.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Bez kasmet

  1. #1
    Nai-golemia karyk
    Guest

    Bez kasmet

    Za poreden pat se ubejdavam,4e niamam kasmet s tazi tapa menstruacia-na vsiako vajno sabitie v jivota mi triabva da sam v cikal.Utre mi predstoi mn vajen izpit i eto tazi ve4er "cafnah".Adski ot4aiana sam,za6toto znam,4e moia cikal e mn gaden.PLEASE,niakoi ako znae metodi za namaliane na te4enieto pone,plssss ot4aiana sam otvsiakade,MOLIA VI!6te probvam s Vitamin C,no ako niakoi znae i ne6to drugo da kazva. [-o<

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Витамин Цъ в големи количества,напрау смъртоносни (само леко да не се пристрастиш) и пий много течности \/

  3. #3
    Имаш ли болки? Защото ако имаш тогава е наистина гадно, ама Ношпа помага.
    Иначе до колкото знам не можеш да намалиш течението от-днес-за-утре. Чувала съм, че може с противозачатъчни, ама според мене не е идея тва..гадно е
    Просто си сменяй превръзката по-често и си вземи такива, по-дебели, които би трябвало да попиват повече.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Е за намаляване... може би Це-то помага, но не ми се е налагало да го използвам... абе взимай едни тампони и няма да имаш грижи. Ако пък ти е толкова обилно течението... тампон и ежедневна превръзка, за да не проспусне. Болката- знаеш предполагам как можеш да се справиш с нея... но тампоните са спасението. Благословен да е тоя, който ги е измислил!
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  5. #5
    Аватара на sharkybul
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Олимпико,Герена и разбира се - ст.Васил Левски
    Мнения
    407
    е тампани или превръзки няма ли да помогнат....или пак си е проблем...разсейване,притес нение....

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Цитирай Първоначално написано от sharkybul
    е тампани или превръзки няма ли да помогнат....или пак си е проблем...разсейване,притес нение....
    ех че си запознат .........

  7. #7
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Май витамин С-то го нямалява и аз така съм чувала.

  8. #8

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    400
    мда,както казаха витаминъ цъ помага май
    и на мен ми е така споко.. последнитe години когато съм на море все ми идва и е ми е мн shit

  9. #9
    Витамин С помага когато почваш да го вземеш преди седмица от цикъла ти. А ако е стане "SURPRIIIISE" в бъдеще пак..вземи Rutascorbin. за час намалява или..даже понякога спира.
    ми остана само да пишеш как ти е минало изпита..

  10. #10
    Аватара на sharkybul
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Олимпико,Герена и разбира се - ст.Васил Левски
    Мнения
    407
    Цитирай Първоначално написано от Mimka_sweet
    Цитирай Първоначално написано от sharkybul
    е тампани или превръзки няма ли да помогнат....или пак си е проблем...разсейване,притес нение....
    ех че си запознат .........
    искаше ми се да помогна

  11. #11
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Чувала съм само за витамин Ц...но пък после има последствия...
    Какъв е тоя цикъл..че чак толкова да се отчайваш?!

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    313
    Слагаш една нощтна превръзка, дълга 3 метра, пиеш 9 витамини и си готова

  13. #13
    Nai-golemia karyk
    Guest
    Mersi mnogo na vsi4ki za pomo6ta Izpita dnes mina-napolovina go vzeh A s menstruaciata niakak se spravih,ama mi be6e adski pritesneno.Mersi all

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си