.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    342

    Харесва ли ви да ви снимат с камери по центъра на столицата?

    А бе хора, кефи ли ви че ви снимат постоянно с камери между Булбанк, ЦУМ и Цар Освободител? Мен специално мноо ме дразни щото примерно ако изляза с друго гадже и са се ме знаснели и някакси моя да разбере примерно. Или пък да видят наште че пуша или некви такива. Бе въобще на кво мнение сте за тая простотия на Бойко или който там я приложи?

    Живей живота си, както искаш, а не както другите искат.

  2. #2
    Знаеш ли колко му пука на бат` ти Бойко, с кого излизаш? И няма начин, другиято да разбере. А камерите възпират повечето крадци да крадат, защото ще бъдат заснети и после хванати. Естествено това значи, че те ще крадат на друго място, което може да бъде решено като се сложат камери и на другото място.
    бан по ип и профил
    заобикаляне на бан + нови нарушения

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    На луната
    Мнения
    368
    Не съм се замислял ама изобщо не ми пука кой ме снима а както каза мошно как другото гадже ще разбере (освен ако не е таен агент на S.W.A.T. )
    Skype: Gangsta_Zone91

    WwW.GangstaZone.Data.Bg


  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Няма усмивки тук, само човешки боклук..
    Мнения
    3 179
    Moля??
    Така стоят нещата,
    cилата определя правилата -
    Добре дошли на нашата забава,
    cамо силните оцеляват!



  5. #5
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Това пък точно твоя ще го види.Айде стига, тези неща не се показват на всеки жител на София.

  6. #6
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860

    Re: Харесва ли ви да ви снимат с камери по центъра на столиц

    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    А бе хора, кефи ли ви че ви снимат постоянно с камери между Булбанк, ЦУМ и Цар Освободител? Мен специално мноо ме дразни щото примерно ако изляза с друго гадже и са се ме знаснели и някакси моя да разбере примерно. Или пък да видят наште че пуша или некви такива. Бе въобще на кво мнение сте за тая простотия на Бойко или който там я приложи?

    Алоу, ти да не мислиш, че тези камери са ги сложили, за да следят какво правят навлизащите в пубертета гимназистки като теб ? Какво го интересува който и да е, имащ достъп до камерите, че излизаш с друго, по-възрастно гадже? Или пък, че се криеш от мама и тате, за да запалиш една цигара (ебати, явно пубертета при почти всички момичета и момчета протича еднакво - срещи с други гаджета и криене от мама и тати, за изпушване на един фас). Едва ли някой го вълнува това. Ти щом правиш неща, от които те е страх насред София, по-скоро се замисли да не те види някой познат, защото ако си мислиш, че София е голям град с голям център и вероятността да те види никой познат е илюзорна, то тогава си в сериозна грешка.
    Левски шампион але але!

  7. #7
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247

    Re: Харесва ли ви да ви снимат с камери по центъра на столиц

    Цитирай Първоначално написано от air_J
    Цитирай Първоначално написано от Trisha1991
    А бе хора, кефи ли ви че ви снимат постоянно с камери между Булбанк, ЦУМ и Цар Освободител? Мен специално мноо ме дразни щото примерно ако изляза с друго гадже и са се ме знаснели и някакси моя да разбере примерно. Или пък да видят наште че пуша или некви такива. Бе въобще на кво мнение сте за тая простотия на Бойко или който там я приложи?

    Алоу, ти да не мислиш, че тези камери са ги сложили, за да следят какво правят навлизащите в пубертета гимназистки като теб ? Какво го интересува който и да е, имащ достъп до камерите, че излизаш с друго, по-възрастно гадже? Или пък, че се криеш от мама и тате, за да запалиш една цигара (ебати, явно пубертета при почти всички момичета и момчета протича еднакво - срещи с други гаджета и криене от мама и тати, за изпушване на един фас). Едва ли някой го вълнува това. Ти щом правиш неща, от които те е страх насред София, по-скоро се замисли да не те види някой познат, защото ако си мислиш, че София е голям град с голям център и вероятността да те види никой познат е илюзорна, то тогава си в сериозна грешка.

    =D>
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  8. #8
    Супер фен Аватара на miminia
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    София
    Мнения
    2 075
    хахах не,то вече и в даскалото сложиха камери и от нищо не се притеснявам

  9. #9
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Че то камери навсякъде има. Като ти е проблем да не те видят ваще че пушиш или да не разбере гаджето че излизаш с още 5-6 - не излизаш на публични места. КОйто го е страх от мечки да не ходи в гората

  10. #10
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904

    Re: Харесва ли ви да ви снимат с камери по центъра на столиц

    И кво си мислиш? Снимат те там с камерите, по снимка на роговоцата ти, те
    индетифицират и после разпращат всичко, което са заснели на всички твои познати, просто ей така. Опитваш се да се набуташ са в някоя световна конспирация ли...Дори не знам от къде ги измисляте тия грандиозни тъпотии просто...

    Give me your best shot motherfucker!

  11. #11
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Ти руса ли си ?

  12. #12
    експлойтед...
    Guest
    абеее камери има от толкова много време...

    на Орлов мост сложиха камери сигурно преди година... колко пъти сме се снимали с приятели там и още никой не е дошъл да ми задава тъпи въпроси...

    бтв това, което се снима с тези камери е конфиденциално и не може сульо и пульо да гледат...

  13. #13
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Това не ми пречи. Аз съм просто поредният минувач. Мен лично много ме дразнят тея от ТВ предаванията или анкетьорите. Идват, задават глупави въпроси, снимат. Ехх много се дразня на това.

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    VCHC
    Мнения
    1 167
    Цитирай Първоначално написано от priti_kiti
    Moля??
    внимавай с кой минаваш покрай "Булбанк, ЦУМ и Цар Освободител"
    ще наблюдавам

    Към авторката: По кой канала и в колко часа излъчват записи и пряка картина от местата.. =D>

  15. #15
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Темата е толкова глупава, че ще я затворя.

    Камерите са за да ловят селяците шофьори, грабежи и други нередности, да упражняват вещите лица мониторинг на обстановката и т.н., не да те гледат дали пафкаш или кръшкаш. Аман.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си