.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Guest

    писмо в бутилка

    Нали знаете,кога се пуска писмо в бутила.Когато човек е загубен,самотен,когато иска помощ или поне малко надежда. Затова и аз решех да пусна моето писмо. Не живея близо до морето и не мога да го пусна там и затова реших да се пробрам така.
    Бях най-щастливия човек на света въпреки,че не бих казала,че винаги е имало повод да е така. Сега обае не съм.Загубих много,но най-вече усмивката си.Знам,че е временно,че всичко ще се оправи с времето,но точно в момента съм удавника,който има нужда от своята сламка,за която да се хване. Сега съм на своя самотен остров,вярно идват да ме виждат от време на време,но когато се стъмни и остана сама всички сенки стават страшни и започват да ме преслеват.
    Аз съм момиче само на 17 почти 18.Може би,когато прочетеш това писмо вече ще съм ги навършила(нали така става,намират писмото чак след много време).
    Ако някой иска да ми пише,да разбере повече за мен или каквото и да е,на вашите писма в бутилка ще отговарям на pismozamen@abv.bg .
    Просто имам нужда някой да дойде да ми прави компания на този загубен остров на който се намирам в последно време.

  2. #2
    а защо се чувстваш сама? ...нямаш ли близки, приятели...
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    О.С. , гр. Карнобат
    Мнения
    347
    А ... ако ни обясниш историята си може би бихме ти помогнали
    За да излизам с друг значи не си ме канил, за да лягам в леглото на друг значи в твоето ми е било студено, за да обичам друг значи не съм била обичанa!!! I lOVe YoU B...

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    da obqsni . za6to ve4e ne se usmihva6?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си