitland
    Мнения
    121
    Аз уча немски вече за втора година.. В началото не ми харесваше особено,но след като свикнах,започна да ми харесва много...
    Хората,които казват,че не е звучен,просто не вникват в самия език.А и едва ли са го учили на по-високо ниво
    I aint like you!
    And I will never live like you.
    You will never walk the path I do.
    And I will never be apart of a society that lies and fools.

    click=)

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Всеки нов научен език може да ти е от полза, рано или късно. Но...каква беше идеята на темата ?

  12. #12
    то хората го бяха казали .. ' Deutsch macht Spa

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си