.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    pfff
    Guest

    Moderated: Имам бузки. Как да отслабна?

    imam buzki(dosta golemi4ki) na 15 sam ;(( kajete mi kakvo da napravq..kak da otslabnaa/? chuvstvam se mn zleee daite mi savet molq vi se ;(( kak da otslabna po liceto??

    Moderated by ^npocTo^a3^f^
    7 точка от правилника!

  2. #2

    ..

    Kato namalish kg i v lice shte otslabnesh,i az kato malka bqh pulnichka i kato pootslabnah veche nqmam.
    Dori da iskam az nemoga da buda Angel.....

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638
    бягай
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    665
    пробвай с диета на зеленчуци и плодове или разделно хранене..смисъл без хляб

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638
    абе ти всъщност да не тежиш повечко?
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Аз пък въобще не тежа повечко,просто си имам бузки,които безкрайно много обичам Имам чувството,че без тях ще изглеждам ужасно А и да вярно е,че ако отслабнеш като цяло и в лицето се торазява,но ако ти е заложено да си имаш бузи,пак ще си имаш поне малко-това е положението
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  7. #7

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    koi ti kaza 4e mom4etata ne haresvat buzkite moje v tva da ti e 4ara vse pak tvoi sa si ne si gi otkradnala gordei se s tqh

  8. #8
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Oh az kato malka imah buzki , ama brat mi mn obichashe da gi machka i tormozi i te izcheznaha ... sega gi nqma i toi se mrunka che trqbwa sum po pufkawa ama ...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075

    Re: ..

    [quote="ani_sweet"]Kato namalish kg i v lice shte otslabnesh[quote]съгласна съм
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  10. #10
    Ами като отслабнеш.Но може би точно в тях ти е чара!
    OuT Of My LiFe,OuT Of My MiNd!OuT Of ThE TeArS ThAt We CaN't DeNy,We NeEd To SwAlLoW AlL OuR PrIdE AnD LeAvE ThIs MeSs BeHiNd...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си