.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Гостт
    Guest

    Как да разнообразим връзката си?

    Момичета дайте идеи как да разнообразим връзката си.. защото имам чувството, че при мене стана дооста скучно. Дайте идейки

  2. #2
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    ходете на различни места от тези, които по принцип посещавате; прави за нея малки жестове като това да откъснеш някое цвете от крайпътната градинка (); обграждай я с цялото си внимание и непрекъснато й напомняй не с думи, а с действия колко много я обичаш...

  3. #3
    Правете неща които не сте правили никога....

  4. #4
    Ми значи разнообразяване на връзката не винаги означава да отидете на място на което не сте били , защото не винаги особено в по малките градове няма голямо разнообразие..Но можете да правите неща различни от тези които са типични за 1 връзка(прегръдки,целувки,с кс,романтична вечеря и т.н..) Опитваите да се забавлявате и по по различен , по детски и непринуден начин.Примерно с моя приятел доста често си готвим,редим пъзели,рисуваме си картинки(съвсем детски неща),ходим на фитнес,играем карти,волейбол,баскетбол,ш х,дори ''не се сърди човече'' хаха също така ходим понякога на сладкарница или пицария,разглеждаме снимки,пазаруваме заедно и още много подобни и разнообразни неща.Като цяло се забавляваме заедно и почти никога не скучаем

  5. #5
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Цитирай Първоначално написано от Anabella
    Ми значи разнообразяване на връзката не винаги означава да отидете на място на което не сте били , защото не винаги особено в по малките градове няма голямо разнообразие..Но можете да правите неща различни от тези които са типични за 1 връзка(прегръдки,целувки,с кс,романтична вечеря и т.н..) Опитваите да се забавлявате и по по различен , по детски и непринуден начин.Примерно с моя приятел доста често си готвим,редим пъзели,рисуваме си картинки(съвсем детски неща),ходим на фитнес,играем карти,волейбол,баскетбол,ш х,дори ''не се сърди човече'' хаха също така ходим понякога на сладкарница или пицария,разглеждаме снимки,пазаруваме заедно и още много подобни и разнообразни неща.Като цяло се забавляваме заедно и почти никога не скучаем
    Абсолютно съгласна.Хах, и ние играем карти.

  6. #6
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Цитирай Първоначално написано от Anabella
    Ми значи разнообразяване на връзката не винаги означава да отидете на място на което не сте били , защото не винаги особено в по малките градове няма голямо разнообразие..Но можете да правите неща различни от тези които са типични за 1 връзка(прегръдки,целувки,с кс,романтична вечеря и т.н..) Опитваите да се забавлявате и по по различен , по детски и непринуден начин.Примерно с моя приятел доста често си готвим,редим пъзели,рисуваме си картинки(съвсем детски неща),ходим на фитнес,играем карти,волейбол,баскетбол,ш х,дори ''не се сърди човече'' хаха също така ходим понякога на сладкарница или пицария,разглеждаме снимки,пазаруваме заедно и още много подобни и разнообразни неща.Като цяло се забавляваме заедно и почти никога не скучаем
    Абсолютно съгласна.Хах, и ние играем карти.

    Да,това поне за нас освен разнообразяване на връзката са и начини да се сближаваме още повече

  7. #7
    Това по горе бях пак аз ама забравих да се логна

  8. #8
    ........
    Guest
    много ми харесаха всички неща който сте изброили но моя проблем е малко по сложен значи със приятелката ми в момента не сме в един и същи град но за нищо на света не искам да я губя а осещам от време на време как почва малко по малко да и омръзва постоянните разговори. моля ви давайте идей как мога да разнообразя нещата/ оо подчертавам че съм момче :P

  9. #9
    Мега фен Аватара на bungle
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    при чичо Страх
    Мнения
    4 247
    Прати и букет по куриер без специален повод.
    I am the lover in your bed and i control you
    I am the sex that you provide and i control you
    I am the hate you try to hide and i control you
    I take you where you want to go
    I give you all you need to know
    I drag you down i use you up

  10. #10
    .....
    Guest
    много мерси за идеята...а нещо друго за всеки случай :P

  11. #11
    Аватара на Iv4eTy
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Там, където е сърцето...
    Мнения
    1 569
    Изпрати и необичаен sms, нещо което искаш да и кажеш, но досега не си.
    Прати и подарък или нещо такова. Ако имаш възможност отиди до града в който е тя...изненадай я!
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true... Follow me and I'll take you there..

  12. #12
    От кога не си я водил на вечеря със свещи примерно, или на някое тихо и спокойно кътче? Действай предполагам не си за първи път с момиче. Само недейте едно и също да правите секи ден, то може ма айде поне да е през ден

  13. #13
    Благодаря на всички за съветите и аз имам нужда от разнообразие . . [/b]

  14. #14
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Правете това, което искате. Какво по-добро?
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си