.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073

    Къде и как си празнувате РД-то???

    Здравейте на вс! Направих тази тема, за да споделим в нея как и къде празнуваме рожденните си дни, и понеже скоро идва моя (на 26ти февруари) и нямам никаква идея къде д празнувам РДто си.
    Исках д направя купон, ама наще няма къде д се изнесат, а с тях няма д правя купон, затова тази идея отпада.. мислех си и з дискотека, ама ме държат по-изкъсо (и ми идва понякога д им избия канчето н наще) и не ме пускат н нощна дискотека.. разбира се само мен (вс други ги пускат), ма тва няма значение де.. а в нас на сандвичи само не върви.. така празнувах като бях малка, а н 26ти ставам н 17
    Затова ви моля д кажете къде празнувате своите рожденни дни и така д ми дадете някакви идеи з моя
    Мерси много предваре! цунки

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    КаНзАс GhEttO{Казанлък}
    Мнения
    91
    Ми аз моя у нас го празнувах.На нашите им казах да отиват при баба и без възражения и те кво да праят там отидаха а ний цяла вечер секс наркотици и хип-хоп .Аз ако съм не теб бих си го празнувал в някоя кръчма ама с уговорката че мога да си донеса дискове и да пускам музиката която искам инъче във никакъв случай :P .
    They schools can't teach us shit My people NEED FREEDOM, we tryin to get all we can get All my high school teachers can SUCK MY DICK...!!!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Ами .. и аз имам същия проблем . Не мога у нас , затова сме говорили с братовчед ми да си го празнувам или в неговата таванска стая ( която е наистина невероятна ) , или той да ми намери апартамент да си наема ( тази идея ми се струва по-добра чесно казано ) ... Все пак веднъж се става на 17

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  4. #4
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Ama na6te nqma gde d otidat, baba mi jivee n dolniq etaj i dori d otidat tam.. malko.. we su6tata rabota, vse edno d si sedqt v nas.. emi trqa d pomislq z ideqta ti, ama v moq kv.. takiva zavedeniq.. ne se se6tam a ne, vsu6tnost mai ima edno we nqma zna4.. a nakvi dr idei d imate???
    FaceR, 10x mn z ideqta

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    VraCa C1ty
    Мнения
    217
    Последният ми рожден ден го правих в един приятел
    Кучка съм, но не твоята...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    680
    Аз имам на 25ти и също нямам идея каде да го празнувам

    П.С ставам на 14

  7. #7
    18-ЯТ СИ РОЖДЕН ДЕН ПРАЗНУВАХ НА МЕСТНОСТТА "МАНЗУЛ".БЯХМЕ НА ХИЖА, НЯМА РОДИТЕЛИ, НЯМА КОЙ ДА ТИ ДОСАЖДА, АБЕ ИЗОБЩО МНОГО ПО-ДОБРЕ Е НА ХИЖА, ОТКОЛКОТО ВКЪЩИ ИЛИ НА ДИСКОТЕКА.
    Every second chance, begins with a first step...!!

  8. #8
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Eiii, hora, 10x z mneniqta Tva z hijata mi haresva mn, ama na6te nqma d mi dadat.. imam 4uvstvoto, 4e i na 25 kat stana pak nqma d me puskat.. tolkova mn se draznq, 4 ne e istina.. leleee ama skoro 6 se 4upqt glavi.. mn se draznq ve4e
    A tva s apartamenta ne e lo6a ideq, ama sig. 6 mi struva doosta skupi4ko.. otdelno i alkohol i qdene..? znate li cena ne6to takova?(n apartament)

  9. #9
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Аз винаги си празнувам рождения ден вкъщи. Преди години, когато наще не се махаха, пак си го празнувах. Не са ми правили проблем и не са стояли при нас. На дискотека според мен е тъпо. На заведение също. В крайна сметка се събирате да се видите, да се позабавлявате, а не да седнете да се наядете. Това с хижата наистина е добра идея. Според мен щом ставаш на 17, може би ще успееш с малко повече усилие да убедиш вашите да се махнат поне до към 12

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    NqKuDe MeJdU AdA i RaIa
    Мнения
    794
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Аз винаги си празнувам рождения ден вкъщи. Преди години, когато наще не се махаха, пак си го празнувах. Не са ми правили проблем и не са стояли при нас. На дискотека според мен е тъпо. На заведение също. В крайна сметка се събирате да се видите, да се позабавлявате, а не да седнете да се наядете. Това с хижата наистина е добра идея. Според мен щом ставаш на 17, може би ще успееш с малко повече усилие да убедиш вашите да се махнат поне до към 12
    prava si..no kakto samata Ani kaza tehnite q darjat dosta izkuso...Naemaneto na apartament ne e nikak evtino pone dokolkoto az znam i posle alkohol,qdene i pro4ie .......Za restorant o6te po-tapo.Az vinagi go pravq v nas sabirame se 20-30 du6i i sme si v nas,roditelite mi izob6to ne mi pre4at ako iskat da sedqt v nas ako ne......

