.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Искам да отслабна

    Моля ви кажете някаква диета с която мога да отслабна бързо отчаяна съм тежа 63 кг и моля като напишете диетата кажете горе долу за колко време колко кг се свалят
    Obicham te milo !!!

  2. #2

    Re: Искам да отслабна

    Цитирай Първоначално написано от Posh
    Моля ви кажете някаква диета с която мога да отслабна бързо отчаяна съм тежа 63 кг и моля като напишете диетата кажете горе долу за колко време колко кг се свалят
    A колко си висока?
    влез във google.bg , пишеш диети темите са много
    Приятелската обич казва:

    "Ако някога се нуждаеш от нещо,

    аз ще съм тук"

    Истинската любов казва:

    " Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"

    - Jimi Hollemans -

  3. #3
    1 и 60 съм висока
    Obicham te milo !!!

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    ем примерно:1 кафе,много вода(поне 2л),салата...това на ден..и много движение..за около 1 месец ще има резултат видим
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    omg mislq 4e mi pisva 6te vzema d anapi6a edna osnovna tema po tozi vupros! ta zna4i s dieti samo ne stava za kratko vreme ..... ako trqbva da zvu4a po obeditelno 6te ti kaja principa na otslabvaneto kuv e.... trqbva da priema6 na den po malko kalorii ot kolkoto habi6 ... t.e. samo s dieta ne stava ti po4ti nqma da qde6 (kvito sa pove4eto tup idieti) i 6te si murda6 guza ot vas do daskalo ako ne hodi6 s avtobus ili taksi i tva 6te ti e fizi4eskata deinost ako si misli6 4e s drugo se gorqt kalorii (ot tipa mozu4na deinost i tem podobni gluposti emi gre6i6 tva sa ni6taoni koli4estva ) za edno sravnitelno burzo i sigurno otslabvane ti trqbva pravilen rejim na hranene i seriozno natovarvane fizi4esko ! bilo to fitnes ili bqgane

    skype: lucifer___

  6. #6
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ходи на фитнес, не може да няма ефект.

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    ем примерно:1 кафе,много вода(поне 2л),салата...това на ден..и много движение..за около 1 месец ще има резултат видим
    ooo milo ne dei taka da ne iska6 da q ybie6 tova si e smurtonosno taka ako napravi ima riskove za 100000000n ne6ta primeri sa : otslabvane na imunata za6tita(t.e. mo iq gutne ne6to dosta tejko) ama ak odori izkliu4im bolestite ako e pove4ko kila i svali a tq nqma kak da ne svali ako qde taka zn li s kvi strii 6te se sdobie osobenn obez priem na vitamini..... ili p oto4no b6 b12 ot mesni produkti koito sa vajni za elasti4nostta na kojata

    skype: lucifer___

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Цитирай Първоначално написано от [Lucifer
    ]
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    ем примерно:1 кафе,много вода(поне 2л),салата...това на ден..и много движение..за около 1 месец ще има резултат видим
    ooo milo ne dei taka da ne iska6 da q ybie6 tova si e smurtonosno taka ako napravi ima riskove za 100000000n ne6ta primeri sa : otslabvane na imunata za6tita(t.e. mo iq gutne ne6to dosta tejko) ama ak odori izkliu4im bolestite ako e pove4ko kila i svali a tq nqma kak da ne svali ako qde taka zn li s kvi strii 6te se sdobie osobenn obez priem na vitamini..... ili p oto4no b6 b12 ot mesni produkti koito sa vajni za elasti4nostta na kojata
    Ем слънце аз това ям ама резултат никаф!Хах..а и не съм умряла
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    1 салатка и 1 кафе на ден Вие сте мръднали...няма лошо в салатата (напротив),но все пак не е достатъчна.Плодове и зеленчуци помагат съгласна съм,но месото също трябва да е включено.Примерно една пилешка пържола съдържа малко калории,не е мазна,вкусна е и засища Рибата по същия начин.Плюс това е вредно да се изключат напълно основни неща като ориз и картофи...те могат да се намалят до минимум,но поне веднъж седмично трябва да се приемат.И спорт Било то фитнес или бягане (както казаха) или някакви упражнения вкъщи (има филмчета из нет-а за домашни тренировки...),абе такива работи.Но това,което Lorraine прави не бих казала,че е полезно
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    strange__ ,може ли да сложиш линкчета към такива упражнения(ако е удобно де.. ),мисля че ще е дуре все пак доста хора искат да смъкнат някое др килце
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  11. #11

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Pink Paradise
    Мнения
    333
    Движение му е майката... + ограничаване с храната...
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Lorraine,заповядай Избери си едно от всичките и започвай
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    ъм..аз обаче не виждам къде тряа да цъкна
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    1 187
    Така де...
    http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
    Вейка съм,извинявам се
    "Това,което не ме убива,ме прави по-силен"-Фридрих Ницше


  15. #15
    Guest
    Аз пък направих "Безвъглехидратната диета на Рене Зелуегер".Повярвайте!Има ефект!За 24 дена свалих 10 кила,ама после ако не продължиш с разделно храненене поне за 2 месеца няма да има смисъл. [/b]

  16. #16
    Това съм аз.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си