.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    In the bottom of heaven...
    Мнения
    692

    Името на един филм...

    От доста време търся заглавието на един филм... Бяхме го взели с една вече бивша приятелка доста отдавна от видеотека ама аз не обърнах внимание на заглавието, надявам се някой от вас да го е гледал...
    Става въпрос за хип-хоп танци или поне нещо такова... Значи имаше една балерина и едно момче, което танцува хип-хоп и те (не си спомням вече как) се събират и се упражняват за някво състезание във една порутена стая и съчетават хип-хоп-а с балет и накрая танцуват пред едно жури на няква черна сцена, абе беше нещо като Step up, ама без танцьорите отзад ... Предварително благодаря

  2. #2
    Guest
    Step Up se kazva.mnogo qk film.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    414
    dam step up sus pesni4kata na sean paul-give it up to me
    Никога не съжалявай за вчера,буди упорит днес,за да си щастлив утре

  4. #4

    Re: Името на един филм...

    Цитирай Първоначално написано от KpuCuTo0o
    абе беше нещо като Step up, ама без танцьорите отзад ... Предварително благодаря

    Не се сещам за филмчето,но просто искам да попитам, дали изобщо някой чете какво е написала авторката на темата?

  5. #5
    Guest
    AZ go imam vse o6te nqkade v kompa tva film4e...proverih kazva se ,,SAve the last dance''.Maika i na taq be6e po4inala i tq otide da jivee pri ba6ta si tam tragna s 1 4ernokoj i toi q u4e6e kak da tancuva hip-hop i tq se qvi na 1 baleten konkurs.MIslq 4e za tozi govori6 dano sam pomognala

  6. #6
    Guest

    Re: Името на един филм...

    Цитирай Първоначално написано от MusicIsTheKey
    Цитирай Първоначално написано от KpuCuTo0o
    абе беше нещо като Step up, ама без танцьорите отзад ... Предварително благодаря

    Не се сещам за филмчето,но просто искам да попитам, дали изобщо някой чете какво е написала авторката на темата?
    tq mai e iskala da kaje,4e stila e bil step up.

  7. #7
    Guest
    Точно.


    Постът ми се отнасяше за strawberry1988 и гостът,които не бяха прочели това и писаха,че филмът е "Step Up"

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    In the bottom of heaven...
    Мнения
    692
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    AZ go imam vse o6te nqkade v kompa tva film4e...proverih kazva se ,,SAve the last dance''.Maika i na taq be6e po4inala i tq otide da jivee pri ba6ta si tam tragna s 1 4ernokoj i toi q u4e6e kak da tancuva hip-hop i tq se qvi na 1 baleten konkurs.MIslq 4e za tozi govori6 dano sam pomognala
    Обичам Те!!!! Точно за това се разправя във филма... Мерси много Нямате си представа колко време търся името на филма

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си