.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Как става номера???

    http://www.mistralbg.com/Temp/digita...freakness.html

    Какво по-дяволите става тук. Цял ден мисля над това и не мога да разбера как познава
    Искам да чуя вашето мнение

  2. #2
    Guest
    abe bqha go obqsnili nqkude i otgovora be6e mnogo rost oba4e go zabravih.Kato ne go znae6 oba4e e qko

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Цитирай Първоначално написано от Pti4i grip
    Виж вторичния диагонал. Всички числа, които могат да се получат с тази формула, са предварително обозначени със символа, който ще се появи после.
    А?! Я по-подробно плийз.


  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Pti4i grip
    Виж вторичния диагонал. Всички числа, които могат да се получат с тази формула, са предварително обозначени със символа, който ще се появи после.
    или по лесно казано ще се появи символът в най долния ляв ъгъл

  5. #5
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Сборът от цифрите на крайното число, което се получава е 9 винаги. Дори и да си помислиш 54 както е дадено в примера и съответно се получава 45 и натиснеш, ще ти се появи символът отгварящ и на 63 и на 27
    Тоест числата кратни на девет са с един и същи знак.

    При едноцифрените съответно се получава 0 и гледаш в долния десен ъгъл и там е знакът, който винаги би се появил каквото и число да си си намислил

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    In The Paradise City, Where The Grass Is Green And The Girls Are Pretty
    Мнения
    1 163
    Цитирай Първоначално написано от shadow4e
    Сборът от цифрите на крайното число, което се получава е 9 винаги. Дори и да си помислиш 54 както е дадено в примера и съответно се получава 45 и натиснеш, ще ти се появи символът отгварящ и на 63 и на 27
    Тоест числата кратни на девет са с един и същи знак.

    При едноцифрените съответно се получава 0 и гледаш в долния десен ъгъл и там е знакът, който винаги би се появил каквото и число да си си намислил

    Дамз, 81, 72, 63, 54, 45, 36, 27, 18 и 0. Сички се делят на 9 и сички са с еднакакъв символ. Просто ти, което и число да избереш, ще ти се получи някое от тези. Винаги.
    Слагат и някакви числа, които не могат да се получат, със същия символ.

    "It's not a matter of winning or losing. I would like to give back this pain. It doesn't have to be my burden anymore."
    Erin Everly

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    680
    Олее зацепих \/ То на всичките числа които може да се получат е една и съща буква

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    714
    Мда, разгадах го и вие ми потвърждавате съмненията. Елементарно и впечатляващо


  9. #9
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    Аз пък се бях научила как да го прецарквам. Ама забравих. Пфу...ако се сетя ще кажа как да го прецаката. Иначе и аз много му се чудих.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    457
    prosto vsi4ki 4isla koito moje da se polu4at sa obozna4eni s J

    skype: lucifer___

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си