.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Guest

    :))))) mmm daite va6to mnenie

    xora kajeste nqkakvi dieti ili sport koito moje da se izvur6va v doma6ni usloviq za6toto nqmam nikakvo vreme tai kato sum 2 smqna visoka sum 169 i teja 50kg pls kajete 10x predvaritelno

  2. #2
    Голям фен Аватара на tainstvenata
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    754
    кво ти е дебелото на тебе?
    ... и като искаш да знаеш .. защо не се поразровиш малко?? Има хиляди теми за отслабване,диети и опражнения!
    Music is a higher revelation than all wisdom and philosophy

  3. #3
    според мен за височинаа си килограмите ти са добре така че няма смисал да спазваш диети само ще си нарушиш здравето поне според мене де.избора си е твой
    И кФо кЪт ТеБе Е цЕлУвАл,нАлИ мЕнЕ е РеВнУВаЛ[!]И Кф0 КъТу тЕбЕ е ЕбАЛ,НаЛи За МеНе Е мЕчТал[!]И Кфо сЯ мИ сЪ НадУвАш,НалИ уТ меНе п0еЧе нЕ СтрУвАш[!][!][!]

  4. #4
    Guest
    mersi vse pak no ako moje mi kajete sry znam 4e temata se povtarq ama vse pak

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    КаНзАс GhEttO{Казанлък}
    Мнения
    91
    миии тъй както се описваш си добре ама в ей тоя саит www.daobg.com има интересни работи.Той сайта е за бойни изкуства ама ако се поразровиш малко ше намериш теми за упражнения и диети.
    They schools can't teach us shit My people NEED FREEDOM, we tryin to get all we can get All my high school teachers can SUCK MY DICK...!!!!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    560
    абе какви са тия мании за отслабване осъзнайте се бе хора .. ти имаш нужда да качиш не да отслабваш .. пък и в двата случая има мнооогооо такива теми .. има и търсачка

  7. #7
    анорексички..... аз съм почти колкото теб (170) и тежа има-няма 50кг... и се ЧУДЯ как да НАПЪЛНЕЯ... ти ще слабееш... абе на вас какво ви има... нямам предвид само теб... ами и тез' от моя клас... хипер слаби... кокалите им стърчат... да отслабнели... абе накъде повече... ОМГ
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    Боже Господи,ти имаш нужда да качиш,тръгнала си да отслабваш.

  9. #9

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    egati bolnite mozuci

  10. #10
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    Че кво повече да слабееш ? Мумия ли ще ставаш ?

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  11. #11
    Супер фен Аватара на HopeLesss
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    В. Търново/София
    Мнения
    2 748
    Цитирай Първоначално написано от ThePainIsReaL
    Че кво повече да слабееш ? Мумия ли ще ставаш ?

    По-скоро тапициран скелет

    Наистина е тъпа вашата мания да ставате кокали. В крайна сметка и мъжете не харесват да бутат кокалаци, а поне малко месце

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Точно зад теб ;)
    Мнения
    308

    Re: :))))) mmm daite va6to mnenie

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    visoka sum 169 i teja 50kg pls kajete
    иии...такова...колко точно искаш да отслабнеш още при такива мерки??? моето мнение е че просто може да си правиш коремни преси за стягане и да тичаш И ДА СЕ ХРАНИШ НОРМАЛНО,за да не заприличаш на Кост с Косми

    Не се доверявай на блясъка в очите на някой,защото това може да е слънцето,прозиращо през кухата му тиква!

  13. #13
    Скачай на въже.

  14. #14
    Много ЗЛЕ работата....

  15. #15
    Kakto na nqk`va druga ot foruma kazah - napravi si liposukciq da si spokoina! I dokoga 6te prodaljavate da puskate takiva glupavi temi bezbroi pati ???
    KeeP YouR HeaD UP,LegS CloseD,EyeS OpeneD!
    \_/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си