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Последните 3 години не съм го празнувала,едва ли и тази година ще е по-различна

  12. #12
    мии аз моите рд си ги празнувам задължително далече от вкъщи \/ Той моя е през лятото и в повечето случаи(последните 2 год)гледам по тва време да съм на морето и там е супер за такива поводи....мн добре се чувствам.Другия вариант е хижа или вила в планината.Тва е идеално и като се има предвид кое време на годината сме ся и ясно че за море не стаа.Обаче доколкото разбирам е малко вероятно да те пуснт на хижа може ако е яко времето просто да си хванете реисчето и да се качите на планина само за през деня....пак ша си е яко и 100% по добре от да се заврете в няква гадна дискотека с гадна музика и хора(поне моите разбирания са такива де...ти май нямаш против дискотеките)Таа тва е моето предложение

  13. #13
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Последния го празнувах в къщи...(наще се изнесоха) и...така до сутринта...(когато се върнаха)...
    Иначе идеята за хижата е много добра...опитай се да навиеш мама и татко
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  14. #14

  15. #15
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Цитирай Първоначално написано от meri88
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Аз винаги си празнувам рождения ден вкъщи. Преди години, когато наще не се махаха, пак си го празнувах. Не са ми правили проблем и не са стояли при нас. На дискотека според мен е тъпо. На заведение също. В крайна сметка се събирате да се видите, да се позабавлявате, а не да седнете да се наядете. Това с хижата наистина е добра идея. Според мен щом ставаш на 17, може би ще успееш с малко повече усилие да убедиш вашите да се махнат поне до към 12
    prava si..no kakto samata Ani kaza tehnite q darjat dosta izkuso...Naemaneto na apartament ne e nikak evtino pone dokolkoto az znam i posle alkohol,qdene i pro4ie .......Za restorant o6te po-tapo.Az vinagi go pravq v nas sabirame se 20-30 du6i i sme si v nas,roditelite mi izob6to ne mi pre4at ako iskat da sedqt v nas ako ne......
    Mn iskam n hija, ama.. imenno tva mi pre4i, 4e na6te edva li 6 pozvolqt.. a i 4estno kazano kolko li ot fr-tata mi 6 didat.. i9na4e n Vito6a.. lelee..
    meri88, gledam imeto mi znae6 ot saita li? ina4e pri teb va6te ne pre4at, ama pri men maika mi 100% 6 pre4i.. v smisul ne 4e 6 pre4i, ama kupona nqma d e gotin, ako znam, 4e maika mi e v susednata staq, o6te pove4e, 4e nali trqa d ima alkohol, za da se vdigne adrenalina.. ama maika mi d gleda piqni fizionomii.. ohh.. ne znam.. iskam d e ne6to qko, ama.. kato gledam mai.. ina4e super gotini idei mi dadohte.. 10x, sladur4eta!

  16. #16
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Цитирай Първоначално написано от xDoWn3Rx
    мии аз моите рд си ги празнувам задължително далече от вкъщи \/ Той моя е през лятото и в повечето случаи(последните 2 год)гледам по тва време да съм на морето и там е супер за такива поводи....мн добре се чувствам.Другия вариант е хижа или вила в планината.Тва е идеално и като се има предвид кое време на годината сме ся и ясно че за море не стаа.Обаче доколкото разбирам е малко вероятно да те пуснт на хижа може ако е яко времето просто да си хванете реисчето и да се качите на планина само за през деня....пак ша си е яко и 100% по добре от да се заврете в няква гадна дискотека с гадна музика и хора(поне моите разбирания са такива де...ти май нямаш против дискотеките)Таа тва е моето предложение
    ammm.. da.. t.e. ne - imam protiv diskotekite, 6toto iskam na RDto mi d sum s priqteli, a ne s hora, koito nikoga ne sum vijdala i pove4e nqma d vidq.. o6te pove4e tiq diskoteki (osobeno Amor i Double Vision sa bulama4.. ne me kefqt) super e pri teb tva, 4e RDto ti e prez lqtoto.. ama na6te sa vinovni, 4e i moq ne e togava Da, ideq e n Vito6a samo z prez denq, daje ima6e edna mn gotina polqna n Vito6a.. pred nqkakva hija "Momina Skala" mai be6e, tam e nqkvo qko i moje d vzemem edna torta i piene i ot tam d si vzemem qdene.. ama kak fantaziram ne e istina nqmam kusmet az.. i tva e.. ama 4estno kazano se svikva vs d vurvi n zle.. osobeno s na6te deto ne mi pozvolqvat ni6to.. no6to, v smisul diskoteki, partita, klubove.. ako ne stane taq godina, z dr-ta 6 gledam d gi ubedq.. ili po-to4no smao im kazvam kvo 6 pravq i nqma d imat pravo d vuzrazqvat, 6toto 6 sum ve4e pulnoletna oohhh.. kak iskam d doide tva vremee.. ama "dokato sum pod tehniq pokriv, trqbva d gi slu6am"

