.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Guest

    Обучението в Германия

    Ima li niakoi ot foruma koito da jivee i uchi v universitet v Germany? Triabvat mi nai-malko 5 fakta za ubochenieto v Germany, izobshto vsichko svurzano s uchenie v Germany.
    Dori i da ne ste studenti v Germany, znaete li niakakvi fakti za ubochenieto? Naprimer dali imat poveche ili po-malko domashni otkolkoto v BG...?
    CoRrEctEd bY aB-uSeR
    Заглавието трябва да е написано на кирилица!

  2. #2
    ami vlez vuv saita www.uni-choice.com vuv koito ima izklu4itelno podrobna informaciq za ubo4enieto v germany.Tazi godina shte kandidatstvam tam i dokolkoto znam malko po natovareno e no est zavisi ot specialnostta.Na po visoko nivo e , a i diplomata e priznata v celiq svqt.Ako imash vuprosi pishi mi na pinko_@abv.bg shte ti otgovorq.

  3. #3
    Guest
    Къде сте тръгнали да учите в Германия, като не знаете български "Ubo4enie". Докъде я докарахме ...

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Къде сте тръгнали да учите в Германия, като не знаете български "Ubo4enie". Докъде я докарахме ...
    Така то... някой май е заравил българския ли, или никога не го е знаел??? Грамотници.
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Мнения
    638
    Цитирай Първоначално написано от _Becko_
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Къде сте тръгнали да учите в Германия, като не знаете български "Ubo4enie". Докъде я докарахме ...
    Аз мисля, че ти имаш грешка, а не някой друг!!! Убочение идва от уча, ученик, училище
    Мисля, че ти си в грешка, защото проверих и не съществува дума "убочение", а "обучение" е правилно написаната и произлиза от обучвам. А думите обучение и училище нямат нищо общо. Можеш да се обучаваш и на улицата и в къщи и т.н.
    ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!!

  6. #6
    Guest
    Те ще се Убочават на немски, не им трябва да знят български....

  7. #7
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    1. Пише се обучение
    2. Доуточни се за какво обучение става въпрос ? След кой завършен клас ?
    Аз имам информация , която бих споделила , ако кажеш какво точно искаш да прочетеш .

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си