.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210

    проблем с ноктите

    Абе хора от известно време(от една седмица някъде) ми се лющи горния слой на ноктите на ръцете и сега са ми грапави и на бели петна.От какво може да е? Дали са гъбички или и аз не знам какво
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  2. #2
    Голям фен Аватара на Alex_f
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    PLEVEN
    Мнения
    546
    az mislq,4e lu6teneto se polu4ava ot studenoto vreme i lipsata na vitamini.sega prez zimata organizma otslabva,trqbva da qde6 pove4e plodovev kozmeti4nite magazini ima dosta produkti,s koito moje6 da si poddraja6 noktite prez studenite dni.dori i da nqma6 lak,nanasqi zazdravitel.
    Приятелят е човекът,с когото можеш да споделиш радостта от тъгата!!!

  3. #3
    също можеш да си купиш кремчето Maxi Strong Nail Balm мажеш по ноктите и оставяш да попие.Можеш да го намериш е аптеките
    Да пушиш е вредно. Да пиеш е лошо, но да умреш здрав е гадно!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Това се получава при липса на витамини. Най-добре е вместо да даваш пари за кремове и лакове е да отидеш и да си купиш плодове и зелечуци и да ги ядеш сурови.

  5. #5
    Не че плодовете и зеленчуците не са полезни но докато витаминте подобрят ноктите ти доста време ще мине а с кремчето от 4-5 намазвания се виждат видимо добър резолтат.Така че си набавай витамини за да не се получава и друг път така с ноктите ти!
    Да пушиш е вредно. Да пиеш е лошо, но да умреш здрав е гадно!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Veliko Tyrnovo
    Мнения
    504
    Цитирай Първоначално написано от no^name
    Не че плодовете и зеленчуците не са полезни но докато витаминте подобрят ноктите ти доста време ще мине а с кремчето от 4-5 намазвания се виждат видимо добър резолтат.Така че си набавай витамини за да не се получава и друг път така с ноктите ти!
    Права си така че... май ще трябва и двете да правиш няя друг начин

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Lost In Dying World
    Мнения
    510
    Липса на витамин C и Ca, ниско наличие на гемоглобин може би също. Приемай малко повече сокове, зеленчуци и такива храни по богати на витамини. Или има едно Centrum (комбинация от витамини), пиеш сутрин по едно на ден!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си