.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    365

    За теб, любов

    Седя си и чета разни постове за секс, страст и т.н. и се замислям "А има ли любов?". Дали хората все още спазват тази "банална" традиция да спиш с човека, който истински обичаш? И дали в хората все още гори тази романтика, изтъркана по сълзливите филми?
    Всеки ден се сблъсквам със суровото ежедневие, което сполита всички нас и все повече чувствам, че света се променя и аз със него. Имам много познати, които правят секс само за самото платоническо задоволяване и се чудя дали това е правилно?

    Как мислите вие - има ли истинска любов и вярвате ли, че тя ще сполети и вас?
    It's not the age that matters - it's the life in your years...

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262

    ..

    Естествено че има любов и тези, които правят само чист секс, без грам ласка и без грам ЛЮБОВ, не изживяват нищо повече от 2 кучета чифтосващи се на улицата.. Жалко е, но е факт.. Много е приятно
    "любенето", чустваш се добре, сигурно ти е, изпълва те нежност, отпуснат си, чувстеаш се наистина удолетворен
    КОгато правиш любов, си щастлив и нищо не може да ти се опре.
    Тези които не я правят просто губят

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    В сърцето на MG-X-Power {}
    Мнения
    395
    Аз мисля че има ! Мен така ме връхлетя чееее.......
    Pobre diabla se dice que se te a visto por la calle vagando , llorando por un hombre que no vale un centavo , pobre diabla llora por un pobre diabla !

    Обичам те мило {}{P}{}

  4. #4
    Голям фен Аватара на Insatiable
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Somewhere... ;)
    Мнения
    710
    И аз вярвам, че има истинска любов и съм на принципа "да спиш с човека, който истински обичаш"
    >>> House Music <<<

  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    София
    Мнения
    262

    hjah

    Брех то имало мозък в главите на българите ;)) браво

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    City of Providence,Brown university
    Мнения
    674
    sled tva koeto prejivqh nemoga da kaja 4e nqma...ama....
    Няколко минути не си казахме нито дума.Само сърцата ни разговаряха.

    Alliance binds us..
    > Best song ever!

  7. #7
    Драми,драми,драми..
    100% me. Sorry!

    I can't remember how this got started,
    But I can tell you exactly how it will end. (:

    Свърталище на Луди

  8. #8
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Тази тема е толкова позната за мен . Ежедневие ми е да мисля над нея . Била съм влюбена , сигурна съм , че има любов . Първият ми път беше от любов . Искрено вярвам в това , че някога ще бъда отново толкова силно обичана . И наистина ме боли да слушам само за това кой кого бил пр*снал , кой на кого д*хал , кой какви ц*ци има , но това е реалността . Сега съм на 17 години и усещам нещата толкова остро , всички около мен ги тресе хормона , всичко се свежда до секс , до едно чисто и просто блъскане , в което не влагаш нищо от себе си . Сексът без чувства е само гимнастика .. но повечето от нас го практикуват . И си признавам , че ако другите не бяха такива , ако не бях заобиколена само от същества , които говорят за едно и също всяка секунда - само за едното е*ане , аз нямаше да съм такава. Понякога се улавям , че разсъждавам толкова просташки колкото и другите и се ядосвам на себе си . Аз толкова принадлежа на тази среда , мъчейки се да се премахна от нея .. но това е положението . Не искам да се примиря .. но дори и аз , която за себе си осъзнавам , че сексът , в който няма никаква обич , го правя .. наистина съжалявам за това , но когато нямам до себе си човек , който мога да обичам .. аз го правя . И ставам точно като тези , които оплювам - такава , която се натиска и спи с някого само , за да е спала с някого .

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    ThePainIsReaL даде много добро мнение по темата.Ами, наистина реалността е такава, че тийнейджърите(а и не само те), много от тях търсят само секса, като не влагат никакви чувства.Аз искам да го правя само с човек, който обичам.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Има
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  11. #11
    Имаше време, в което си мислех, че има любов. Ама вече не съм толкова убедена, даже хич.. Любов има за някой хора, които наистина са я срещнали Дано и аз някой ден да съм сред тях...
    Наркотиците ти дават всичко, което искаш и ти взимат всичко, от което имаш нужда.

  12. #12
    Супер фен Аватара на kobrichka
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    ...Ада....
    Мнения
    1 883
    Не знам дали има любов,6но силно се надявам да има такава.мисля че има защото имам приятели които наистина са срещнали любовта и са мн щастливи.Силно се надявам някога и мен да
    ме сполети.И трябва да вярваме че съществува любовта иначе живота няма да има смисъл.
    Всичко има край,след като е имало начало...Само споменът остава вечен,само той идва,когато всичко друго вече си е отишло...

