.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    Guest

    Пренисталация на Windows

    Значи сега искам да си преинсталирам Windows-а и се чудя дали да не си изтегля сега има някаква нова версия ли,не знам казва се Microsoft.Windows.XP.Professional.Corporate.SP2.In tegrated.February.2007-ETH0.Понеже искам да изполвам Windows-а за игри (основно Counter-strike) и се чудя дали би бил хубав този Windows.Също така искам да попитам какви драйвери да си инсталирам на моята АтиРадеон 9600 Про.Ако някои има линк за драйвери за тази видео карта,много моля да даде линк.

  2. #2
    Драйвери http://ati.amd.com/support/drivers/xp/radeonx-xp.html

    Този windows е със последните упдати на февруари,ще трябва да си инсталираш и драйвери за звука...Дъното и разни такива работи това може да стане със програмата Everest има я във всички тракети.. тя ти показва моделя на дъното и на звуковата карта и има директен лик към нужните драйвери..Най-добре ще ти върви на оригинален windows поне на мене така ми направи впечетление


  3. #3
    Скоро говорих с един познат, че е имал проблем с този релийз на уиндоус - не е буутващ. За драйвери, като сте взели пц-то трябва да са ви дали дискове на тях има драйвери, ако не - както каза колегата с еверест.
    Пристрастен съм към секса.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си