.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Dieta

  1. #1

    Dieta

    sorry za porednata tema za dieta i iskam da pomolq nqkoi ot moderatorite ako 4ete tazi tema da istrie starata mi tema "Искам да отслабна" i prosto da vi popitam ako nqkoi znae nqkukva dieta s koqto moje za okolo 1 mesec da svalq gore dolu 10 kg i da ne trqbva da hodq na fitnes az si imam trenejor v ku6ti de i ta pls kajete 4e napravo ne moga da se gledam ve4e
    Obicham te milo !!!

  2. #2
    диета -=> месец -=> 10 КГ ?! Ти сериозно ли вярваш, че за 1 месец диета можеш да отслабнеш с 10кг ?!?! хората за 6 месеца отслабват 3-4-5кг даже и т'ва е МНОГО...
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  3. #3
    pitam dali ima samo dam vqrvam si !!!
    Obicham te milo !!!

  4. #4
    Posh s teb si pisahme na li4en kazah ti kak MOJE6 da svali6 10 kg za mesec no NE E HUBAVO!!! mnogo ti4ane,kardio vuv fitnesa i hranitelen rejim

  5. #5
    ...наивно...


    ....а дори и да има такава диета, с която за 1 месец да смъкнеш 10кг (?!) после ще качиш свалените + отгоре още поне толкова...... това е изтезателство над организма... силно се надявам, че не искаш буквално 10кг точно да смъкнеш....
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sladko`eFche
    Posh s teb si pisahme na li4en kazah ti kak MOJE6 da svali6 10 kg za mesec no NE E HUBAVO!!! mnogo ti4ane,kardio vuv fitnesa i hranitelen rejim
    a no nqmma vreme za ti4ane i t.n. az sum 2 ra smqna i prosto ne mi ostava vreme
    Obicham te milo !!!

  7. #7
    Мнението ми е да не отслабваш толкова много и така рязко щото много ядове ще ти дойдат на главата.Щом нямаш време просто се храни здравословно.Като напишеш "здравословно хранене" в Гугъл много неща ще ти излезнат.Много е дълго да ти го беснявам аз.Но ако си мислиш че фитнеса е само упражнения на уреди жестоко се лъжеш.Тва е 1/4 от фитнеса бих казала.Аз ходя и отделям само 15-20 минути на уредите, повечето време упражнения....така че тренажора само нема ти помогне...
    FeeL The RaiN On YouR SkiN, No One ElSe Can Feel It For You...

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    982
    Иди и си купи книжката на Скарсдейл или нещо подобно,с една зелена ябълка е корицата.За 14 дни-до 10кг.Ефикасна е.Аз я правих сега за бала и тези дето ти приказват колко е нездравословно са зле.Когато ядеш салати,плодове,пилешко и риба няма от какво да се разболееш.Диетата не е с гладуване!Ядеш си нормално!+ това в тази книжка има още 1 милион диети.Успех.Ще успееш
    I like to watch you sleep at night
    To hear you breathe by my side..

  9. #9
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Абсолютно възможно е да се свалят 10 кг. да един месец, въпроса е колко ще е полезно.

  10. #10

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    311
    lo6oto e 4e kolkoto burzo gi svali6,tolkova po-burzo 6te gi ka4i6 obratno.taka 4e bavno i slavno

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си