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    NqKuDe MeJdU AdA i RaIa
    Мнения
    794
    Цитирай Първоначално написано от SpAcE_LaDy
    Цитирай Първоначално написано от meri88
    Цитирай Първоначално написано от CooL^GirL^^^
    Аз винаги си празнувам рождения ден вкъщи. Преди години, когато наще не се махаха, пак си го празнувах. Не са ми правили проблем и не са стояли при нас. На дискотека според мен е тъпо. На заведение също. В крайна сметка се събирате да се видите, да се позабавлявате, а не да седнете да се наядете. Това с хижата наистина е добра идея. Според мен щом ставаш на 17, може би ще успееш с малко повече усилие да убедиш вашите да се махнат поне до към 12
    prava si..no kakto samata Ani kaza tehnite q darjat dosta izkuso...Naemaneto na apartament ne e nikak evtino pone dokolkoto az znam i posle alkohol,qdene i pro4ie .......Za restorant o6te po-tapo.Az vinagi go pravq v nas sabirame se 20-30 du6i i sme si v nas,roditelite mi izob6to ne mi pre4at ako iskat da sedqt v nas ako ne......
    Mn iskam n hija, ama.. imenno tva mi pre4i, 4e na6te edva li 6 pozvolqt.. a i 4estno kazano kolko li ot fr-tata mi 6 didat.. i9na4e n Vito6a.. lelee..
    meri88, gledam imeto mi znae6 ot saita li? ina4e pri teb va6te ne pre4at, ama pri men maika mi 100% 6 pre4i.. v smisul ne 4e 6 pre4i, ama kupona nqma d e gotin, ako znam, 4e maika mi e v susednata staq, o6te pove4e, 4e nali trqa d ima alkohol, za da se vdigne adrenalina.. ama maika mi d gleda piqni fizionomii.. ohh.. ne znam.. iskam d e ne6to qko, ama.. kato gledam mai.. ina4e super gotini idei mi dadohte.. 10x, sladur4eta!
    Mi ani nie se poznavame,ma aide......ot klasa na Desi i Daniela sam....ako naistina misli6 4e moje6 da ubedi6 roditelite ti pone do 12 da te pusnat 6e e dobre.Ina4e az ne vijdam naistina kak moje6 da si napravi6 qk rojden den pri polojenie 4e te sa mn striktni...Osven v nqkoi ot tvoite priqteli......ne vijdam drugo re6enie 4esno

  18. #18
    Супер фен Аватара на SpAcE_LaDy
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София // www.trancebg.com
    Мнения
    1 073
    Eiii, verno weee Leleeee.. mn sum zle.. e, dnes i bez tva e Pro6ka i az d te pomolq d mi prosti6
    Emi prava si, ama... tq brat4edka mi mi be6e predlojila d praznuvame v apartamenta n brat i, ama v posledno vreme ne e spomenavala ni6to i ne moga d i izcepq "Az 6 si praznuvam RDto v apartamenta n brat ti".. malko ne vurvi.. zatva mislq z alternativa, ama ne6to.. ne mi idva.. t.e. ve4e imam mn gotini idei, no z jalost kolkoto sa gotini, tolkova i neosu6testvimi.. mn se draznq n na6te.. ama kakto i d e

  19. #19
    abe 6to ne otidete da praznuvate v madonalds? ...bzk se a sega po sashtestvo-zna4i iska6 da si dale4 ot roditelite si,da si prekara6 qku i da ima alkohol?emi 6to ne zemete alkohol,kasetofon i qdene i ne otidete v nqkoi park edna moq fr taka si e praznuvala rd pak tq e ot sofiq..otiate v edin park s tvoite fr i gotoa rabotata..pak posle mokjete se porazhodite,da minete km nqkoq kra4ma ili pak na nqkoe kafe da sednete...ne e vajno mqstoto a kefa i tova s kogo si aide uspeh

  20. #20
    Супер фен Аватара на psycho_girl
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    остров, наречен Утопия
    Мнения
    1 218
    posledniq go praznuvah v nas, ina4ee i na kru4ma sum vodila priqteliteee, na vun e qko poprincip, subirat se pove4e hora na nqkoq polqnka
    v tvoq slu4ai kru4ma
    be careful what you wish for 'cause you just might get it

  21. #21

    4554

    ми аз от миналата година непразнувам РД .... станах много голем цели 14 годишнина и нема смисъл вече

  22. #22
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Аз не си го празнувам.

  23. #23
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468
    tazi godina si go praznuvah na ndk beshe golqm kupon ahahahahahha mnogo qko beshe na 20 stanah




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  24. #24
    Супер фен Аватара на brain_stew
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    [Мразим кифли ООД]
    Мнения
    2 293
    Има време до тогава, но сигурно ще съм в Търново, в култовата кръчма "Улицата"в компанията на вуйчо ми и още куп бесни метъли!
    Tell me ya lie on your bed of nails
    Tell me you're losing control
    Nightmares in ecstacy ya need
    A razorlike crown of thorns

  25. #25
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    Цитирай Първоначално написано от brain_stew
    Има време до тогава, но сигурно ще съм в Търново, в култовата кръчма "Улицата"в компанията на вуйчо ми и още куп бесни метъли!
    искам и азззззззз, не съм била в Улицата от половин годинааааааааа

    иначе последната година беше в нас РД-то ми, иначе в парк по-минала, предната в кръчма...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си