.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: tova normalno li e

  1. #1
    Guest

    tova normalno li e

    zdraveite,az sam momi4e na 13 gotini,oba4e se darja kato sa6tinsko mom4e.pravq beli sled beli,liubimoto mi zanimanie sa prostotiite,obi4am barzite skorosti,hubavite koli,bira,futbol,pistoleti.abe pravq si4ko tipi4no za edno mom4e.vednaj se napih jestoko,vseki den v daskalo nabivam po nqkoe mom4e det me drazni,a i mnogo mrazq momi4etata v daskalo kato se saberat i kato po4nat da si govorqt za manikiuri,pri4eski i t.n.,az zatova ot 1 klas hodq se pri mom4etata 6tot pri tqh e po qko.dori vednaj nqkva kato gledala na maika mi na kafe si pomislila 4e az sam mom4e,6tot sam bila mnogo palava.opitvala sam se da ne se darja pove4e taka,no nai mnogo se sam se zadarjala bez prostotii i ligav6tini oklo 1 4as.vinagi obe6tavam na maika mi 4e nqma da praq taka ama ko da napraq ot vatre mi idva.ne edin pat sa me nakazvali v daskalo.i iskam da vi popitam tova normalno li e za edno 13 godi6no momi4e???

    P.S.sory za romana

  2. #2
    Супер фен Аватара на In4iTu_
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 661
    Ами не, не е нормално да си на 13 и да се интрересуваш от пистолети , за футбола - добре, но пък за другите неща..не си ли малко малка за тях Не всички момичета говорят само за маникюри. Намери подходяща за теб среда и всичко ще е наред..
    The journey never ends.
    Love is like the wind. You can't see it but you can always feel it!
    Take a risk. Dare to move. Love is a leap of faith.

  3. #3
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Съветвам те освен от пистолети, да се позаинтересуваш от нещо друго...Учение, спорт, нещо, което да развива интелекта ти най - добре. За дивотии пак ще има време... Няма лошо да предпочиташ компанията на момчетата, но това не значи, че трябва да заклеймяваш женското! Все пак не забравяй, че то живее и в теб!
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  4. #4
    отрежи си ръката.. или още по-добре - самоубий се !

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    ми ненормално е, ама ко да прайм
    ше си ненормална и толкоз

  6. #6
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Не е нормално. Може обаче да станеш лесбийка.

  7. #7
    Супер фен Аватара на radito
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 517
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladuranka
    Не е нормално. Може обаче да станеш лесбийка.
    хаха!няма лощо!
    Let The BEAT Control Your Body

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    575
    Ами според мен не е толкова ненормално-колко момичета пият бира..тва за пистолетите не е мн нормално...иначе кво лошо има футбола?И тва че ходиш при момчетата-явно са ти по-симптаични а и имаш теми на разговор!Обаче ако се обличаш мъжки..тва вече е друг въпрос

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Ловеч, Бедрок, А Плейс Колд Холм
    Мнения
    661
    Абе и аз бях така само че до 10-11 год. възраст някъде...спокойно като пораснеш още малко и ще се оправиш...

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    v 9-ta gluha
    Мнения
    846
    Абе нищо ти няма спокич А пък някои какво се стряскат от пистолетите? К'во лошо ли е ако и е кеф да ходи на стрелбището и да си стреля? Да не е тръгнала да убива все пак ..

  11. #11

    :P

    kato mine6 puberteta 6te se oprai6

  12. #12

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    400
    и аз права простотий за забавление ,но тва не ме прави момче..
    и коли обичам ....и футбол не отказвам понякога... пищаци не ме влекат обаче

    иии... все пак съм си най-нормална мома
    така че relax...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    отрежи си ръката.. или още по-добре - самоубий се !
    с пистолет

  14. #14
    Да обобщим: `лопа ти дъската!
    Red Label || www.BGAuthor.NET - Нека света види Вашите стихове и разкази!

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    Цитирай Първоначално написано от bboy_bunker
    отрежи си ръката.. или още по-добре - самоубий се !
    грубо..

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    MarSsS....е хуу де...БуРгАСсС де
    Мнения
    613
    Гергана(Геша) от моя клас е същата работа....но не се притиснява особенно де.....ония ден се биха с една друга и Геша я охапа и после се налижи на тфа др моми4е да му целят там ръката там дето беше ухапаното
    Admin-Coki:
    неподходящ размер на снимка в подпис
    / широчина/.

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: tova normalno li e

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    zdraveite,az sam momi4e na 13 gotini,oba4e se darja kato sa6tinsko mom4e.pravq beli sled beli,liubimoto mi zanimanie sa prostotiite,obi4am barzite skorosti,hubavite koli,bira,futbol,pistoleti.abe pravq si4ko tipi4no za edno mom4e.vednaj se napih jestoko,vseki den v daskalo nabivam po nqkoe mom4e det me drazni,a i mnogo mrazq momi4etata v daskalo kato se saberat i kato po4nat da si govorqt za manikiuri,pri4eski i t.n.,az zatova ot 1 klas hodq se pri mom4etata 6tot pri tqh e po qko.dori vednaj nqkva kato gledala na maika mi na kafe si pomislila 4e az sam mom4e,6tot sam bila mnogo palava.opitvala sam se da ne se darja pove4e taka,no nai mnogo se sam se zadarjala bez prostotii i ligav6tini oklo 1 4as.vinagi obe6tavam na maika mi 4e nqma da praq taka ama ko da napraq ot vatre mi idva.ne edin pat sa me nakazvali v daskalo.i iskam da vi popitam tova normalno li e za edno 13 godi6no momi4e???

    P.S.sory za romana
    Мъжкарана.

    Нормално е.

  18. #18
    Супер фен Аватара на AnIcHkAtA
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 385
    Spored men tva 6e se opravi 6toto imah edna fr i tq be6e taka ama mina vreme i sa si e nogo gotina macka.Ne boi se si4ko 6e mine!
    Не си до мен да видиш плача ли, целувките за други харча ли.Няма начин да знаеш, че сърцето ми цялото е пълно с теб.
    И вечер спя до телефона си, но лъжа пак с колко лягам си.Не, не искам да знаеш, че в леглото ми само тишината лежи...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си