  13. #13
    Може да звуча като голяма романтичка, но вярвам, че любовта съществува. Има я и когато е споделена е красива и чиста. За мен да бъдеш с един човек не е просто секс, а доказателство за чувствата. Това не е просто задоволяване на физическите, но и на духовните нужди, това е близост и доближаване до другия. Лично аз никога не бих била с човек, който не обичам само заради секса. Никога не съм си представяла да го правя без любов. Вярвам в романтиката и се опитвам да не я забравям в сивото ежедневие.
    Не искам да повярвам, че все по-малко хора вярват в любовта и са забравили да бъдат романтични. Не искам да вярвам, че двама човека са заедно само, за да задоволят физическите си нужди.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  14. #14
    Повече от фен Аватара на EvilBrunette
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    In the clowds
    Мнения
    417
    Трудно ми е да кажа дали има любов... Това е въпрос, който самата аз си задавам и на който все още търся отговор. В момента си падам ужасно много по едно момче, но дали това е любов - не мога да кажа... Отчайвам се като виждам какво разбират под понятието "любов" наборите ми. Не мога да разбера как може да ходиш с някой един месец и да установиш, че е мъжът на живота ти. Блъскам си главата и не мога да разбера също защо всички говорят постоянно за секс. Както се изразиха по-нагоре - свирки, е*ане и т.н.Имам чувството, че вместо към по-добро, поколението ни деградира, колкото и да не ми се иска да го казвам. Скоро май няма да се открояваме по нищо от животините.
    I was born to live into a world that doesn't care...
    http://eventful.com/demand/D0-001-000246207-2
    Дайте глас за HIM в България.
    http://chocosville.myminicity.com/

  15. #15
    Shmatko
    Guest
    Аз пък си забраних да обичам.

  16. #16
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    преди да, вече - не!

  17. #17
    Голям фен Аватара на S_L_A_D_U_R_K_A
    Регистриран на
    Mar 2005
    Град
    Пловдив
    Мнения
    714
    Цитирай Първоначално написано от Insatiable
    И аз вярвам, че има истинска любов и съм на принципа "да спиш с човека, който истински обичаш"
    ] Да, именно и аз така, но този човек , който наистина обичаш му е само за едното е..не и иска от първата среща е многоо тъпо, но вече започна често да ми се случва
    Жената цъфти, ако някой вехне по нея!

  18. #18
    Guest
    Според мене любовта какво и всички други хубави неща са на изчезване Когато имаш нещо хубаво ти неосъзнаваш колко държиш на него докато него загубиш. И то тва е абсолютно вярно за деградиращото общество .. повечето ся си изкарват кефа .. и после кво ... х*й .. а тия дето ся се опитват да направят нещо смислено за бъдещия си живот биват оплювани и отхвърляни от другите ..
    НО ако си красив и имаш хубаво тяло няма закво да се притесняваш ( aз несъм красив и нямам хубаво тяло затва се притесняжам )
    щото красивите навсякаде ги приемат ... Просто така е изградено обществото ни

  19. #19
    Guest
    Аз се чувствам много гадно щото съм вече пълнолетен , дося несъм имал приятелна и несъм се целувал , и съм изпуснал супер много и ми е много много много мъчно за тия години дося дето нищо несъм правил, но аз жъвея с нагласата че има още време и можеби шсе оправя , а то време няма

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Цитирай Първоначално написано от Shmatko
    Аз пък си забраних да обичам.
    А аз ще последвам твоя пример

  21. #21

    Re: За теб, любов

    Цитирай Първоначално написано от fulldelight
    Седя си и чета разни постове за секс, страст и т.н. и се замислям "А има ли любов?". Дали хората все още спазват тази "банална" традиция да спиш с човека, който истински обичаш? И дали в хората все още гори тази романтика, изтъркана по сълзливите филми?
    Всеки ден се сблъсквам със суровото ежедневие, което сполита всички нас и все повече чувствам, че света се променя и аз със него. Имам много познати, които правят секс само за самото платоническо задоволяване и се чудя дали това е правилно?
    Както го чувстваш така е правилно...

  22. #22

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    spored men ima lubov,no 4ak puk takiva melodrami kato po filmite....vseki pokazva lubovta si po razli4en na4in

  23. #23

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    321
    --------------------------------------------------------------------------------

    Shmatko написа:
    Аз пък си забраних да обичам.
    А аз ще последвам твоя пример
    _________________

    и аз се присъединявам отдавна съм си забранила
    Обичам банкнотите да са с 4 нули,oбичам всичко лъскаво и скъпо,чу ли?Обичам дори когато ти ме мразиш,oбичам защото после пак в краката ми ще лазиш!Обичам да те гледам нагло в очите,oбичам когато за мене харчиш си парите!

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    PloVdiV,MaiNiTe :PpP~
    Мнения
    342
    Istinska lubov ima stiga da vqrvash 4e shte q otkriesh...az li4no sam mnoooogo protiv sexa samo za zadovolqvane!!!
    SiCk Of CryinG...TiReD Of TryIng..Yeah..I'm SMilinG But InSiDe I'm DyinG...

  25. #25
    [color=indigo]Темата е уникална сама със себе си ,,,, Любов ,,,, какво е любовта .... Хора които се обичат, хора които дават всичко от себе си един за друг ,,, да любовта съществува! Защо ли ? Защото едно е да имаш отношения дори и сексуални с някой към когото нямаш чувства и си решил,че просто един секс ще ти достави удоволствие и ще те освободи малко от напрежението,... а съвсем друго е когато имаш чувства и те са споделени когато хората не изпитват просто една превързаност или единя да дава всичко от себе си а другия да го прави като по задължение,,,,,любовта е нещо което разбираш и започваш да усещаш след определен период от време или когато загубиш човека когото само си смятал, че обичаш ....
    Различно е когато правиш нещо с любов към другия и съвсем различно когато не е ...
    А относно въпроса само ако обичаш ли трябва да си легнеш с някой.....
    Аз не бих легнала с човек към когато нямам чувства не бих го целунала дори .....
    Любовта е нещо което се намира трудно , но все в един етап от живота ни идва и ние и се радваме или тя ни наранява жестоко [/
    color]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си