.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    Разваля ли се качеството

    ...като сбия един филм във архив?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    346
    ne... makar 4e nqma smisyl da go praish arhiv tyi kato ne se kompresira izobshto i nqma da namalee s pove4e ot 2-3 MB ;]

  3. #3
    Guest
    Ами аз искам да си сложа филм на сд от 700мб обаче филма е по голям около 750мб,нямам и двд пък трябва да запиша филма.Ако може да се запиши във сд със същото качество ще помоля някой който знае как да ми каже.

  4. #4
    Forslor
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ами аз искам да си сложа филм на сд от 700мб обаче филма е по голям около 750мб,нямам и двд пък трябва да запиша филма.Ако може да се запиши във сд със същото качество ще помоля някой който знае как да ми каже.
    Ами първо филма ти 100 % ,ще е компресиран . И няма смисъл да ползваш какъвто и да е архиватор . Вземи си един 800MB диск и overburn с нерото.

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Forslor
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ами аз искам да си сложа филм на сд от 700мб обаче филма е по голям около 750мб,нямам и двд пък трябва да запиша филма.Ако може да се запиши във сд със същото качество ще помоля някой който знае как да ми каже.
    Ами първо филма ти 100 % ,ще е компресиран . И няма смисъл да ползваш какъвто и да е архиватор . Вземи си един 800MB диск и overburn с нерото.
    Да ама на мен ми казаха че тези от 800мб били само за музика аз се учудих ама така ми казаха сега последно може ли или не може да се записват филми на 800мб сд?

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от Forslor
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Ами аз искам да си сложа филм на сд от 700мб обаче филма е по голям около 750мб,нямам и двд пък трябва да запиша филма.Ако може да се запиши във сд със същото качество ще помоля някой който знае как да ми каже.
    Ами първо филма ти 100 % ,ще е компресиран . И няма смисъл да ползваш какъвто и да е архиватор . Вземи си един 800MB диск и overburn с нерото.
    Да ама на мен ми казаха че тези от 800мб били само за музика аз се учудих ама така ми казаха сега последно може ли или не може да се записват филми на 800мб сд?
    може а този който ти каза,че е за музика....


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си